reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc baby:-);-)
Ja tak ogolnie dzis,bo jakos nie mam glowy do szczegolowego pisania:-:)tak:
Moja mala tez dostala jakis wilczy apetyt:szok:pewnie to chwilowe:tak:;-)
Co do przesylek ,paczek itp.....to mialam ostat wojne z listonoszem i post offic-em:tak:
My co tydzien dostajemy tak okolo 10-15 przesylek..z tego polowa z nich ma sie rozumiec nie zostaje dostarczona tylko musimy odbierac sami.ostatnio 3 razy pod rzad ,oboje bylismy w domu i slyszymy tylko jak cyk -listy wpadly przez drzwi a w tym i awiza na paczki:szok::szok::szok:i napisane ze nas w domu nie ma!!!!!!!SZOK:crazy: Za 3 razem udalo nam sie dopasc listonosza ...ale co ,glupio sie czyms wykrecal itp,byla skarga na poczcie ,powazna rozmowa z managerem officu...zobaczymy co bedzie dalej:baffled::baffled: ajuz nie wposmne ile listow nam zaginelo:crazy::szok:
Kurcze tak piszecie o tych powrotach do Pl....hmm..ja juz bym nie chciala,moze tez mam inna sytuacje..bo w sumie nikogo juz tam praktycznie z rodziny i tak nie mam:-(Stad zwiac-:tak: jak najbardziej..ale nie do Pl;-)
M0205... kurcze ale masz przeboje wspolczuje:sorry2::sorry2: ja znam tylko ta przych w Manchester:baffled:powodzenia
oki,zmykam ,bo brak sensownych mysli ..no i samo zycie juz sie zaczyna:happy:
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
hej

Ja tez sie melduje. Maly w wannie to mam czas na internet:-) Ja zaliczylam juz 4 urodziny- jutro ostatnie:szok: Tesciowa dojechala- spi u Artura siostry- ja tylko w srode na obiadek jade i na weekend ja zapraszam coby nam szymcia przypilnowala bo mamy romantic weekend:tak:

Sylwiam- to moj ulubiony sposob na zakupy:tak: Zrobic liste i przynajmniej przez tydzien sie nie martwie- ewentualnie o chleb i zachcianki:tak:
Ania1812- oj numeranta to ja mam, nie ma co:szok: Co dzien jakas niespodzianka slowna. Fajnie ze sie wkrecilas - jeszcze tylko polowka niech dojedzie i juz bedzie idealnie;-)
graziulxxx- moj zamrazalnik tez sie prosi o rozmrozenie- powoli oprozniam i moze sie skusze:-p:-p:-p Wspolczuje kup:-(
marta84- przyszly rok juz za 2 miesiace:-p:-p:-p
Agnieszkauk- rozumiem cie z tym sprzataniem po urzedowaniu tatusia:-D:-D:-D:szok::szok::szok:
m0205...- co do scanu- ja bylam w Barnsley- wiec daleko troszke . Ale najwazniejsze ze spytali mnie na koniec czy jestem zadowolona z filmu i zdjec i tak samo podczas skanu- wiec przynajmniej masz pewnosc ze jezeli maly/a sie obroci, albo spi albo nie wszystko widac to cie nie skasuja:tak:
jstysiak- ja tez;-)
Agaam- a czym cie maz tak wybil z rytmu?????????;-):-D:-D:-D

Dobra ide po malego bo juz krzyczy ze sie pomarszczyl i czy sie zmniejszy jak jeszcze troche posiedzi.
 
Hejo!!!

