reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hejka
Ja zwariuje przez ta pogode :crazy:czy bedzie tu w ogole lato w tym roku ?!Jedyny plus to taki ze G.nie atakuje alergia ,bo jakby byla piekna pogoda to o zgrozo .Dzis przez pol dnia bolala mnie glowa ,na szczescie juz przeszlo ,za to Dominik tak daje popalic ze juz nie wyrabiamy z G.Czy on ma w sobie tyle energii zeby nam zrobic na zlosc ? i za co ?Zreszta obudzil sie o 6 rano :baffled:wydaje mi sie ze to juz wystarczy zeby "dokopac" staruszkom .
Ewelka8989 - witaj i pisz czesto :tak:
AgnieszkaUK -pociesz sie tym ,ze w pl jest lepsza pogoda .
Doris - ale Emilka wybiera sie chyba do Wloch
 
hej
wpadlam tylko napisac, ze jestesmy w drodze do pl. zostalo nam jeszcze 1:30 do promu. postsram sie napisac cos juz polski. buzka dla was i zycze wam pieknej pogody:-))
 
:-)Witam laski pwreszcie sie oddzywam , niepisała bo mi sie laptop coś pokszanil i misiałam oddać do przeglądu :-):-):tak:unas niema nic ciekawego pogoda juz nas dobija.... siedzimy tylko w domku :wściekła/y: natalka załapala coś katarka :-(
RENUSKA tak kochana lece do włoch no już niedługo bo coś mnie tu bierze :-)a o pogodzie tu to szkoda gadać :wściekła/y::-)
EWELINKA89 witam i zapraszam do pisania:-)
AGNIESWZKA UK ale ci dobrze do polski jedziesz szcześliwej drogi ;-);-)
 
A JESZCZ ZAPOMNIAŁAM
:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
SYLWIAm pytalam brata o ten domek i mówi ze dużo za materiał wychodzi a ty za ile widziałaś ten domek muwi ze materiał drobi i niewiem czy sie ci opłaca robić :tak::tak::tak:czy nielepiej go kupić w całości :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
DOBRA UCIEKAM LASKI BO MÓJ CHCE NA KOMPA:-):-):-):-D:-D:-D
 
CZESC:-)
witam ,witam:tak:
nie pisalam ,bo u nas szpital ,dzieciaczki chore i A tez zasmarkany ,do tego maly zabkuje ,spac ,jesc nie moze ..ech..str mi dawal ost w kosc:tak:
Padam,takze sorrki ze nawet nic nie odpisuje ,od jutra postaram sie byc na bierzaco:-p
choc widze ze duzo chyba nie stracilam bo jakos pustawo calkiem tutaj!!!:shocked2:
Pozdrowionka mamuski:tak:
 
Czesc w ten paskudny dzien :(

Wiecie co wogole nie czuje ze to juz prawie czerwiec,czyzby bylo juz po lecie ?bo w sumie kwiecien byl ladny...ciekawe

Moje dzieci dzisiaj pospaly do 9.20 :) szok ,Kuba jeszcze pozniej wstal,ale niech sobie pospia w koncu od tego sa ferie :)
Ale co tutaj z nimi robic jak tak pada ....

KASIA8118-JAk tam samopoczucie?:)

AGAAM-a Twoje?

AGNIESZKA UK-dojechalas juz?

RENUSKA-faktycznie napisalam Hiszpania :(ale bylam swiecie przekonana ze napisalam Wlochy :)))

EWELKA-Witaj na forum :)
A gdzie mniej wiecej na bd 5 mieszkasz?

GRAZIUL-zdrowka dla dzieciaczkow :)

Dobra lece pogodnic chlopakow zeby sie ubrali ,bo lataja jeszcze w pizamach :)
 
Hej:)

I ja się witam po kilkudniowej nieobecności. Faktycznie mało się tu ostatnio dzieje to i nawet nie ciągnie żeby zaglądać.

