reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
czesc ale piekna pogoda wiec napewno w domku siedziec nie bede
Asiunia bardzo spoznione ale szczere zyczenia z okazji 5 rocznicy dopiero teraz zauwazylam na suwaczku ze to bylo 4 dni temu
pisacc kobietki co tam uwas slychac bo nie ma co czytac ja zmykam juz bo gwaizdeczka wstala odezwe sie wieczorkiem
 
Czesc :)
Faktycznie tutaj cichutko :(

KASIA8118 chyba nie ma jeszcze internetu ze sie nie odzywa,albo kaca leczy ....:)

EWELKA-chyba mieszka tam w tych okolicach duzo polskich rodzin,co?

AGAAM-oj kiepsko bylo rano strasznie,szczegolnie bol glowy byl okropnyyyyyyyyyy,a my pospalismy do 11.30 :)do kosciola zaspalam z Kubusiem ...


A moi synowie i przyszywany syn spali dzisiaj do 10 tej :0
Wczoraj pobalowali i zasneli po 10 tej to dzisiaj odsypiali :)
Pierwszy raz Marcel zostal u nas na noc i bylo ok, ani razu nie zawolal mamy :)
No dobra zaraz zmykamy na dwor ,pa
 
Ostatnia edycja:
Normalnie dorasta mi synek. Ja się spodziewałam alarmu, że wyje do księżyca z tęsknoty a on nawet o mamie nie wspomniał. Ale są też pozytywne strony - możemy sprzedać Marcela do cioci, Olivię do babci i zrobić sobie samotny wypad:tak:

Agaam ja oczywiście jestem chętna na wieczorny wypad na miasto, muszę tylko wiedzieć wcześniej.
 
Doris tak jest dosyć dużo, ale chciałabym jakieś mieszkanie z jednym lub dwoma pokojami, bo teraz wynajmuję z kilkoma osobami a chcę spokoju, bo wiesz jak to w ciąży jest ;)
 
Hej wszystkim:-)
Mala rysuje ,maly wlasnie zasnal..po wielkich krzykach:-( ja sobie wlasnie druga kawke zrobilam ,bo inaczej niewyrobka:szok:-wiec postanowilam ,ze strzele mega posta:-D A co ..raz a dobrze:tak::-D
U nas juz lepiej ,ale gile dalej sa:-( Pozatym malego str zeby mecza i jest nie dozniesienia chwilami..a wlasciwie czesto:sorry2::dry:
Mamy juz bilety do Pl,oby tyl pogoda dopisala.Teraz musze jesz tylko E jakies ubranko do chrztu zakupic:tak:
Chrzest odbedzie sie bar kameralnie ,w malutkim wiejskim kosciolku poza nasza miejscowoscia,a potem skromna obiado -kolacja u tesciowej.z jedzeniem i szykowaniem problemu nie bedzie bo zamawiamy gotowe z restauracji.
Nie ma sensu chyba stac przy garach i sie meczyc dla tych kilku osob.:tak:
AGAAM-no ja chetna ..jak zawsze:-Dtylko ,ze jakos malo kiedy mi sie udaje wyskoczyc gdzies ,mimo wielkich checi:-D:zawstydzona/y: bo jak nie urok to...:dry::shocked2: Ale moze choc tym razem nie nawale:zawstydzona/y:;-)
SYLWIA- ale masz fajnie,ze masz gdzie dzieciaki podrzucac:tak: Juz Ci to mowilam ...zazdraszczaaaaaaam Ci!!!:tak::-p
EWELKA- Witaj na bb:tak:Pisz czesto ,to sie wkrecisz:tak:kazda z nas to przechodzila;-)
TYNIA-£oooooooooooo Matko..Twoja Natalcia juz zaraz miesiac skonczy:szok::szok: ale czas zapiernicza:dry:
ASIUNIA- i ja rowniez dolaczam sie do zyczen z ok rocznicy..najlepszego dla WAs:tak:A jak tam Filipek?jecie juz sloiczki ,czy jesz czekacie:confused:
RENUSKA- Ja juz jestem zalamana to pogoda..naprawde:-( tak sie cieszylam i wyczekiwalam na te choc 2-3 mies slonka:tak::wściekła/y:
ZANETA- balujesz z kuzynka:confused::-p:cool2:
No wlasnie o KASIE mialam pytac...ale zrozumialam ,ze neta nie ma ,tak:confused:
Reszta lasek,co z Wami:confused::confused:MEGA lenia macie ,czy co:confused:
M0205...-a TY co tak umilklas,wsz oki u Was:confused:
Zmykam,bo chce jesz z maluchami na krotki spacer dzis wyjsc jak E wstanie,bo praktycznie caly tydz w domu siedzielismy:szok::szok:
milego dnia:tak:
 
Czesc:-)

A my juz po spacerku i kawce:tak: Asiunia dzieki;-) Niby sloneczko swieci ale wcale nie jest tak cieplo no ale nie ma co narzekac lepiej taka pogoda niz mialoby padac:dry:
Zaraz trzeba ziemniaczki na obiad obrac bo gulasz jest od wczoraj wiec jest luzik:-)

