reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)

U mnie dzieci podmiankę zrobiły. Marcel czuje się już zdecydowanie lepiej ale za to rozkłada Olivię. Dzisiaj miała ponad 39 temp.:szok: Niedawno zasnęła, ciekawe czy pośpi do rana czy będzie cudowne ozdrowienie i szaleństwa po nocach:baffled:


Emilka nigdy nie słyszałam o tym.....to tak z samego buraka? Dobre to będzie?? Marcelowi juz prawie przechodzi, słychac że już mu się wszystko odrywa i łatwiej mu odkaszlnąć ale następnym razem można spróbować:tak: Widziałaś priv ode mnie??

Renuska ja tak samo się czuję, w kółko te same czynności, dzień w dzień, ale najbardziej mnie wkurza jak moje dzieci kilka razy dziennie wywalają ciuchy z szaf i się przebierają:angry: ja składam, układam a oni wywalają:wściekła/y:


A mnie dzisiaj czeka ogroooomna sterta prasowania:baffled:
 
reklama
Hej...ale pogoda :( a ja musiałam dziś wyjść na pocztę i tak zmokłam, że szkoda gadać, akurat trafiłam na najgorszą ulewę...w ten sposób, to ja nigdy nie wyzdrowieję
Emilka, mam pytanie, czy Ty dziecko do szkoły zapisywałaś bezpośrednio w szkole, czy w jakiś inny sposób...bo ja coś kiedyś słyszałam, że to się przez council...i już sama nie wiem
 
Hej:-)
U mnie dzis busy dzien:tak:Najpierw zaprowadzilam Vcitorie do przedszkola, i znow milo mnie zaskoczyla bo ledwo weszla do przedszkola i juz robila mi papa:szok: a potem wzielam sie za pozadki trzeba bylo odmrozic lodowke:baffled: i pomyc wszystko, wiec troche mi to zajelo:tak: a jak odebralam Mala z przedszkola to poszlismy do kolezanki na kawke:tak: i tak jakos dzionek nam zlecial:tak::tak: Za to teraz "dzieci" sie wyglupiaja a ja mam chwilke dla siebie:-)

HaGie ja tez juz zapisalam moja Victorie do szkoly w zasadzie nie dawno bo jakis miesiac moze dwa temu:tak: A Vicky zaczyna w przyszlym roku od wrzesnia:tak:
Tynia dzis naprawde pogoda byla nie za ciekawa:no: no i do tego naprawde robi sie juz zimno:-(
Sylwiam zdrowka dla Olivki:tak: U mnie na szczescie Victoria nie ma takich pomyslow z wyciaganiem ciuchow:-D
Renuska no prosze jaki Dominik sprytny:-D Moja Mala tez jak widzi literke M z daleka to wola "frytki i kurczaczka i niespodzianka"
Emilka ja tez pierwsze slysze o syropie z buraka:eek: jak go sie robi??
Izunia dobrze ze Malemu juz sie polepsza:tak:

Dobra uciekam do lektury:-)Wkrecilam sie w ksiazke ktora pozyczyla mi Sylwiam jest super:-) Sylwiam dzieki ze dalas mi zajecie na wieczory:tak: Gorzej z moim P bo on nie jest z tego powodu az tak bardzo zadowolony:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki.

U nas dziś nudy na pudy. Pogoda okropna, nawet z domu wyjść nie można.

Ale za to Sara zrobiła dziś pierwsze samodzielnie kroczki. Do tej pory chodziła tylko przy swoim chodziku lub za rączkę. Dziś wreszcie się odważyła:-D

Emilka - moja babcia zawsze nam takie domowej roboty syropy robiła.:tak:

Sylwia - zdrowia dla malutkiej.