Ja w sobotę imprezkę robiłam i to sporą bo było 25 osób plus dzieci:szok: Ale chyba dobrze poszło. My przygotowaliśmy się z alkoholem i jeszcze goście przynieśli flaszki i teraz nie mam gdzie ich trzymać:-D Trzeba będzie znów imprezę zrobić żeby to wypić:-D
Ja poszłam spać o 5 rano:szok: ale że dzieci też późno poszły spać to wstały dopiero o 10 a dzisiaj po 9 więc oni chyba też nieźle zabalowali:-D

Zastanawiam się czy z okazji bank holiday są dzisiaj jakieś wyprzedaże:confused: Muszę kuchenkę kupić na dniach i może udałoby mi się cos dzisiaj wyhaczyć.

Dzisiaj pogoda okropna ale prognozy mówią że od jutra słoneczko a w czwartek nawet 21 stopni ma być więc może to lato jeszcze do nas wróci:sorry2:


Graziul zdrówka dla Was:-)
Emilka tamten domek 360funtów kosztuje:sorry2:
AgnieszkaUK udanego urlopu.
Ewelka witaj:-)

D
 
Czesc Wszystkim:-)
Ja tez postanowilam sie troszke poprawic i pisac czesciej bo inaczej to forum nam padnie:-( Ruszac sie dziewczynki ruszac:tak::tak:
Pogoda faktycznie beznadziejna no i niestety jestesmy skazane siedziec w domku:-( Kto mi powie ile to jeszcze potrwa?:wściekła/y: Mam tylko nadzieje ze w Pl bedziemy mieli ladna pogode:tak:
Mimo tego ze dzis bank holiday to moj byl w pracy, ale na szczescie skonczyl o 12 wiec nie bylo tak zle:-p:tak:

Sylwiam widze ze nasze dzieci sie zgadaly bo Mala w niedziele spala do 10:szok: a dzis do 9;15:szok: :-D Pierwszy raz w zyciu Vicky zlitowala sie nad starymi i dala odespac imprezke:-D:-D I sama pewnie tez odsypiala:-D:-D MAm nadzieje ze o tej pogodzie to prawda bo przydalaby sie w koncu wyjsc na jakis porzadny spacer:tak:
Doris pytasz jak moje samopoczucie, wiec bylo ciezko:-D:tak: ale od dzisiaj wracam do formy:-D Ojjj dawno tak nie zabalowalam:shocked2: a jak u Ciebie?
Ewelka Witaj:tak:
Graziul Zdrowka dla Wszystkich, oby szybko przeszlo to diabelstwo:tak:
Agnieszkauk spokojnej podrozy i udanego urlopu:tak: A na dlugo zostajesz w Pl bo jakos mi umknelo:dry:

Dziewczyny z tego co wiem to dzieciaczki maja ferie tak?? to moze jakies kuleczki? bo na park chyba poki co nie mamy co liczyc:dry::sorry2: Mi tam obojetnie jaki dzien dostosuje sie do wiekszosci jak beda jakies chetne:tak:

A druga sprawa mam pytanie:
Byly by jakies chetne dziewczyny na babski wieczor na miescie?? Pod pretekstem mojego "Panienskiego" (niby juz Panna nie jestem ale co tam:-p:-D) Ale nie obchodzilam Panienskiego wiec teraz mozna to nadrobic:-p:-DPiszcie jesli sa jakies chetne, licze ze bedzie Was sporo:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc wszystkim ale pogoda do niczego jutro mam nadzieje ze bedzie leipeij bo chce na miasto jechac i Wiki obiecalam park jak bedzie pogoda oczywiscie
Sylwia to niezla imprezke zrobilas napewno byla swietna z etgo co piszesz
Agaam ja odpadam z wypadu bo Natalka bez cycka by dlugo nie wytrzymala i mama mnie opuszcza pod koniec tygodnia bo chce juz wracac

Graziul zdrowka wszystkim rowniez zycze:)
nie ma co pisac bo pustki same
 
Do góry