Graziul fajnie ze Maluchom juz przechodzi:tak: A co do jedzenia na chrzest to faktycznie nie ma co szalec jak zamowicie jedzenie w restauracji na kilka osob tyo wcale Was wiecej nie wyjdazie w brew pozorom, a ile czasu zaoszczedziecie to Wasze:tak::tak: Mam nadzieje ze jednak tym razem uda Ci sie wyrwac z domku chociaz na troszke:tak:
Sylwiam ale Ci fajnie ze mozesz dzieciaczki oddac pod fachowa opieke:tak: zazdroszcze:tak: A jesli chodzi o wypad to chcialabym wybrac taki dzien zeby wiekszosci pasowalo, mi zostaly chyba tylko 3 soboty do urlopu wiec mam nadzieje ze uda nam sie cos skleic:tak:
Doris ja laczylam sie w niedziele w bolu ze wszystkimi co balowali:-D
Tynia domyslam sie ze Natalka dlugo by bez mamusi nie wytrzymala:tak: Ale spoko pewnie bedzie juz okazja moze nie koniecznie moje Panienskie ale cos sie wymysli:-D

LASKI PRZYWOLUJE WAS DO PORZADKU PROSZE PISAC A NIE ZMULAC!!!!:tak::tak:
Ide obierac ziemniaczki Paaaa;-)
 
Witam laseczki :-)

W koncu sie odzywac zaczelyscie - jak tu jest taka cisza, to nawet nie chce mi sie nic pisac. :no:

U nas weekendzik minal swietnie - w sobote pojechalismy do Scarborough i zostalismy tam do niedzieli - pogoda byla znosna w sobote, a w niedziele pieknie sie zrobilo i cieplutko. Lenuska tez byla grzeczna wiec sobie odpoczelismy, pospacerowalismy i w ogole. ;-) Za dwa tygodnie mamy tydzien wolnego i znowu planujemy jakis wypad. Prawdopodobnie bedzie to Windermere, pod warunkiem, ze uda nam sie zabukowac noclegi w tym hotelu, co na channel 4 w tym serialu 'The hotel' jest. Bardzo jestem ciekawa jak tam jest naprawde. :tak:;-)

Dzisiaj bylysmy 3 godz w lister parku, lenuska sie wyspala, a mamusia wypila pyszna kawke.

Graziul - to super, ze juz chrzciny zaplanowaliscie, my tez mielismy impre w domu, ale jedzenie bylo przygotowywane, przez pania, ktora wlasnie taka firme kateringowa prowadzi - polecam kazdemu takie rozwiazanie bo nie trzeba sie o nic martwic.

Ewelka - witaj i pisz jak najwiecej:-)

Tynia- szkoda, ze mama juz wraca, ale moja jak tu byla, to tez sie mnie ciagle pytala kiedy jej bilet juz kupie. Ale teraz widze, ze znowu jest chetna do nas przyleciec. :-)

Dobra, lece, bo pieguski mam w piekarniku - jak sie spala to sie zastrzele. :-) Pa!
 
hej wam
dzis w koncu sloneczko wyszlo ale jak na zlosc bo dopiero po holiday-u,ja zakatarzona pije ciepla cytrynke a dzieciaki bajki ogladaja. pochwale sie wam ze moj michas wczoraj sam usiadl oczywiscie dlugo nie wytrzymal i zaraz sie polozyl ale takich prob bylo kilka,wogole jestem w szoku bo on jeszcze taki malutki jest przeciez:szok::-)wogole nie zapeszam ale to zlote dziecko spi cale noce u siebie w kolysce,sam zasypia,a w dzien tez nie domaga sie noszenia tylko sam rozglada sie w swoim lozeczku:tak:a mialam wam powiedziec jeszcze o wczorajszym telefonie... zadzwonila do mnei babka i mowi ze wygralam w konkursie taka przemiane jak w telewizji dla calej rodziny czyli zakupy ze stylista,fryzjera,wizazyste i profesjonalna sesje fotograficzna.faktycznie kiedys bralam udzial w takim konkursie ale wydalo mi sie troche podejrzane ze chcieli zebym wplacila im 100f tak jakby na zabezpieczenie ze jak oni sie przygotuja to ja dojade.w dodatku musialambym dojechac do londynu a michas chyba jeszcze troszke za maly na taka podroz:tak:wiec powiedzialam ze sie jeszcze zastanowie
mam pytanko zna moze ktoras z was jakies opinie o przedszkolu bonbons?szukam czegos dla neli na nastepny rok bo tam gdzie teraz chodzi jest tylko grupa 2latkow
 
reklama
hejka
Ja tylko tak biegusiem bo czasu malo .Dzisiejszy dzien -rewelacja w porownaniu z ostatnimi tygodniami ,mam nadzieje ze sie juz nam bedzie sloneczko rozkrecalo .Jasmina coraz ladniej juz je ,w sumie to je juz normalnie z lyzeczki tylko ze je malo .Dominik tez ma przerwe w przedszkolu ,ale dzieki pogodzie moglismy sie dzis wyszalec na boisku i jest ok.Zazdroszcze Wam ze wasze dzieciaki tak pieknie spia bo Domin to 7 rano max i wskakuje na najwyzsze obroty .
Graziul -cos wiem o zasmarkanych dzieciach ,lacze sie z Toba w zmeczeniu :tak:
Agaam - mnie raczej na twoim "panienskim" nie bedzie ,choc bardzo bym chciala
Ragazza - Widze ze milo spedzieliscie weekend .Ja tez ogladam "the hotel" ,jak sie tam wybierzecie to zdaj pozniej relacje .
 
Do góry