reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej

my juz po spotkaniu,nadali nam nr wszystkie dane,i teraz tylko czekac i bidowac mieszkania.Ale swoje napewno odczekamy.bo jest ponad 18000 chętnych:szok:
narazie nam sie nie spieszy,ale chciałabym juz być na "swoim"

michalinka fajnie że imprezka się udała
 
reklama
No ładnie izunia1986, to rzeczywiście dłuuuuuuuuuuuuuuuga ta kolejka. A Wy chcecie mieszkanko akurat tam u Was w miejscowości, czy w grę wchodzi też samo Bradford i okolice???
Michalina a robiłaś swojej córki tą wróżbę na roczek??? Jak tak, to, co wybrała??
 
hagie chciałabym u nas,ale sa marne szanse.my podlegamy pod dewsbury i głownie stąd są mieszkania,i bardzo dużo jest w huddersfield.Z bradford nie ma ani jednej w tym tyg.No trudno ustawiam się w kolejce i cierpliwie czekam.
 
HaGie nie robilam wróżby mniej wiecej wybralaby to czym sie lubi poprostu bawic nawet bym nie wiedziala co polozyc...co jakby wybrala miotle jakąś ehe...czas pokaże...szczerze powiedziawszy zapomnialam o tym...
izunia ten sklep z zabawkami inny pisalas niz ja bylam ale dzięki temu ze pisałas o tamtym to tam trafilam i obok jest zoologiczny, co mi pasuje bo w pon jade po kotka więc dzięki;)my tez chcemy się starac o mieszkanie councilowskie tylko trzeba się za to zabrac...a czy to prawda,że te mieszkania zawsze są do remontu jak dostaniesz?
tynia i wiki możesz jeszcze napisać ten link do tego skelpu bo jakis erro jest

Bylismy 4 godziny w miescie myslalam ze ten jarmark to taki świąteczny a to zwykłe stragany...kupiliśmy w thorntons kalendarze adwentowe byly po 3.49 kazdy ale tak rozkoszne u nas taich slicznych nie ma...i dobrej jakosci czekolada...i kupilam na mikolaja małej zabawki do wanny bo nie ma sie czym bawic i klocki dla starszej...teraz tylko ten kot i słodycze jakies i mysle ze wystarczy teraz na świeta dopiero...
 
Oho, widać, że weekend, bo cisza na BB :-)
Dziewczynki mam pytanko, czy któraś z Was orientuje się, na którym programie w angielskiej tv są bajki dla dzieci, najlepiej, żeby leciały przez cały dzień... Bo nam się cholera chyba dekoder Polsatu popsuł, bo od dwóch dni połowy programów nie ma :no:
Udanej końcówki weekendu...a my już choinkę wczoraj ubraliśmy...no i Zuzia już zdążyła ją wywrócić...hihihi :-D
 
Witam
Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam. Ale ciagle cos wypadalo. Pomalu sie juz szykujemy do wyjazdu do Polandu. Za tydzien lecimy, i wszystko teraz na leb na szyje.
Prezenty, ostatnie zakupy.
No i mala ostatnio jakas marudna. Ma problem z zasypianiem, jak juz kladziemy ja spac to jest krzyk, marudzenie i najchetniej by sie bawila. Ale jak juz zasnie miewiecej ok 24 tak spi do 9:30 bez zadnego karmienia.
Pierwszej nocy to az wstalam sprawdzic czy moje dziecko zyje. I zastanawialam sie czy przypadkiem jej krzyku nie przespalam. No ale ona potrafi tak krzyczec ze nie mogla bym tego przespac hehe.
Wczoraj znow problem z zasnieciem, dopiero suszarka do wlosow jej pomogla zasnac...:szok::szok::-D

Nie mam podgladu, ale odp co nie co z pamieci...

Michalina - przepraszam za spoznione zyczenia dla twojej Gwiazdy!!Wszystkiego naj naj!!!