Witam się jako pierwsza:-) U nas ok. Adasiek rozrabia od rana. Filipek już w szkole. Dzisiaj idę na wywiadówkę. Ciekawa jestem zachowania Filipa bo różnie to z nim bywa:confused:

Ampar- i co Szymonek zmniejszył się?:-D:-D:-D Rozwalają mnie te jego teksty. Zazdraszczam romantycznego weekendu:sorry2:
Graziul- a ja myślałam, że tylko Poczta Polska robi takie numery. U nas też tak jest, że jak list jest za duży to listonosz go nie bierze i wystawia awizo, że adresat jest nieobecny:baffled:
Sylwia- życzę zdrówka. Ładnie Cię siostra załatwiła;-) Gdybym ja miała taką sytuacja jak Ty (tzn. najbliższą rodzinkę koło siebie) to pewnie z Anglii bym nie wyjechała:-pNo ale z Bradford to na pewno, bo nie wyobrażam sobie tam życia tak na zawsze:no:
Ragazza- tak jest, że dobrze tam gdzie nas nie ma. Jak wróciłam do Pl to przez jakiś czas nie mogłam się odnaleźć. No ale teraz jest już ok i wydaje mi się jakbym stąd wcale nie wyjeżdżała.
jstysiak- może jeszcze kiedyś zawitamy na dłużej do UK:confused: A jak Amelka? Całkiem już jej przeszedł bunt dwulatka?
Agaam- to dopiero niedobry mąż- jak mógł wrócić przed czasem:-D;-)
Renuska- jesteście wegetarianami? Jeśli tak to podziwiam. Kiedyś próbowałam zostać ale... nie dałam rady:-p
m02...- współczuje zmartwienia. Szkoda nerwów i faktycznie najlepiej byłoby wybrać się gdzieś prywatnie

Pozdrawiam
 
Witam sie;-)
Ale za oknem mgla.....nic nie widac:szok::szok::szok:
Mala zrobila pobudke po 6,ale ja wzielam do siebie i jakos udalo mi sie przetrzymac ..no i zasnela znow po h wiercenia sie:tak: Wstalysmy o 9:happy2::happy2: U nas to rzadkosc!!:szok:
Ja dzis mam midwife,ale dop na 2.50..no i badanie krwi na zelazo:szok::szok::-:)-:)-(
Balagan ogolny i zero pomyslu na obiad:angry::angry::angry::baffled::baffled:
ANIA-czekamy na wiesci z wywiadowki;-) Oj ta poczta tutaj to jesz lepsze numery robi niz polska:tak::wściekła/y:
RAGAZZA-STO LATEK DLA CIEBIE<SPELNIENIA MARZEN!!!!

no to zmykam ,sie ogarnac,papapaa;-)
 
Czesc:-)
Jejku wiecie co ,dawno mnie tak nie rozlozylo chorobsko:-(ja dopiero wczoraj pod wieczor glos odzyskalam:-(I tak mnie w plucach strasznie bolalo:angry:
A najlepszy byl David nie chcial zebym mu ksiazeczek czytala ,bo sie boi mojego glosu:-D:-D

RAGAZZA-ale Ty pysznosci mezowi gotujesz:tak::-)mniam ,mniam....


M02...-mam nadzieje ze uda Wam sie dowiedziec co tam nosisz pod sercem:-D

ANIA1812-fajnie ze Filip juz sie zaklimatyzowal w polskiej szkole:tak:a powiedz czy narzeka na zadania domowe?duzo z Nim sie uczysz w domu?I jak mu idzie pisanie?bo Kuba strasznie pisze:wściekła/y:jeszcze w domu pod moim okiem ,stara sie i pisze w miare ladnie,ale w szkole to juz masakra,zeszyty tak popisane sa strasznie,sam siebie potem rozczytac nie potrafi,no i gryzmoly....:angry:ktore sa wszedzie:angry::wściekła/y:
Juz mu powiedzialam ze jak zobcze jeszcze raz ,jakies gryzmoly ,to bedzie pisal zeszyt od nowa:sorry2:
Ja Kubusia chce zapisac na basen od nowego roku,niech sie podszkoli w plywaniu,bo w nastepnym roku bedzie jezdzil ze szkoly.A teraz chodzi na ta pilke w Richard Dunn ,sporo chlopakow chodzi i nawet jest jedna dziewczyna:-Di jeszcze chodzi na Dance street ,tez mu sie podoba:tak::tak:wiec tydzien tez ma zabiegany,ale to dobrze przynajmniej nie slysze,mamo nudzi mi sie:-D

