reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej

u naj jakoś leci,nic nowego.Naszczęście juz zdrowi,chociaż mały jak spi to często kaszle,juz włączam nawilżacz,bo myślałam,że może powietrze za suche.

Prezenty już nakupowane można czekać spokojnie na święta.chociaż raz bez pospiechu,teraz tylko mój musi prezent dla mnie kupić:-)

doris to dobrze wiedzieć,że nawet dotv przyjeżdzają,do koleżanki do pralki to wiem,że przyjechali,ale i tak musiała ja odwieść do sklepu,nawet jej sami nie zabrali.

michalina napewno będa w ikee żywe choinki,chociaż wczoraj byliśmy i jeszcze nic nie było.Ale co roku sa.ale nie wiem ile kosztują bo mamy sztuczna i nie patrzyłam.

wisienka ja po forme poszłam do swojego counsilu.Myślałam,że to się tam załatwia,ale facet kazał wypełnić forme i albo wysłac do Dewsbury albo przynieść do nich i oni wysyłają.W piątek jedziemy na spotkanie.Ciekawe co nam powiedzą,biorąc pod uwage to że mieszkamy w nowych(prawie 5 letnich)domach,mamy 3 sypialnie i generalnie nie mogliśmy narzekać.Chociaz teraz jak jest mały to się wszystko zmieniło i dlatego złożyłam aplikacje.Bo jak pójde do pracy to wydam kupe kasy na przedszkole a jak zostane z małym w domu to będziemy na jednej wypłacie także wiadomo nieciekawie.
:no:
monia fajnie że córcia próbuje chodzić,Natums jest na etapie prób raczkowania.ale za bardzo mu to nie wychodzi i się wkurza.bo nogami macha albo skacze a nie wie że jeszcze ręce trzeba ruszyć.Ostatnio wylądował na buzi:-D
 
reklama
Hej:-)

U nas juz lepeij tzn Victoria juz sie lepiej czuje ucho przestalo bolec i po temp. tez nie ma sladu. Ale za to wczoraj na wieczor miala ponad 39st goraczki:szok: Za to dzis juz normalnie rozrabia wiec chyba juz jest ok:-D Ale ja dalej kaszle:wściekła/y: No nic ja sobie jakos poradze wazne ze z Mala ok:tak:

Izunia ale Ci dobrze ze juz po zakupach, ja jakos nie moge sie zebrac:sorry: i jakos nie mam konkretnych pomyslow na prezenty:sorry:
Doris a Twoj Kuba chyba nie pierwszy raz uskarza sie na ucho co?? Mam nadzieje ze naprawia Wam telewizor:tak:
Michalina ja oprocz paracetamolu mam tez ibum z Pl i tez jest dobry, ale wczoraj to sie przestraszylam takiej wys. temp.:-(


Uciekam zrobic sobie ciepla herbatke z miodem i cytryna:tak:
 
Matko, jak leje, świata nie widać...a ja miałam wyjść z domu, ale raczej to sobie podaruję...
Agaam zdrowiej, zdrowiej...całe szczęście, że Victorii wszystko przeszło, bo rzeczywiście 39 stopni gorączki to już spory problem, ja też bym się troszkę przestraszyła.
Izunia, ale Ci zazdroszczę, że już masz prezenty z głowy...bo ja to nawet jeszcze pomysłu nie mam. No bo co mam kupić mojej Zuzi???? nie mam pojęcia, może coś mi doradzicie??? U mnie to w ogóle w grudniu jest kumulacja, normalnie jak w totku - pula hula :-D, bo najpierw Mikołajki, potem Zuza ma roczek, no a potem Święta, ehhh a w głowie pustka.
 
Agaam to takiej temp tez bym sie wystraszyla...myslalam ze miala niższą...ja panikuje przy 38;-)

HaGie ja kupiłam Irenie na roczek pierwsze duże klocki plastikowe i jej sie podobało i pierwszą konkretną szczoteczke do ząbków dostała już nie tą silikonową;-)widziałam tez takie małe cymbałki w zabawkowym kolorowe fajne tez, bo moja na 2 latka dostala dopiero ale takie już normalne prfesionalne;-)Teraz dla małej na roczek kupilam lalke taką mniejszą baby born bo jej sie zapodobała lalka starszej córy i ją non stop nosi i się kłócą o tą lalke...ponad to taką wieże kupiłam drewnianą co się układa kołą kolorowe na bolcu wiesz napewno o co mi chodzi...na mikołaja jeszcze nie mam pomyslu ale na pewno dostaną obie prócz kota drewniane klocki...
Wogóle to jest taki sklep z zabawkami blisko reveniu obok jest cos z meblami i agd nie podam wam ulicy ale jest super promocja...przy zakupie trzech zabawek ta trzecia najtansza jest za darmo czyli placimy za dwie...a zabawki tam są niedrogie uważam ,że to super promocja...jest duży wybór tzn może mały sklep ale zawsze się cos znajdzie warto tam zerknąć...jutro chyba tam będę sprawdze ulice i napisze...
 
