reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KAIENKO8118- sto lat dla solenizanta:-) od cioci agnieszki i nikolkci

graziulka-
dla ciebie tez zyczonka z okzji rocznicy waszego pozycia;-)

u nas nudy-siedzimy w domu. zero we mnie wigoru:-(, chyba przez ten deszcz

m02051991- badan jako takich ginekologicznych tu nie ma, ja swoje pierwsze badanie mialam po ciazy i to w pl. co do boli podbrzusza tez takie mialam i sie bardzo martwilam, ale mi baba powiedziala ze to normalne, bo dzidzia rosnie, potrzebuje miejsca i tak juz ma byc. w sumie i tak jej za bardzo nie ufalam, bo odnosilam wrazenie jakby mnie olewala, jak jej mowilam o swoich problemach, ale tu w uk tak wlasnie jest prowadzona ciaza.

 
reklama
Hej ale pogoda:wściekła/y:.Normalnie masakra nawet po świeże pieczywo nie można wyjsc:-(.A ja miałam dzisiaj kiepską noc bo Krystian koniecznie chciał się się dostac do naszego łóżka i a juz naprawdę nie było miejsc:no:.Więc musiałam co chwile go odprowadzac :wściekła/y:.Ja niewyspana i on też a przez to tez marudny:cool:.
a ja mam pecha w tym tygodniu bo co sie czegoś chwycę to sp...Oli wylał mi miskę z wodą na dywanik w łazience wie wpadłam na świetny pomysł wyprania jaki był efekt to szkoda gadac:wściekła/y:.Pralka cała zasyfiona a dywaniki dostały jakiś dziwnych falbanek i się kruszą :no:.Mój drugi pomysł.Moje kozaczki miały kilka rys wiec stwierdziłam że kupie ciemną pastę i zapastuje i będą jak nowe .nasmarowałam je preparatem i w tym czasie pojawił sie Oli więc stwierdziłam że wypoleruje pózniej niestety pożniej to już było za pozno same plamy i zacieki buty nadają sie do wyrzucenia.A szkoda bo w sumie buty jak nowe gdyby nie te ohydne plamy:wściekła/y:.
mo....ja nie nie miałam żadnych badan :no:.Ja odpadam z kuleczek w tym tygodniu bo mam trochę zajęty tydzień sorki :tak:.I dwa następne też bo przylatuje teściowa:tak:.
mojadzidzia i mamatrójeczki co z wami żyjecie???
 
czesc to w koncu ja cos napisze wczoraj nie mialm czasu nawet na pisanie bo robilam pierogi i troche mi to zajelo bo kazdy chcial z czym innym ja ruskie pawel z miesem a wiki z truskawkami ale dalm rade tylko dzis trzeba posprzatac b owczoraj to juz padlam i na miasto zaraz wyruszam bo moj mezus zawszer tak robi i w ten sam dzien wysylamnie na miasto nie powiedz dzien wczesniej zebym sobie jakos dzien rozplanowala tylkow ten sam mowi wpienia mnie to ale juz sie przyzwyczailam
kasia spoznione ale szczere zyczonka dla Olivierka ale ten czas leci
graziul tobie rowneiz skladam zyczonka i oby kolejne rocznice byly lepsze co roku
m 002.... kochana ja nie mam pojecia jak to tutaj jest ja dopiero 17 ide na spotkanie z lekarzem takze zobaczymy znajoma miala mierzony brzuszek ale na scanie a u lekarza tak jak pisalas cisnienie i mocz
 
kasia - u nas noc byla identyczna :baffled:, w wyniku czego jestem dzis nieprzytomna ,probowalam polozyc Dominika teraz do spania ,ale nic z tego .
m0205..-ja w pierwszej ciazy mialam problemy w 3 trym.wizyty w szpitalu wygladaly tak ze pobierano mi krew ,pytano jak sie czuje ,podotykano brzuch i tyle .Pamietam jak na pierwsza wizyte w szpitalu z ginekologiem kobieta kazala mi sie przygotowac -czyli odslonic brzuch ,a ja sciagnelam spodnie :-D:-D:-D
tynia - ja uziemilam sie z pierogami w niedziele ,ale bylo warto :tak:
 
hi:-)
po raz kolejny serdeczne dzieki za zyczonka dziewczyny:cool::happy:
KASIA<RENUSKA-dolaczam do WAs jesli chodzi o kiepska noc:-(u nas tez byl placz okropny okolo 4 rano,mleko,banie sie,kolysanki i wreszcie trafila do nas:eek::eek::shocked2:
M0205...no niestety taka oto jest tu opieka nad ciezarnymi,ja tez na konsultacji z ginekologiem mialam tyl rozmowe ,mierzone cisnienie i serduszko malego bylo sluchane:tak::eek: a z Nati to samo mialam:tak: Ty masz klopot z nerkami??:eek:A gdzie to nowe playcentre?
AGNIESZKA-ja tez bez energii zupelnie przez ta pogode,jeju niech ta jesien juz minie:crazy::crazy::crazy:
TYNIA I WIKI,RENUSKA - Wy maniaczki pierogowe:rofl2::rofl2::cool2::szok:;-);-)
 
Ostatnia edycja:
graziul ja podczas pierwszej ciazy mialam ostre zapalenie nerek przez co prawie poronilam w4 miesiacu, a nerki jak raz masz chore to niestety na cale zycie potem cos zostaje i teraz bardzo latwo lapie rozne infekcje nerek.dlatego bardzo mi zalezalo na dokladniejszych badaniach moczu i sprawdzeniu na usg czy wszystko jest ok. playcentre nazywa sie little monster czy jakos tak ,zrobili je w starej fabryce na bd9 zaraz za listerparkiem przez okna wygladalo nawet fajnie.
 
