reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

basati, nie znam Pszczyny
jestem z Cieszyna

phoenix
jak już będziesz mieć neta to zaglądaj
a macie blok okablowany?
jakiego neta zakładacie?

jestem załamana tą fatalną pogodą
cały czas pada

jutro mój idzie na wieczór kawalerski
zostanę z młodym na placu boju:-)
 
reklama
Claudia - jedyny kabel jaki mamy to sobie sterczy w ścianie i nic na jego temat nie wiemy ;-) A internet chyba wexmiemy z Ery, bo laptop mojego M nadaje sie juz do wymiany, więc mozna upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :-D
 
aha
phoenix :-)
to życzę powodzenia abyście szybko się tu zadomowili

mało piszecie dziewczyny
co jest z wami
 
No już jest nieźle, w sumie w większości mamy rzeczy porozpakowywane, a i Cieszyn podoba mi sie bardziej niz jeszcze niedawno ;-) No i jest bardzo łatwy do poruszania sie po nim :-D Nauczona doswiadczeniami z Krakowa, gdzie mozna było i godzine błądzić tu jestem jak w raju - nie znając drogi i improwizując za każdym razem inna trasę do domu dojeżdżam szybciutko :-D
 
No dziewczyny, cos tu forum zamiera! ;-) Ja juz dostep do internetu mam, tyle, że zapominam tu zaglądać ;-) Od października idę do pracy i to mnie przeraża - zupełnie nie chce zostawiac mojego Syneczka :-( No ale jak wiadomo, pieniadze same na konto nie wpływają, więc trzeba zęby zagryźć ;-)
 
Hej kobitki
Jestem z okolic Cieszyna i tam też zamierzam rodzić, co prawda mam jeszcze sporo czasu ale chętnie pogadałabym z jakaś mamą bądź przyszłą mamą o naszym szpitalu i lekarzach. Mam nadzieję że pojawi się ktoś z naszej okolicy :-)
Pozdrawiam gorąco
 
Ja chętnie będę pisała - jesli będzie z kim :-D Bedę wpadała czasem sprawdzic, czy wątek żyje, bo smutno, że tak jakby podupadł ;-)
 
reklama
Do góry