reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

renuska- a ja o tobie myslalam caly dzien ze mam ci odpisac i zapomnialam:zawstydzona/y:
wczoraj tak te kluchy zachwalilas ze powiem ci za pierwszym razem mi sie rozgotowaly.pomyslalam sobei ze ty mi tak zyczylas:-D hahahah za malo maki ziemniaczanej dodalam:sorry2: co do przepisu na kluski to ja zawsze robie na oko, ale sysytem ten sam jak na kopytka tyle ze zamaiast zwyklej maki dodaje sie ziemniaczana- ale to wiesz:zawstydzona/y: u mnie ciasto jest dobre gdy zrobi mi sie fajna kulka nieprzyklejajaca sie do reki. ja mam wyczucie:-D ktore sie wczoraj nie sprawdzilo:-p
a te pierogi z soczewica to zrobie, ale chyba kupie soczewice w puszcze-jak myslisz, nada sie?:-p mam ochote na soczewice z kapusta i grzybkiem:-) ale pozniej bedzie gazz:-D:-D:-D:-D:-D


u mie tak wieje, ze zaraz okno wyrwie:baffled:
 
reklama
Cześć babeczki!

U nas nic ciekawego się nie dzieje i nie bardzo jest o czym pisać. Wczoraj byliśmy na kulkach i odwiedziliśmy moją siostrę. Dziś pracuje na popołudniu. Filipek poszedł do szkoły. Myślałam, że będzie miał długi weekend ale jednak ma zajęcia:dry:

Żaneta- ja te 190 funtów bardzo szybko dostałam. Chyba nawet miesiąć nie minął od wysłania. 8 kg to nie tak dużo. Normą jest tak ok. 12 kg dla takiej szczupłej osoby jak Ty:tak:
AgnieszkaUk- zdrówka
Ragazza- dobrze, że z małą już lepiej. Co do radzenia sobie to wiem co czujesz. Też nie raz miałam mega dołka bo była straszna pogoda a ja musiałam iść z Filipem do szkoły (20 min. w jedną stronę) a oczywiście Adama nie miałam z kim zostawić. Najgorzej było jak spadło dużo śniegu i ciężko prowadziło mi się wózek a autobusy oczywiście nie kursowały. Pamiętam jak szłam i przeklinałam pod nosem na angielską pogode;-)Co do pracy to na pewno szybko znajdziesz coś nowego
Ampar- Szymon to ma teksty:-D Pociechę masz z niego:tak:
Doris- Filip bardzo lubi chodzić na basen. Mówi, że już umie pływać żabką i strzałką. Jak przyjedzie J to chcemy go jeszcze zapisać na karate bo bardzo chce chodzić a na razie nie mam jak go prowadzić

Zmykam już. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki:-)
Ja wstalam dzis wyspana ,bo mala przespala wreszcie cala noc-yuuupppiii:happy2::happy2::happy2:.Pobudka byla o 7.30:-)
Ale za to mnie krzyz boli i podbrzusze-to pewnie ta okropielna ,wietrzna pogoda ma wplyw na moje kosci:wściekła/y::tak:
My wczoraj z moim A o 22 rozmrazalizmy lodowke:szok::-Dtzn .zamrazarnik.Ja nie moglam sie od dluzszego czasu za to zabrac i tak zaroslo lodem ze :szok::szok:,a A nakupil zapas miesiwa,a ja na to -przykro mi miejsca zero:shocked2::shocked2::tak: Wiec sie chlopak zlitowal i zabral za robote:tak:;-)ja asystowalam i mylam pojemniki:-p:-D a on jakims sprytnym narzedziem "budowlanym" sprawil ze lod odtajal w mgnieniu oka i wsz zostalo zapakowane spowrotem:tak::happy2:gore sobie jesz tyl wyszoruje i mam luz na jakis czas:tak:
AGNIESZKA-tez mialam wrazenie ze okna powyrywa:szok::wściekła/y: zdrowka!:tak:
ANIA-pracujesz na 2 zmiany? Ja pamietam jak ostatniej zimy bylo Wam, dziewczynom ciezko dzieciaczki dostarczac do szkol w taki snieg wielki:tak::tak::szok:
RAGAZZA-bar.mi przykro z powodu Lenki:sorry2: Co do pracy ,to wyobrazam sobie ze krzyzuje |Ci to Twoje plany napewno,ale mysle ze znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie ,moze nie dokladnie to samo ,ale w podobnej branzy:happy2::tak:Ja pamietam jak ja musialam zrezygnowac z dobrej pracy, na ktorej mi bar zalezalo,bo ciaza z Natusia byla zagrozona:sorry2::tak:Tez jestem tu sama ,bez rodziny,tylko z moim mezem i jest nie raz bar.bar trudno:tak:ale damy rade-oby do wiosny!!:happy2:;-)
AGAAM-ale pysznosci gotowalas..mniam..mniam:-pszkoda ze tak daleko mieszkasz,bo mialabys goscia na obiadek;-):-D:-D
No i musze zamykac kram,bo mala juz dluzsza chwile domaga sie mleka:tak::blink::szok:
PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
agnieszka -absolutnie nie pozalowalam Ci tych klusek :no:,wierz mi na slowo .Raczej denerwuje mnie to ,ze taki prosty przepis mi nie wychodzi :wściekła/y:,ale jaka kucharka takie gotowanie :-(.
graziul -a ja tej nocy dalam sobie spokoj z twarda dyktatura :wściekła/y:i przygarnelam kropka :dry:.Domin caly czas wymyslal ,ze pajaki ,ze robot .....
Cos tam bym jeszcze nipisala ,ale lenia mam :zawstydzona/y::-pwiec milego dnia !
 
