reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

dzięki elizz, oby Kubie szybko ten ząb wyszedł
i zachęcam do głosowania - a nawet PROSZĘ

ja rodziłam w Cieszynie i też nie narzekam...

mój mały też zaś ma katar...
a ledwo już lepiej było..
 
reklama
Kurcze, fajnie że piszecie, że porodówka w Cieszynie jest niezła - jakbym nie zdażyła pod Kraków, to w ostateczności mogę tu urodzić ;-) Oczywiście jak to juz będzie mnie dotyczyło :-D Przyznam jednak, że wolałabym rodzić tam gdzie Synka, bo związana jestem ze służba zdrowia, będę pracować w szpitalu w Cieszynie i nie bardzo chciałabym, zeby personel widział mnie w tak intymnej sytuacji jak poród :zawstydzona/y:
Z resztą, póki co te dywagacje mnie nie dotyczą - może za miesiąc? :-D

Claudia - katarku współczuję, wiem jak Maluszki to męczy.. Sama czuję sie tragicznie jak mam katar, a taki mały bąbelek to w ogóle sobie z tym radzić sam nie może :-( Trzymam kciuki, zeby katar poszedł sobie jak najszybciej! No i gratuluję tak w ogóle zdolności - kołysanka prześliczna :-)

Elizzz - łączę się w bólu, bo mój mały Mężczyzna też cierpi przez ząbki - i to juz od kilku dni :-( Najgorsze jest to, ze jak ida Mu zabki to prawie nic nie chce jesć nasze małe biedaczysko.. Ale profilaktycznie dajemy Bufenik i póki co wydaje się, ze działa :-D
 
dzięki kochane może wejdę do trójki i wygram kołyskę , łóżeczko turystyczne lub karuzelkę

tylko sama nie dam rady dlatego proszę o głosy
 
witajcie dziewczyny w niedzielne popołudnie
Mały mój zaczął rysować więc trochę siadłam
Mój mały chodzi do 20 jest to fajne przedszkole dużo miejsca oraz na polku też mają fajnie
Gorzej z chorobami bo ciągle chory ale takie są uroki przedszkolaka początkującego heheh
Życzę miłej niedzieli Pozdrawiam
 
iwa ja chodziłam do 20 :-)

pogoda piękna to i na forum cisza jak makiem zasiał....

szkoda że weekend się kończy .
 
do nas Dziadkowie przyjechali i Kuba z nimi urzędował :) niezłe było szaleństwo!
pogoda rzeczywiście rewelacyjna :)

wpadnę później
 
hej dziewczynki, my dzisiaj standarwodo u rodziców:) Godzine temu wróciliśmy do domku. W sobote czeka nas prawdopodobnie przeprowadzka wiec ciezko moge teraz byc na forum.
Ja rowniez rodzilam w cieszynie i polecam z czystym sumieniem. Opieka super, lekarz ktory prowadzil moja ciaze odbieral porod i baardzooooooo mi pomogl. Nie wyobrazam sobie urodzic w innym szpitalu i przy innym lekarzu. Polozne tez rewelacyjne. Bol niestety okropny bo mialam krzyzowe i 50 min. samego parcuia...

Klaudia zdrowka dla Misia:)

Elizzz, phoenix u nas tez sabki caly czas aktywne.... wiem co czujecie!!
 
reklama
Witajcie mamuśki i bobaski !
Jak tam poniedziałkowo Mam do Was pytanko
Jakie relacje są miedzy dziadkami czy chętnie bawią i zajmują się waszymi maluszkami
My dzisiaj w domku bo choróbsko nas łapie
Pozdrawiam
 
Do góry