ja kupiłam Natusiowi tą wyścigówke
FISHER PRICE - WYŚĆIGÓWKA STEROWANA GRZECHOTKĄ (1939326127) - Aukcje internetowe Allegro do tego chcemy kupić nowy fotelik do samochodu,na mikołaja piłke materiałową w ikei i zabawki do wanienki.

michalina ten sklep to toysrus Home - Toys R Us - Britain's greatest toy store musze przyznać,że koło ikei jest lepszy-przede wszystkim większy i więcej rzeczy jest.

ale padało,akurat musiałam iśc do lekarza,ale mój mnie zawiózł a potem pojechaliśmy do lidla.
 
Hagie ten sklep jest na tej samej ulicy co Piknik i Spiżarnia,tylko na samym początku po lewej stronie.Masz jakiś sklep z butami,dla zwięrząt i właśnie toysrus.
 
witam laski u nas chorowita mała choruje 2 nocki pod rząd budziła się z gorączką :szok::szok:mi już troszkę lepiej :tak:ale pogoda brzydka dziś byla takie zimno w domu że szok :no:

izunia super że już prezeny masz na święta a ja też jeszcze nic !!!!! a co do sklepu to on jest tak tak jak mówisz dawniej bylo tam neto :tak:

agaam to nie
zle mala miała temperaturę biedulka :no:oj te chorybska....

DORIS jescze jedno mu nie przeszło a tu znów ucho:no:

HAgie no ja też myśle małej kupić klocki takie duże może troszkę się zajmie :-Da na gwiazdkę to nie wiem:no:
oki lece bo coś mi zimno ... jutro do pracy !!!!:angry:
 
Hej dziewczyny,jakos pusciutko dzisiaj:tak:My dzisiaj wszyscy siedzielismy w domku tzn ja i dzieciaki bo moja Emilka miala dzisiaj wolne w szkole..nawet ladnie dzisiaj bylo i mozna bylo wyjsc na jakis spacerek ale jakos takiego lenia mialam ze nic mi sie nie chcialo:no:chyba jakies zimowe przesilenie mnie dopada:-Da tak w ogole to zasnelabym na cala zime i wstala dopiero jak bedzie wiosna:cool2:
izunia dzieki z info,przejde sie do naszego councilu i zapytam jakie my mamy szanse na takie mieszkanie
agaam zdrowka dla Was..ja tez bym sie przestaszyla takiej temperatury:szok: ja to troche panikara jestem..chociaz przy drugim dziecku juz troche inaczej sie podchodzi:tak:
HaGie no wlasnie moze na prezent kupisz klocki,dzieci przewaznie je lubia:tak:ja tez juz mam z glowy prezenty,tzn jeszcze nie wszystkie kupione bo tak za bardzo nie wiem co Davidowi kupic..on to sie najbardziej cieszy jak dostanie cos do jedzenia do raczek..moze mu kupie buleczke to bedzie bardzo zadowolony:-D
Dla Emilki mam juz zestaw kredek i mazakow i jeszcze jakies drobiazgi..ona rzadko kiedy bawi sie zabawkami,woli rysowac:tak:
Doris telewizor naprawiony??? a jak Kuby ucho???mam nadzieje ze ok..ja nikomu nie zycze tego bolu..mialam w ciazy,chyba pierwszy raz..a po infekcji jeszcze zatakane jakis czas..masakra normalnie,strasznie meczace:-(zdrowka zycze:tak:
zmykam do Davida,,strasznie krzyczacy sie zrobil ostatnio:shocked2:
 
reklama
Czesc! Ja dzis zaliczylam male zakupy z moimi dzieciaczkami ,bo dzis strajk to trzeba bylo gdzies sie ruszyc zeby nie zwariowac z milusinskimi ;-).Taka troszke jestem zla ze ten strajk wlasnie w srode przypadl ,bo ja mam w srody playgroupy z Jasmina i nam przepadla :dry:.Na szczescie jutro juz do przedszkola ,tylko ze znowu trzeba bedzie rano wstac ,a ostatnio to cos sie nie moge z rana wyrobic i pozniej musimy sie spieszyc .
Michalina - w Homebase sa zywe choinki nie drogie i w sainsburys widzialam ze sa ,takie nie duze i nie male za Ł10 .
HaGie - jeszcze w Boots jest taka promocja 3 w cenie 2 prezentow .W ogole teraz jest duzo przecen i mozna cos tanio wyhaczyc , totez jestem totalnie splukana :zawstydzona/y::sorry:.A u mnie w styczniu jest kumulacja ,nie dosc ze dwojka dzieci z jednego dnia to jeszcze faceta trzeba obdarowac .Z G. to male piwko -wiadomo facet ;-):-D
 
Do góry