reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc :-)

A my sobie siedzimy i sie nudzimy:-D Bylysmy na play grupie i zmarzlam strasznie:wściekła/y: czas zimowa kurtke zakladac:wściekła/y: Po drodze zakupki zrobilysmy i teraz zamulamy;-) widze ze problem obiadowy macie ja mam to samo codziennie:baffled: dzis mam udka ziemniaczki i surowke ale jz jutro nie mam pomyslu:angry: ehhh

Zaneta
dzieki jeszcze raz za kawke i przepraszamy za caly bajzel bo troche tego bylo:szok:
Regazza szkoda ze nie dotarlas:-(
Renuska pierogi z soczewica:dry: wstyd sie przyznac ale nigdy nie jadlam ale jakos nie odwaze sie chyba zrobic bo nawet nie wiem jak mialo by to smakowac:-D ale takie z serem chetnie bym zjadla:tak:
agnieszkauk wspolczuje oby szybko samo przeszlo:tak:

Kurczaczki uciekam bo Mloda wzywa:tak: Odezwe sie jeszcze pozniej:tak: Poki co "mowie" papa
 
reklama
hej

Mnie jak co srode odwiedzila szwagierka z mala wiec szymcio sie nie nudzil i ja tez:-)
tynia, reniuska- zazdroszcze pierogowania:-p:-p:-p Chyba mnie zmobilizowalyscie i jak szymcio bedzie w przedszkolu a ja juz sie uporam z prezentami to tez zaszaleje i sprobuje zrobic na zapas:tak:
Agnieszkauk- wlasnie takie danie gdy rezultatem jest czerwona buzia to arturowi najbardziej smakuje:-D:-D:-D:-D
Doris78- frytki tez dobre:-D:-D:-D Jeszcze na to nigdy nie wpadlam:-D:-D A i nie narobi sie czlowiek
zanetabd7- dzieki ze pytasz;-) Szymcio zadowolony- caly dzien tez mu pasuje- chyba ze nie chce lunchu jesc to ma focha:-D:-D:-D , albo jak mu zaloze bluzke z dinozaurem zamiast niebieskiej itd itp A mnie jeszcze maz do pracy nie wygonil:-D:-D Nic ci wiec nie umknelo;-)

A wczoraj to bym chyba sie szymonowi na wszystko zgodzila. Gadam z arturem przez tel a szymon do mnie z tekstem:

- mamo przepraszam złotko ze ci przerywam ale czy moge sie pobawic jeszcze roarym?????????- KOCHAM GO PONAD WSZYSTKO
 
Witam z ranka:-)
No i znowu szaro bura rzeczywistosc za oknami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wczoraj bylo fajnie choc mrozno..a dzis juz bleeeeeeeee:dry::dry::dry:
Mala gwiazdka znow w nocy pobudki nam robila i wolala mleko:szok::szok::-:)-( Jeju znow niewyspana jestem:dry:
AGNIESZKA UK-moj A tez gustuje w bardzo ostrych potrawach:tak: nie koniecznie musi to byz zarelko pakistanskie ale przyprawy,sosy chili i slynne "halapinios" musimy zawsze w domku miec:blink:jak Nikolka??
RENUSKA-dosc ciekawy przepis na te pierogi z soczewicy:tak: tymbardziej wart wykonania gdyz soczew bar zdrowa:tak::happy2: A moja tesciowa robi jakos pierogi z kasza:tak:i calkiem smaczne tez:tak:
AGAAM-a jak mala sie sprawuje na play group?? lubi chodzic?
M0205.... no to kurcze faktycznie powinnas byc ostrozna z tymi nerkami,bo to nie ma zartow:no:dobrze ze wywalczylas te dodat scany:tak::tak:
TYNIA I WIKI-nie przejmuj sie ,ja czesto mam podobnie ,ze A sobie rano przypomni ze dzis powinnam skoczyc do miasta cos waznego mu zalatwic..ech..Ci mezczyzni;-);-):dry::-p
Co do gotowania obiadkow,to mam kurcze odwiecznie ten sam problem,stale sie glowie co by tu ugotowac,a jesz mam "grymasnika"..to juz calkiem:baffled::baffled:;-);-);-)
Okey,zmykam sniadanko jakies zrobic,milego dzionka zycze,papa
 