Witam Was mamuski, troche Was podczytuje, ale jakos ciezko zaczac pisac...

ampar- ale masz kochanego synka u nas teraz tylko daj, zostaw, sama, Jezus i d*pa... :szok::zawstydzona/y:
Ania1812 -widze,ze dobrze sobie radzisz w PL i dziecaczki tez zadowolone. Nie ma to jak miec kogos do pomocy nawet na chwile. Jak idziesz do pacy to Twoja mama siedzi z Adasiem???
agnieszkaUK- dzieki za mily komentarzyk na Fb, ogladalam wczoraj stare zdjecia (szczegolnie te ze spotkan) i jakos tak mi sie smutno zrobilo, dlatego na 99% przylece w nastepnym roku zeby sie z Wami spotkac no i na zakupy do primarku :tak::-)

Dobra ide do papierow Vat-7, ZUA, DRA... dlaczego deklaracje w Polsce trzeba skladac co miesiac:confused::wściekła/y:
 
hejka
ja zakatarzona na maxa:-( a jeszcze juro do pracy:-( i tak weekend spedze doprawiajac sie w lodowkach, do tego moj R wyglada jak 'zywy' trup. na szczescie nikoli powoli przechodzi kaszel uffff:tak:
renuska-ja zartowalam sobie ze zle mi zyczylas z ymi kluskami:-D:-D:-D:-D:-D moja wina byla, bo chcialam je zrobic szybko, a wyszlo jak wyszlo:zawstydzona/y:
graziul- u mnie tez sie przyda odmrazanie zamrazalnika, wiec jak twoj A bedzie dyspozycyjny podeslij go do nas-taki specjalista napewno sobie poradzi z lodem w mojej zamrazarce:sorry::happy2:
ania-jejjj ja nigdy nie lubialam pracowac na popoludniowa zmiane. dla mnie to taki stracony dzien. ufff dobrze ze terazm mam tylko na rano. nie przepracuj sie- wazne, ab sie oszczedzac:-)
monika-dziekuje za odwiedziny.milo mi bylo was poznac
marta84- super bizuteria.w moim guscie. tak jak mowilam pomysl moze nad jakas specjalna dla nas-forumowiczek;-)
 
Czesc :-)

Ale tu cisza :-) Wszystkie mamuski pewnie busy - szaleja po sklepach. :-D

A my w domku - lubie tak czasem rodzinne w domu sie ponudzic - zakupy wczoraj zrobione, a po sklepach juz sobie obiecalam ze nie bede szalec, bo kasa sie tak rozchodzi ze masakra.:angry: Ostatnio jakos w ogole finansowo nam ciezko, bo ja tylko macierzynskie dostaje, od grudnia to nawet tego nie bedzie. Moj co prawda zle nie zarabia, ale i tak z jakims wiekszym wydatkiem trzeba sie dobrze zastanawiac. Wcale juz tu nie jest tak cudownie...... ale i tak lepiej niz w PL.

Obiadu dzis nie gotuje, bo wczoraj zrobilam pomidorowa i 120 pierogow - czesc z serem, a czesc z jagodami. :-) Mamy resztki na dzisiaj. Co do pierogow, to powiedzialam mamie, zeby mi stolnice kupila, bo mam taka silikonowa z Tupperware, ale to g...o, takie male, po calych meblach mi lata. Eeee, trzeba jednak mamy bylo sluchac i od poczatku porzadna stolnice z PL zalatwic. Znajomy nam przywiezie i bedzie git. Akurat na swiateczne pierogi.

Agnieszka UK - a gdzie pracujesz, ze w lodowkach bedziesz siedziec? Wspolczuje, mam kolezanke co w Farmersie pracuje i jak przychodzi do domu to ze dwie godziny tak jakby odtaja, az para z niej prawie leci jak do cieplego wejdzie. :szok:

Ania1812 - to ty z PL piszesz? Wrociliscie do Polski?

