reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny:-)
jak mnie tu dawno nie bylo:-( 
Kasia8118, Renuska i Marta1979 bardzo dziekuje ze zyczenia dla Nikolki:-) 3 lata tak szybko zlecialy:-) impreza urodzinowa bardzo udana, a Nikola nie rusza sie nigdzie bez prezentow- zawsze cos ciagnie ze soba- nawet do toalety:-). 
Sylwia-    moja nikola tez dzis kicha:-( 

a ja wczoraj mialam wizyte fryzjersa w domu:-) wrocilam do blondu:-) tzn sa pasemka, ale jestem zadowolona naprawde bardzo- dawno taka szczesliwa nie bylam:-) pozniej pojechalysmy z kolezanka do miasta na zakupy, zaliczylysmy chino thai:-) a na koncu solarium. super polskie solarium- mocne lampy- kolo kirghate. naprawde polecam. dzis nikola wczorajszy dzien odchorowuje:-( w nocy co chwile sie budzila i plakala ze ja brzuch boli:-(( niewyspana jestem:-( chyba sie z nia poloze po 12. 
a ja siedze juz na szpilkach:-) bo w niedziele jedziemy po mojej pracy do pl:-)))))) juz dzis musze sobiecwsztstko pospisywac co mam do spakowania i powoli sie pakowac. nic uciekam
dla wszystkich mam:-) wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamusi:-)
 
reklama
Zaneta myślę żeby coś kupic w miarę blisko R pracy.On pracuje tam około 5 lat i nic się nie zapowiada żeby zmienił pracę.A pracuje na bd17.Myślę że będziemy szukac domu około 5mil od jego pracy.Ale w życiu różnie bywa.tak sobie planujemy a jak to będzie to się okaże.Chętnie bym została w tej okolicy co teraz mieszkam.Dobrze mi sie tu mieszka.

sylwia.m 2tygodnie wolnego powiadasz.Srednio mi sie to usmiecha.
 
Czesc

Rety ten moj Diabel maly dopiero zasnal :(
Chyba przez to ,ze teraz dlugo jest jasno na dworzu ,ma problem z zasnieciem,tylko ze ja wtedy mam rano problem zeby go dobudzic do szkoly...

KASIA8118-no tak jak Sylwia napisala chlopaki maja ferie,ale 8 czerwca wracja juz,to maja 1,5 tygodnia w sumie.Ale miejmy nadzieje ze bedzie ladna pogoda to sie w parku spotkamy :)

ZANETA-dzieki za kawe,no i domek masz super,wogole nie wyglada na socjalny,udalo wam sie :)

AGNIESZKA UK-ale masz fajnie z wyjazdem do Pl :)Baw sie dobrze na tym weselu.Bo teraz jedziecie na to wesele,tak?
Powiedz mi ile kosztuje chino tai w tygodniu?

EMILKA-ale fajnie macie z ta Hiszpania :)
 
Witam jestem w 17 tygodniu ciąży szukam osoby która pomogłaby w załatwieniu papierów i innych spraw lub podaniu informacji, proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
 
czesc dawno mnie tu nie bylo a to przez to ze brak mi czasu zawsze cos teraz jeszcze Wiki ma wolne i nastepny tydzien tez wiec trzeba jej jakos czas organizowac
Ewelka witaj jesli to twoje pierwsze dziecko to nalezy ci sie sure start maternity ale to dopiero mozesz wyslac 11 tygodni przed porodem po porodzie dostaniesz papiery w szpitalu i bedziesz mogla sie starac o child benefit i tax credit napisz cos wiecej o sobie
widze ze meslicie o kupnie domkow ja odwiedzam strone primelocation.co.uk jestem tam zarejestrowana i mam wszystkie domy na bierzaco bo przychodza mi na emaila
Kasia napewno cos znajdziecie tylko jak sa fajne domki i tanie to szybko sie sprzedaja
oki spadam bo dziecko mnie meczy ze chce w pilke pograc ide poki Natalka spi do uslyszonka
 
Witam straszny tu ruch a czasu brak żeby to wszystko przeczytac.
Ewelka8989 Witaj.A gdzie mieszkasz w Bradford jeśli można zapytac?Mam nadzieje że zagościsz tu na dłużej.
Tynia a ty jak radzisz sobie jako mama dwójeczki?
Doris78 ja też mam nadzieje że pogoda dopiszę co by można się w parku spotkac.
 
reklama
hejka
rano napisalam mega posta ale mj go wcielo. tak sie wnerwilM ze dalam sobie spokoj i wzielam sie za sprzatnko. ja dzis z goraczka i bolem brzucha sie meczylam. do tego pranie i prasowanie przed niedzielnym wyjazdem. jeju jutro do pracy, pozniej pakowanie, az mnie
ze stresu w brzuchu sie przewraca. tak czekalam na ten dzien, kiedy w koncu wyjedziemy a teraz jak mam wszystko spakowac i wogole ruszyc sie z mojego gniazda to sie mi odechciewa. 
Doris- placilam 5,50 ale chcieli skasowac tez nikole- polowe ceny, ale nie placilam bo powiedzialam ze nie bede dawac nikomu pieniedzy za darmo( bo nikola i tak nic nie zje, tyle co pare frytek i moze ciut miesa) a gosciu machnal reka i powiedzial zebym ja posadzila w krzeselku dla dzieci. w tej drugiej chinskiej to musowo trzeba placic za dzieci 4,50 a za doroslego 6,50.
Tynia- ty to jak zwykle na wysokich obrotach:-). 
Ewelka- witaj:-) tez mam coreczke Nikole:-))

uciekam do lozka bo rano do pracy, a pozniej pakowaniw i sprzatanie. milego weekendu babeczki
 
Do góry