P.s. SYLWIA-cvo tak ostatnio ucichlas,wsz oki:confused::confused:
MOJADZIDZIA<MAMATROJECZKI<ASINKA- A co z WAmi:confused::confused:

Tak sobie pomyslalam ,ze dawno WAs moje drogie nie widzialam i dawno u mnie nie bylo spotkanka:tak: A wiec czas to zmienic:tak::happy2: W nastepnym tyg -pamietam- MONIA zapraszala..a wiec tydzien po MONI:confused::confused:SERDECZNIE WSZ.ZAPRASZAM:happy2:ustalcie dzien jaki WAm pasuje
 
Hej:-)
My się własnie zwlekliśmy z góry. Zaraz biorę się za ogarnianie chałupki bo dzisiaj mamy wizytację ze szkoły Marcela:tak: Biedak cały czas myśli, że Dawid przyjdzie z nauczycielkami:-D

Graziul jakoś mnie wena opuściła ostatnio, ale tak na maksa:sorry2: Nic się nie dzieje ciekawego to nie ma o czym pisać a z drugiej strony mam mega lenia na klepanie w klawiaturę. Czasami chcialoby się coś powiedzieć ale nie chce się pisać.
Pewnie minie mi ten kryzys niedługo:-D

Spadam bo Marcel chce kakao.
 
Czesc dziewczyny :-)

Przepraszam, ze nie pisalam i ze nie dotarlam do Zanety. Ale znowu mam problem z Lenka. Przez ostatnie 3 tyg Lenka pila tylko mleko sojowe, bo dostala nietolerancji laktozy - nie wiedza czy to dlatego, ze miala salmonelle, czy dlatego, ze moze nigdy nie miala salmonelli tylko od poczatku nietolerancje.:-( Lekarz przedwczoraj kazal mi zmienic mleko spowrotem na normalne zeby zobaczyc czy jej przeszlo. Zmienilam i znowu to samo, biegunka, mala rozdrazniona. Wiec wczoraj kazal wrocic do sojowego, tzn teraz to juz mi przepisal na recepte SMA Wysoy i z mala juz dzisiaj lepiej. Ale ostatnie dwa dni mialam wyjete z zyciorysu. Najgorsze, ze deszcz pada, a ja mialam zaniesc probke malej do przychodni. Powiem wam ze czasami mam tak dosc mieszkania tutaj samej z dzieckiem ze masakra. Ostatnio ciagle tylko rycze, bo juz psychicznie nie daje rady. Wszystko na mojej glowie, mala chora, Krzychu do 5.30 w pracy. Nie mam jej z kim zostawic zeby do przychodni, czy apteki wyjsc jak pizga na dworze. Samochodem nie jezdze. Nie wiem jak Wy sobie tutaj dajecie rade, bo mnie juz rece opadaja.

W dodatku mam problem z praca, bo w 2012r zamykaja centrum przetwarzania Natwestu w bradford i jednym slowem zostane bez pracy. Tu mam fajnie, bo moge sobie godziny dostosowac jak chce i w ogole. Nie wiem co to bedzie. BTW - czy ktoras z Was zaprowadza dzieci do childminder albo nursery i mogalby mi cos wiecej na ten temat napisac? Glownie childminder mnie interesuje.

Zaneta - dzieki za zaproszenie, nastepnym razem moze uda sie spotkac. Przepraszam, ze nie dotarlysmy. :-(

Ide zjesc jakies ciastko bo mam dola. :-(
 
tak na dobre rano dziewczynki
mloda zakonnica uslyszala 3nowe slowa: kur..a, cipa i h..j.nie wiedziala co oznaczaja, wiec poszla do ksiedza sie spytac o ich znaczenie. ksiadz na to: kur..a-to zakonnica, cipa-czoło, a h..jto czlowiek. nastepnego dnia zakonnica biegnie na autobus. gdy wsiadla, siadajac mowi: ale cipa mi sie spocila. i co sie h...je patrzycie? kur...y nie widzieliscie?

wiem ze ten kawal mi caly sie nie opublikuje ze wzgledu na slownictwo, ale probuje, najwyzej wstawie kropki jak mi sie nie bedzie chicalo zaedytowac.

mnie nikolka zalatwila na maxa: jestem na 4 tabletkach i jakos zyje. dziekuje za zainteresowanie. nikolka ma tylko katar i kaszel, naszczescie temperatura zniknela.

raagazza- jesli jestes z bd9 to ja gdzies mam tu childmanderki tzn, adresy i wszystko o nich. jak znajde to ci podam bo kiedys te info bylo mi potrzebne. najwyzej wysle ci numer tel i tam podasz im swoj adres i dane a oni wysla ci liste babek i platnych nursey w twoim rejonie. ale daj mi chwile na znalezienie tego. mam nadzieje ze nie wyrzucialam. ale od razu mowie ze tanio nie jest.
 