Renuska - dzieci szybko się teraz uczą, ja pokazuję Sarze obrazki z literkami, mówię jak się nazywają i ona powtarza:tak:

Aagam - a cóż to za książka? Też bym jakąś dobrą książkę przeczytała, od urodzenia małej nie bardzo miałam na to czas.:-)

Ok teraz uciekam papa
 
witam kobietki sorki ze dopiero dzis ale jakos tak nie mialam czasu wczoraj wyskoczylismy no piwko ,a chlopcy z dzieciakami ... a dzis sie nie chce biore sie za obiadek ..
sylwia dobrze ze dzieciaka przechodzi .a ten syrop to prosto sie robi bo zasypuje sie buraki cukrem i odstawia jak puszcza sok i podawac buraki pokruj w kawaleczki male .cos komputer mi sie poprzestawial i tak pisze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
szlwius widzialam wiadomisc .odpisalam ci :-(
haGie ja bralam forme ze szkoly i wypelnialam i zanosilam :tak:
oki lece bo robie byki jak nie wiem
 
hej dziewczyny
nie mam internetu tylko na chwilke wpadlam.
mam do was pytanie chciala bym zapewnic amelii jakies rozrywki, kontakt z dziecmi a ze nie mamy duzo znajomych to mela nie ma z kim sie bawic, powiedzcie mi czy moge ja wyslac do zlobka albo przedszkola nie wiem jak to sie nazwac po angielsku amelia dopeiro w lutym skonczy dwa latka, chociaz na godzinke , dwie nie musi byc codziennie, niedaleko nas jest przedszkole no wlasnie nie wiem czy moze tam powinnam spytac. ale z moim angielskim, ehh;/ doradźcie mi cos PROSZE!!
ostatnio nawetr na spacery nie wychodzimy taki wiatr ;//////


Monia gratulacje dla coreczki ,pierwsze kroczki :)) juz jej nie utrzymasz w miejscu :p

ok dziewczyny ja musze oddac laptopa, pozniej sie odezwe i jeszcze raz prosze o rrady na temat zlobkow czy czegokolwiek
pozdrawiam i milego dnia :)
 
hej...
chyba wszystkie macie udany weekend prawie nikt sie nie odzywa...mi sie tez nie chce pisac a dzis mimo wiatro pogoda dopisala...jednak my sie wybralismy na krotki spacer nawet nie na plac zabaw...
pani weterynarz, która obiecala nam kotka sie rozmysliła, ale na szczescie znalazlam kogos i kotek na nas juz czeka...dzis w nocy mikołaj zabrał list z okna hehe i sie córa cieszy;-)
A wczoraj dzwonilam wlasnie w sprawie kotka i mialam 5funtow na koncie i ten nr sie zaczyna 0703...no i 5 minut gadalam i mi cale konto zjadlo nie wiem czy to błą sieci czy co ta moja siec wykonałą bo niemozliwe zeby na innego operatora w uk bylo minuta za funta...dzwonilam tam ale mnie troche zbyli...muszą zbadac co to za numer i potrzebują do tego 48 godzin...dziwota
lumen u nas w przedszkolu jest taka sala do dwoch latek i jest tez od 2-3...przedszkole i żłobek to jest nursery...najlepiej iść i powiedz ,że masz dziecko w tym wieku, które chcesz dać...u nas jest sala taka, że w środy i piątki można przyjsc nawet jak dziecko nie jest zapisane i kilka godzin tam siedziec nawet tylko ze to z dzieckiem tak sie siedzi...podejrzewam ze w innych przedszkolach tez są takie zajęcia...wtedy dzieci mają kontakt ze sobą i ty masz z innymi rodzicami
 
reklama
hej hej
u nas weekend taki sobie,nic specjalnego.Wczoraj małe zakupki w bradford.
A dzisiaj siedzenie w domu,ja wyskoczyłam tylko do tesco do syrop na kaszel dla małego,bo coś go bierze,ale tylko jak śpi.

lumen ja ci polecam playgroups,cos takiego jak opisała michalinka.idziesz tam z dzieckiem i dziecko sie bawi a ty możesz pogadać z n=innymi mamami.i to jest darmowe.u nas 2 razy w tyg.w srody dla starszych dzieci a w piątki dla młodszych-chociaż ja chodze w oba dni.Do tego co jakiś czas w piątki przychodza HV,jest ważenie dzieci.czasami jest ktoś z jobscenter jak ktoś ma jakies problemy moze pogadać.Nawet jest jedzenie dla wszystkich,woda i mleko do picia dla dzieci.także dla takich dzieci usper miejsce.Żeby przede wszytkim oswajało się z otoczeniem i językiem.Bo w wieku 3 lat pójdzie do przedszkola i płącz bo nic nie rozumie.Dlatego pomimo że Nathaniel ma dopiero 6 miesięcy staram się z nim chodzić.

ide kąpać tego mojego bąbla,niech juz idzie spać:tak:
 
Do góry