dobry dobry:-)
my dzisiaj posmalismy,maly obudzil soe o 8,pogadal 15 min i jeszcze poszedl na pol godzinki:-):-)a ja z nim:tak::tak:wybieram sie dzisiaj do przedszkola niedaleko nas,i powiedzcie mi moje drogie,czy jest jakas mozliwosc zebyw necie sprawdzic czy w danej placowce jest ta reception classs??czy tylko na miejscu zapytac trza??no bo najpierw dziecko idzie do nursery jako 3-4 latek,a pozniej od 5 do reception??czy jak to jest??bo ja zielona jestem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
tynia i renuska-nastepnym razem prosze i dla mnie porcje zrobic pierozkow z serem;-):-)
kasia8118-teraz jak tesciowa przyleci to troszke odpoczniesz po ostatnich ciezkich chwilach:-)ja sobie nie wyobrazam zeby moja przyjechala:zawstydzona/y:i sama mialabym z nia zostac i zorganizowac jej czas,o nie:no::no::no:
agnieszka uk- jak mala??lepiej??
wlasnie mamatrojeczki i mojadzidzia??co tam z wami??
ja mam dzisiaj wolne jako kucharka:-D:-Dwczoraj dzien wolmy dostalam,szef urlop podpisal:-D:-D:-Dtylko dla mlodego cos wykminie;-)skonczyl mi sie podglad i nie wiem co dalej mam komu odpisac.aaa mialam sie jeszcze ampar zapytac-co ty teraz porabiasz jak szymcio tak dlugo w przedszkolu??pracujesz??/czy mi cos umknelo albo znow nieuwaznie przeczytalam?
 
Czesc:-)
Ja tez dziekuje za wczorajsza kawke:tak:
Siedze i mysle co by tutaj na obiad zrobic:baffled:i mam pustke w glowie:shocked2:chyba zrobie frytki:-D:-D

REGAZZA-szkoda ze wczoraj nie dotarlas do Zanety:-(no ale mam nadzieje ze uda Nas sie Ciebie poznac wkoncu:tak:

ANIA1812-widze ze zaczynaja sie u was pierwsze milosci:-D:-Dfajnie:-DTy chyab kiedys pisalas ze Filip chodzi na basen,jak mu idzie??

ZANETA-mam nadzieje ze zabawki cale sa:tak:
Co do szkoly ,to wejdz sobie w strone www.upmystreet.co.uk i tam wpisz swoj kod,i zaznacz primary school i ci sie pokaza szkoly i tam bedzie napisane od jakiego wieku:tak:

KASIA8118-u nas tez wiecznie lozko jest pelne:-D
 
:-) ja dzis mam humor wyjatkowo dobry, choc w nocy sie meczylam strasznie:-( tak mi dziaslo spuchlo kolo 8-ki, ze nachodzi mi na zab. jak nie urok to sraczka, ale do dentysty narazie nie dzwonie-mam taka cicha nadzie ze samo przejdzie:zawstydzona/y:

ja na obiad dzis serwuje zeberka i kluski slaskie, bo:-D wczoraj tak zaszalalam z moja pakistanska kuchnia, ze moj R mial taka czrewona twarz z ostrosci mojej potrawy:-D:-D hahah ale zjadl wszystko, dlatego dzis cos light'cikowego:-). musze sie wam pochwalic ze moje gotowanie 'ich' dan wychodzi mi calkiem niezle, a i nawet mi posmakowaly ostrosci:-)

dzis juz mojemu zakomunkikowalam ze w najblizszy weekend wypozyczamy odkurzacz pioracy/bo nietety takiego nie mamy:-( nad czym ubolewam/ i zaczynamy powoli przedswiateczne sprzatanie. ja dzis szoruje listwy w calym domu. chcialabym, aby do swiat wszystko bylo wysprzatane na zicher. pozniej to juz tylko pozostanie rozwiesic dekoracje.

renuska- z tego co pamietam to robilas pierogi z soczewica:-) jesli sie nie myle to powiedz jak robisz ten farsz-chcetnie zrobie
zaneta- mala marudzi jak potluczona :-( coz-jestem wyrozumiala:-D
 
reklama
agnieszka - tak robie pierogi z soczewica :tak:nam bardzo smakuja .Uzywam zielonej ewentualnie brazowej soczewicy ,namaczam wieczorem ,rano gotuje ,cos kiedys czytalam ,ze pierwsza wode z gotowania sie odlewa bo powoduje wzdecia ,tak tez robie a wzdecia zawsze sa :zawstydzona/y:.Soczewica musi byc dobrze ugotowana i to w sumie tyle .Dodajesz do niej co chcesz ,grzyby ,boczek ,kapuste .... no i oczywiscie ja dodaje duzo smazonej cebuli ,czosnku i przypraw .A Ty daj przepis na dobre kluski slaskie ,bardzo chcialam robic w tym tyg.bo uwielbiam kluskowate dania ,ale nie potrafie zawsze wychodza mordoklejki .I tak je odkladam z dnia na dzien :sorry2:
doris - u mnie tez chyba frytki beda na obiad :-D bo cos nie jestem w najlepszej kondycji by stac przy garach .
 
Do góry