Ostatnia edycja:
witam w ten piekny dzionek:-D:-D
ja rano juz bylam u lekarza,no i zmierzyla cisnienie ,onadala brzuchol i powiedziala ze ok,zwazylam sie nawet i masakra,8 kg przytylam:szok::szok::szok:i piczka jedna ,wiedziala ze w 25 tyg juz moge sie starac o te 190 fuli ,bo dlatego mialam umowiona wizyte,to glupka udala ze formy ona nie ma:wściekła/y::wściekła/y:i teraz mam czekac na kolejna wizyte u poloznej!!!fakt,pieniadze nie przepadna,ale nie chce czekac jak na becikowe z mlodym,ze 3 miesiace!!
agnieszka uk-dobre,dobre:-D:-D:-D
ragazza-wspolczuje ci bardzo,ja tez jestem uziemiona jak pada,dzisiaj np,jak szlam do lekarza to nie padalo i nie wzielam pieniedzy,na tel 0,a jak mialam wracac to lalo jak z cebra,masakra doslownie:wściekła/y:praca sie nie martw,na pewno cos znajdziesz:-)
sylwia-a po co przychodza te babki??to tak sprawdzaja zanim dziecko pojdzie do przedszkola??
graziul-ja na bank przyjade,bo mam torbe dla Ciebie wyladowana na maxa:-D:-Da dzien mi obojetny,poza sroda bo mam midwife,ale duzo dziewczyn ma playgroup w srode wiec pewnie jakis inny dzien ustala:-D
ampar3-ale Ci synus ladnie powiedzial,nie to co moj,rano sie budzi i za sutka mnie chce zlapac bo jeszcze teskni za cycusiem to drze sie na pol chaty,mama dawaj cycol!!!dobrze ze cie maz jeszcze nie wygonil do pracy,ale ja juz postanowilam,ze za rok to sama sie wybiore,bo niedlugo mnie bedziecie odwiedzac w zakladzie zamknietym:-D:-Dmaluchy do przedszkola pojda a ja jakas prace znajde chociaz na 3 godzinki dziennie,zeby sie odstresowac:-)
dobra,bo juz jest poludnie a ja nawet mam lozko w rozkladzie:szok::-D:-Di musze cos z obiadem wykminic:wściekła/y:
 
reklama
Czesc Babeczki w ten przepiekny dzien:wściekła/y::wściekła/y:
Tak to juz chyba dawno nie padalo:no: Masakra jakas:wściekła/y:

Sylwiam napisz pozniej co tam babki ciekawego powiedzialy:tak:
Zaneta wspolczuje lazic w taki deszcz ja to bym oszalala jak mialabym gdzies isc piechota w taka pogode:baffled:
Graziul ja tez chetna na spotkanko:tak: Dzien raczej poki co bez roznicy:tak: a Mala na play grupie dziekuje dobrze:tak:Czasami jest tak ze cala play grupe jej nie mam a czasami nie chce sie odczepic ale mysle ze to norma:-p:-D
Regazza szkoda tej Twojej Lenki oby juz teraz wszystko bylo w porzadku:tak: a prace napewno jakas znajdziejsz tym sie nie martw:tak:
Ampar ale masz kulturalnego synalka:tak::tak: a jesli chodzi o prace to korzysaj ze jej nie masz i nie musisz miec poki co:tak: ja pewnie wroce do pracy jak mala pojdzie do szkoly na 6h o ile do tego czasu Vicky nie bedzie miala rodzenstwa:-)
Agnieszkauk dowcip dobry:-D:-D

A ja dzis na obiadek mam schaboszczaka z pieczarkami i z serem do tego moze jakis kalafiorek(uwielbiam:tak::tak:) i ziemniaczki:tak: nie mam glowy na wymyslanie czegos oryginalnego:confused:
Dobra spadam ziemniaczki obierac;-)
 
Do góry