reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

HaGie nie byłam w tym sklepie dziś, to nie jest tan sam sklep co pisała izunia1986 tzn sklep moze ten sam ale ten nie jest blisko Piknika on jest na Bank Street chyba tak sie nazywa ta ulica, ale rzeczywiscie nie jest taki strasznie duzy wybor nie widzialam ze gdzie indziej tez jest taka promocja dobrze wiedziec..
Renuska dzięki za wiadomość...właśnie na zywej mi zalezy , a mozesz mi dokladniej powidziec dzie to jest/albo na mapie sprawdze dzięki...Kupilismy dzis światelka wiec tylko choinki brakuje...
 
reklama
Czesc:-)

Ja tez jeszcze nie mam zadnych prezentow kupionych:no:chyba w sobote chociaz czesc juz kupie,bo potem faktycznie nic dostac nie mozna:no:

Telewizor jeszcze nie naprawiony,byl wczoraj facet ,ale oczewiscie nie mial akurat tego co sie popsulo:-DA popsul sie kineskop,czesc zamowil ,wiec troche trzeba poczekac:crazy:

AGAAM-jak tam Viki przeszlo wszystko juz? A Kuba faktycznie dosc czesto ma chore ucho,ale to po mamusi ,ja pamietam z dziecinstwa ,jak wiecznie czekalam w kolejce do laryngologa:-D

WISIENKA-ja tez wlasnie wiem co to jest bol ucha:sorry:masakra,pare lat temu ,mialam tak potworny bol ucha ,ze u lekarza jak mi masc zaaplikowal do ucha to zemdlalam:szok:pierwszy raz w zyciu,dziwne uczucie:eek:


RENUSKA-u nas grudzien jest taki :-Di urodzinowy i swiateczny:-D:-D:-D:-D

Dobra lece na film sobie:happy:
 
Hej Dziewczynki, ja tylko wpadłam na chwilkę...po pierwsze, żeby złożyć życzenia - Michalina bardzo proszę zaśpiewaj swojej Majeczce "sto lat"! ode mnie i mojej Zuzy - wszystkiego najlepszego z okazji ROCZKU:-)
a po drugie, to chciałam Was zapytać, czy któraś się orientuje, czy tu przy polskim kościele będą jakieś Mikołajki dla dzieci...a w ogóle to tu coś działa przy polskim kościele - mam na myśli jakieś kluby, polską szkołe itp.
Buziaki, paaaa
 
Czesc dziewczynki:tak:ja tylko ma chwilke bo zaraz uciekam na zakupy..
michalina skladam zyczenia dla Twojej Gwiazdy:tak:

Roczek to magiczna data,
która uchyla przed tobą rąbek świata.
Już gaworzysz, biegasz, skaczesz,
już nawet coraz mniej płaczesz.
W tym magicznym dniu,
życzę ci krasnoludków siedmiu,
życzę ci cukierków bez liku,
i słonika w kapelusiku.

jeszcze raz najlepsze zyczenia dla Majeczki:tak:

HaGie przy polskim kosciele dziala polska szkola,a co do Mikolajek to nie wiem..dla dzieci uczeszczajacych do polskiej szkoly pewnie cos bedzie..dobra uciekam
 
MICHALINA STO LAT DLA TWOJEJ GWIAZDECZKI

disney2goqw1.gif
 
Czesc ja tylko na chwilke, zlozyc zyczenia solenizantce:-)

Maichalina, wszystkiego co najlepsze dla Twojej Niuni, duzo zdrowka, szczescia i usmiechu kazdego dnia:-) Samych pogodnych dni na cale zycie:-)
 
witam u nas już troszeczkę lepiej :-D:tak::tak:


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MALEJ SOLENIZATKI .....


Hgie co do mikołaja to też nie mam pojęcia ....

renuśka
no grudzień jest ciężki tylko kasę wydawać ....
doris nie martw się kochana nie jesteś sama co do prezętów .. no też musze się wybrać w tym tygodni bo już we wtorek mikołaj :no:
oki uciekam spać ...
 
hej hej:-)

michalina Wszystkiego naj dla Twojej córeczki:-) życzenia spóznione,bo wczoraj nawet nie miałam czasu zajrzeć na bb.

my zaraz jedziemy na spotkanie w sprawie mieszkania,trzymajcie kciuki,żeby dobrze poszło.

ja juz mam wszystkie prezenty z głowy,jeszcze musimy cos kupic mojego chrześniakowi i mojemu małemu bratu bo w styczniu lecimy dl pl,więc wypada coś kupić.ale to już po śwętach jak skończy się ten szał.A w sumie zacznie kolejny bo wyprzedaże

ide szykować wszystko
 
reklama
DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA!!!wczoraj nawet nie zajrzałam na bb.....rano ja Irena poszła do przedszkola skonczylam tort tzn masy dwie zrobilam i przelozylam bo biszkopt dla spokoju sobie upieklam wczesniej...potem wlasciwie sie nudzilismy...oczywiscie prezenty sie podobały...nadmchalismy duzo balonikow i jak zobaczylam mine małej jak weszla rano do pokuju...no mowie wam niesamowity zachwyt...torcik smakował no mam nadzieje ze odczuła ze to jej świeto...było połączenie skype z babcią na sto lat i na dmuchaniu świeczki...łądnie si ubralismy wiec byla taka mała uroczystość... Idziemy zaraz do miasta po przedszkolu bo od wczoraj jest ten jarmark świąteczny i jestem ciekawa a w weekend bedzie duzo ludzi... izunia trzymamy kciuki taka jestem dziś zamulona jakaś ide się napic kawki i torcik
 
Do góry