Sylwia - Mam nadzieje ze dzieci juz zdrowe??

Izunia - trzymam kciuki za mieszkanie!! ja tez mojego namawialam na socjalne. Ale on woli wziasc kredyt i splacac swoje...


Dziewczyny co tam u WAS??
PS> ale jaja wczoraj pierwszy snieg spadl, yhmm
No i wlasnie bylyscie grzeczne? Bo dzisiaj mikolaj moze przyjdzie!!
 
Czesc Wszystkim:-)
Co jest z Wami?? weekend sie skonczyl wiec czas sie na bb odezwac:-p U nas weekend minal zakupowo ale spokojnie:tak: Czesc prezentow juz kupiona ale do konca jeszcze troche zostalo:sorry:

WerkaMirek ale Wam dobrze z tym wyjazdem do Pl:tak:zazdroszcze:zawstydzona/y: my tak sie zbieramy z kazdym rokiem i zebrac sie nie mozemy:-( Fajnie ze Mala tak dlugo spi, ale szkoda ze tak pozno zasypia:baffled: z czasem napewno wszytko sie unormuje:tak:
HaGie u mnie ang bajki sa na kanale 71:tak: tam jest cbeebies i moja Vicky tylko to oglada;-) nawet woli te ang bajki od polskich:sorry:
Michalina i jak kotek juz w domku??
Izunia wowww tyle chetnych?? az ciezko w to uwierzyc:rofl2: nie mniej jednak trzymam kciuki abyscie sie doczekali "wlasnego" domku:tak:

No i podglad sie skonczyl:crazy: Wiec wybaczcie ale moja pamiec nie siega postow z przed weekendu:-D
I jak buty wyczyszvzone??:rofl2:My zaraz z niunka sie bierzemy za czyszczenie bucikow no i bedziemy czekali na mikolaja:-D
 
hej hej

u nas weekend minął na zakupach,tzn w sobote sobie wymyśliłam,żeby jechac do shefield do centrum handlowego,a tam łażenia na cały dzień:tak: mój mi kupił nowy telefonik na urodziny,i troche pierduł kupiliśmy.a wczoraj pojechaliśmy na christmas market do harrogate.

werkamirek fajnie wam,że jedziecie do pl na święta.też bym chciała wkońcu być z rodziną na święta.A co do mieszkania,to też chcieliśmy kupić,ale nie chce się łądować w kredyty i robić tylko na kredyt.tym bardziej,że teraz często agencje chcą wkład 25% wartości mieszkania,więc to jest kupa kasy.

mały śpi.,mój w pracy,więc moge poleżeć przed tv:tak:
 
reklama
Hej, hej...ja byłam baaardzo grzeczna, a jeśli zdarzało mi się być niegrzeczną, to tylko wtedy, kiedy nikt nie patrzył :-D :-D :-D Więc mam nadzieję, że Mikołaj nie zapomni o mnie :happy:
Agaam dzięki za info o tym kanale z bajkami, bo ja nadal nie mam polskiej tv :-( I tak przy okazji, wyjaśnij mi, o co chodzi z tym czyszczeniem butów na Mikołajki, bo ja nie znam tego zwyczaju...i pewnie dlatego tak często Mikołaj omijał mój domek...hihihi
WerkaMirek w końcu się pokazałaś, bo juz zaczynałam się martwić. Straszny Nocny Marek z tej Twojej Laury, ja chyba bym nie wyrobiła, gdybym musiała codziennie czekać do północy, żeby moje dziecko usnęło. Ja nauczyłam Zuzę, że o 19 kąpanie, później cycuś i spać...i w ten oto sposób od 20 mam czas wolny :happy: Czasami jeszcze zdarzy jej się obudzić w nocy, ale to tylko na chwilkę, a rano wstaje około 9 :-)
Dobrej nocki wszystkim życzę i Mikołaja z wielkim worem...prezentów oczywiście :-D
 
Do góry