GRAZIUL-ciesz sie ze mala ma apetyt,wciskaj jej ile sie da:-D:-Dbo moze jej zaraz to minie:-D


Wiecie co ,nie wiem jak tutaj jest,ale w Pl ,moj J byl listonoszem i On nie byl w stanie zabrac jakis wiekszych paczek ze soba:no:mial taki wielki rejon do obskoczenia,pelno listow i reklamowek i On sam.Torbe mial tak ciezka i obladowana .Czesto to wracal duzo pozniej do domu,bo sie nie wyrabial:-(wiec po czesci rozumiem ,ze tylko wrzucaja awiza.
 
Witam sie i ja:-)

My juz pobudka o 7;30 ale mala cala noc co jakis cczas przebudzala sie i plakala:-( nie wiem sama o co chodzilo:baffled:
A teraz siedzimy i sie nudzimy dzis jest "bezplan":-D zaraz idziemy chyba na spacerek co by czas zajac:tak: i mam ochote zrobic jakas dobra salatke wiec trzeba kupic skladniki:tak:

Regazza Wszystkiego naj naj naj spelnienia marzen pociechy z corci i mezusia:tak::tak:
Graziul wyobraz sobie ze ja mialam identyczna sytuacje z awizo tak jak Ty. Slysze ze ktos wrzuca cos przez dziurke na listy okazalo sie ze to awizo ale co najwazniejsze listonosz nawet nie zapukal ani nic:wściekła/y::wściekła/y: wyskoczylam za nim a on paczke mial w reku:angry::angry: wiec nie wiem jaki on mial w tym interes zamiast pozbyc sie tej paczki i nie dzwigac jej to chcial zabrac ze soba:baffled:ehhhh
Doris zdrowka:tak: a gdzie Twoj Kubus chodzi na Dance street?? Ja tez chcialabym zapisac niunke na jakies tance( wiem ze mam jeszcze na to czas:-p) ale za to moj chcialby ja zapisac na jakis sport wspominal cos o tenisie:szok:
Ampar ale Wam dobrze z tymi weekendami:tak: a maz wybil mnie z rytmu... buziakiem:-D:-D
Ania pochwal sie pozniej jak Twojego synka w szkole chwala:tak::-)

Dobra uciekam poki co bo moje dziecko samo sie ubiera na dwor:szok::szok: Milego dnia zycze:tak::tak:
 
:-Dhejka:-)
ja juz prawie ogarnieta i checia bym poszla na miasto bo A ma urodziny w niedziele i musze sie za jakims giftem rozejrzec:baffled:ale niestety czekam na listonosza:wściekła/y::wściekła/y:chcialam mu kupic perfumy,ale wczoraj wyczail jak ogladalam na ebayu i dupa blada:wściekła/y:ale juz od dawna chodzi mi pomysl,zeby mu kupic takie cosik Hot Diamond Sterling Silver Diamond Tag - H.Samuel the Jeweller w tej cenie i wygrawerowa na tym buzke pawelka.kiedys grawerowali w kirgate na gorze tam na tym markecie,ale teraz jest tam zamkniete i nie wiem gdzie zrobia mi cos takiego:baffled:moze wy macie jakis pomysl??
ragazza-wszystkiego najlepszego,sto lat!!kobieto w tej masarni za 10 fuli to bys miala wszystkiego po poltora kilo za 10 fuli!!ale widze ze z ciebie kuchara ostra jest:-)
doris78-kuruj sie kochana!! a Dawid tez ma teksty dobre:-D
graziul-moj tez ma jakis dziwny apetyt,wczoraj na kolacje wciagnal 2 parowki!!!gdzie zawsze po pol sie juz darl nie ubi:-Dja mam za tydz,midwife i juz robie w portki przed pobraniem krwi bo bardzo sie boje:zawstydzona/y::zawstydzona/y:u was to jak centrala jakas tyle przesylek:-D
ania1812-nie bedzie zle po wywiadowce,ja pamietam jak moja mama chodzila albo tata i smiali sie ,smaruj tylek cebula a ja jak to dzieciak od razu cebule w reke po ich wyjsciu i smarowalam:-):-)
ampar3-ale wam zazdroszcze wyjscia:zawstydzona/y::zawstydzona/y:ja to pewnie wyjde gdzies ze swoim za rok:-D
m020...-wspolczuje ci bardzo,bo nie ma to jak jakas niewiedza,tym bardziej w takich sprawach.ja niestety nie pomoge z usg,bo nie robilam prywatnie tutaj nigdy.
dobra spadam do tesco,mam gdzie tego listonosza...zreszta musze przebrac krecika,bo usiadl na rowrku i krzyczy mama śra!!!:szok::szok::szok:o mamo,trzeba sie ograniczac ze slownictwem bo papuga juz wszystko powtarza,masakraa.
 