Graziul - a gdzie kupujecie mieso, ze twoj tyle nakupil? Normlanie w markecie, czy macie jakies swoje miejsce? Bo slyszalam, ze ludzie w jakiejs rzezni kupuja, ale gdzie to nie wiem. Ja najchetniej, to bym sobie pol swiniaka kupila, podzielila i miala na pol roku rozne kawalki. A tak to zawsze z Morrisonie kupujemy

Chcielismy wyjsc z mala na spacerek, ale taka pogoda, ze masakra. Nie przezyje tej zimy. :-:)no:
 
hej dziewuszki
to i ja zamelduje sie w ten sloneczny weekend:-)
moj Ł do 12 w pracy wiec mam chwilke zeby cos wyskrobac
Nelka ubrala kurtke i mowi ze chce dada ale chyba nic z tego nie bedzie przynajmniej na piechotke.
bede musiala jeszcze siostre albo brata poprosic zeby poszli ze mna na usg bo moj jak zawsze ma problem zeby zwolnic sie z pracy a mnie to do szalu doprowadza bo nie dosc ze 5dni w tyg po 12godz to jeszcze soboty tez i wszedzie musze chodzic sama:wściekła/y::wściekła/y:
ragazza ja tez czesto biore miesko od rzeznika i gdybys chciala swinke to ja z checia bym wziela z toba na pol.tanie miesko mozna tez kupic w sobote i niedziele na ryneczku w shipley,tam facet sprzedaje z takiej bialej budki.zawsze ma swierze i ceny tez ma dobre.tylko ze najlepiej isc tam do poludnia bo potem juz zostaja same resztki.
 
Witam piekne panie:-);-)
I znow nastala weekendowa cisza....:-D:-D:-D
Prosze zaraz po weekendzie sie ladnie wsz zameldowac:angry:;-)
Moja malutka wczoraj rano dostala rozwolnienia:-( Wolala kupke,ta 1sza zrobila jesz na kibelku a juz potem nie dawala rady nawet zdazyc zawolac:szok::-(Nie mam pojecia od czego:no: ale juz lepiej:tak: Jednak wczorajszy caly dzien sie meczyla bo ja co chwila krecilo po brzuszku i plakala:-( chcac nie chcac wrocilam do pampkow-to wczoraj-a dzis ze juz lepiej ,po nocy pampka zdjelysmy no i sie dziecko zapomnialo i narznelo kupsztalka w majteczki:szok::szok::tak:;-)wiec mamy "gowniany"weekend:-D
JUSTYSIAK-musze pochwalic Twoje kolejne dzielo:happy: Tort Barbie przepiekny i rownie smaczny,a K bar zadowolona:tak::happy:
RAGAZZA-jejku ,tyle pierozkow narobilas:szok:podziwiam za checi:tak: Chociaz ja tez kiedys kleilam,juz nawet jak Natalcia mala byla...tylko ter to jakos nie mam sil:no:A szkoda bo lubie "dogadzac"rodzince kochanej:tak: A miesko to moj A bierze od jakiegos znajomego,ale glownie tylko kurczaki i jego czesci,reszte kupujemy przewaznie w Tesco:tak:Tez slyszalam o jakiejs fajnej masarni...ale jakos potem zapominam:zawstydzona/y:
My dzis mamy samotna niedziele,tylko ja i moje dziedziaczki;-):-Dno ..i jesz Rambus do towarzystwa:tak::rofl2::rofl2:
milej niedzieli zycze wszystkim,ciao,ciao:happy:
 
reklama
Cześc ja sie nie odzywalam bo mnie zab kilka dni bolal a jak jeden zaczal tak pozniej pol szczeki ale nie bralam zadnych tabletek dalam rade takze mam nadzieje ze bo lnie powroci :tak::tak::tak::tak::tak:co za mroz dzisiaj P chyba bedzie skrobał samochod :-:)-:)-(
Graziul to dobrze ze juz natce przeszlomusialo cos jej zaszkodzic
ja rowniez duzo dobrych rzeczy slyszalam o rzeżni ale niestety jeszcze w niej nie bylam ostatnio(2 tygodnie temu) P kupil 12 kurczakow gdzies u znajomego i jeszcze je mam:tak::tak::tak::tak::tak:a reszte zakupow w morisonie a zamrazalnika na szczescie nie musze rozmrazac bo sam to robi:-D:-D;-);-);-)
agnieszka uk zdrowka kochana mnie rowniez meczy katar caly czas ale to normalne
zawsze go mam praktycznie
oki zmykam trzeba jakies sniadanko zjesc :tak::tak::tak:
 
Do góry