reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A moj synek maly zmiekl dzisiaj i jednak nie zostal na noc u Marcela :(
A mialo byc takie pieknie...:)

AGAAM-dzisiaj tak z Sylwia gadalysmy ze kiepsko bedzie z tym wypadem sobotnim ,bo poprostu sobot zbraknie,bo przeciez do Nas rodzinka przyjedza akurat na dwie soboty, a w ta sobote co teraz bedzie to Sylwia nie moze :(

GRAZIUL-no to na kiedy macie bilety?a z tym cateringiem to super sprawa

Boze wiecie co moj David odstawil przed spaniem ?
Meble sam przestawil,konkretnie komode przesunal i nie mozna bylo wejsc do pokoju,no i wieze zwalil ktora stala na tej komodzie...zboj maly :((
 
reklama
Hej babeczki:-)
z okazji dnia dziecka Wszystkim szkrabom zycze duzo atrakcji i słodyczy na dzisiaj:-):-):-):-)
Agaam Ja tam chetana :tak:wiesz ze wystarczy mi tylko podać datę i godz:-DAle skoro taki problem z sobotą to moze piątek:-p
Graziulka Duzo zdrówka dla Was
mo205...sorki ale ja nie pomoge w sprawie przeczkola bo nawet nie mam pojęcia gdzie ono jest
Ewelka Witamy i oczywiście Gratulacje
Doris,Sylwia i reszta Fajnie ze Wam sie imprezka udała;-)
Oki zmykam do parku papapa
 
hejka
wszystkim dzieciaczkom z okazji DNIA DZIECKA duza buzka:-)
ja jakas chora,siedze w kocu i trzese sie z zimna:szok:
doris-dobrze ze drzwi nie zastawil tak porzadnie,bo bys miala problem:-D
renuska-moja ni dlabla nie chce lyzeczka jesc,wypluwa wszystko a mnie zaraz szlak trafia:-D
mo20-ja rowniez nie pomoge w sprawie przedszkola,a co dow wygranej to dziwna sprawa,ja nie ufam takim konkursom,ze najpierw trzeba wplacic a pozniej sie dostaje nagrode:no:
ragazza-super,ze wam sie wypadzik udal,my weeken spedzilismy w domku przy drinkach:-D
graziul-tak baluje,nie chce mi sie pisac nic,a jak juz zasiade do kompa to wtedy kupa,siku,jesc,mleko i wszystko na raz:wściekła/y:wspolczuje chorobska:-(
agaam-a czy to ma byc calonocna balanga??bo musze pomyslec czy mialabym jak wrocic:sorry:
spadam kropli wpuscic do nosa bo zaraz szlak mnie trafi,nie cierpie kataru:wściekła/y::wściekła/y:
 
Czesc z rana:-)
Nas obudzil smsek od mamusi z zyczeniami dla swojej coreczki:-D
A dla Wszystkich Naszych Forumowych Dzieciaczkow Duzo Usmiechu i Slonka:tak::tak: Duza Buzka

Zanetka mysle ze czas nas gonic nie bedzie ale zeby ktoras z nas wytrzymala cala noc hmmm:-p Ale jesli nie mialabys powrotu to zawsze mozesz zostac u mnie na noc;-):-) i wtedy bedzie calonocna imprezka:-D
Doris Sylwiam a jakis piatek bedzie Wam pasowal? Bardzo zalezy mi zebyscie tez byly:tak:
Jstysiak ja wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc;-):-)
Renuska szkoda ze Ciebie nie bedzie, ale pewnie jeszcze bedzie okazja:tak:
M02... Podejrzany faktycznie ten konkurs:sorry: Ajesli chodzi o przedszkole to ja nie pomoge nie mam pojecia:no:
Doris ale mialas przygode z Davidkiem, dobrze ze tak jak Zaneta napisala ze nie zastawil calkowicie tych drzwi:szok:
Ragazza fajnie ze tak milo spedziliscie weekend:tak:

Dziewczynki a jakie macie plany na dzisiaj? moze na jakies kulki wyskoczymy z dzieciaczkami z okazji Dnia Dziecka??;-)
 
hej, melduje sie po kilkudniwej przerwie:) Teście wczoraj wyjechali a ja nie moge sie ogarnąc. jak na złośc Majka jest marudna przez ząbki i budzi mamusie o 5 rano!!!! masakra!!! czekam na ząbka ale na razie cisza :(
agaamm- ja sie melduje. podaj tylko godzine i datę:)
doris, sylwiam - może cos wymyslicie?? trzeba sowiecie pożegnac stan panieński Agi :)
zanetabd7 - kochana cos sie wymysli z powrotem , w sumie niedaleko siebie mieszkamy bo ja na BD6:)
renuska - szkoda ze Ciebie nie będzie, a jak Jaśminka? ma juz pierwszego ząbka?
raganzza - zazdroszce super weekendu. My siedzielismy w domu :(
ewelka - witamy :) odzywaj sie częsciej :)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANYM DZIECIACZKOM W DNIU ICH ŚWIETA !!!!!!!!!
 
Czesc

Ja tez skladam Najlepsze zyczenia dla Waszych Pociech :)niech beda grzeczne i kochane cale zycie :)

AGAM-no wlasnie z piatkiem tez moze byc problem,bo juz bedziemy miec gosci :( Ale nie patrzcie na nas,bedziemy z wami duchem :)
Bo wiem ze wiekszosci pasuje piatek ,albo sobota.
Odbijemy to sobie innym razem :)

Tak sobie pomyslalam ze moze jutro bysmy w Lister parku sie spotkaly?ma byc jutro 21 stopni i slonecznie :)
 
Hej ja tak szybciutko bo zaraz na spacerek uciekamy.
Dopiero co podłączyli mnie do świata bo byłam na przymusowym odwyku.Brak internetu przez 4dni,ale jakoś szczególnie nie żałuje przynajmniej porządek w chałupie hihi.

Agaam ja chętna na twój panieński.



Doris78 mi pasuje jutro Lister Park.Ja mogę byc o 10 tylko nie wiem czy to nie jest za wcześnie dla was?
 
reklama
Do góry