Graziul i Agaam dziekuje za zyczonka. Swietowac w tym roku jakos super nie bedziemy, ale jak Krzysiek przyjdzie z pracy to jakas niespodzianka sie chyba szykuje, bo juz zapowiedzial zebym sie nie najadala. :-D

A wczoraj tak sie nawpierdzielalam, ze masakra. To dzisiaj pewnie bedzie powtorka z rozrywki.

Doris78 - czy ja wiem czy pysznosci gotuje - ja tam zawsze ide na latwizne i przerabiam. Tzn kurczak z rosolu przemienia sie w potrawke z kurczaka, karkowka w sosie w gulasz po wegiersku, resztki sosu do spaghetti w chilli con carne. Tym sposobem oszczedzam sporo czasu, a maz nie marudzi ze po 3 dni to samo je. :-D

Najgorsze jest to, ze mam cala gore prasowania, i juz drugi dzien sie probuje za to zabrac, i po prostu nie moge. A sterta ciagle rosnie. :angry: A nienawidze miec niepoprasowanych szmat. Ekhhhh...:wściekła/y:

Ania1812 - tez uwazam, ze Bradford nie nadaje sie na miejsce do zycia, mam nadzieje ze za rok mnie juz tu nie bedzie. Moze byc Leeds, Brighouse, cokolwiek byleby nie Bradford. Nie wyobrazam sobie, jak Lenka bedzie miala 14-15 lat, zeby wychodzila tu na miasto sama. :-( W Bradford kiedys bylo pare fajnych miejsc, ale teraz wszedzie robi sie 'czarno', nawet w Wrose, czy Baildon. A Anglicy ktorzy mieszkaja w Bradford tez zostawiaja wiele do zyczenia. Chociaz na mojej ulicy mieszkaja same przyjazne osoby.

Dziewczyny - A moze byscie sie do mnie wybraly na kawencje? Bo Wy w wiekszosci samochodami sie wozicie, to bedzie Wam latwiej. Pasowalby mi np przyszly tydzien, bo w tym to nie wiem czy znowu wycieczek po lekarzach z Lenka nie bede miala - czekam na skierowanie do specjalisty. Moze poniedz, albo wtorek? Co wy na to? Sa jakies chetne? Mieszkam na BD9, niedaleko Lister Parku, kolo M0202.. chyba.

Zaneta BD7 - dzieki za zyczonka. Jaka tam kuchara! Raczej kombinatorka. A co do pobierania krwi - jak bylam w ciazy, to raz na pobieraniu zemdlalam - Midwifka mi to wpisala w karcie i potem juz wszystkie baly mi sie krew pobierac. :-)
 
Ostatnia edycja:
DORIS-nie ,no spoko ja rozumiem jak paczka jest za duza i sie nie miesci itp .:tak:ale my w domu a koles wrzuca awizo ze nas nie bylo i dlatego mamy odebrac.NP.11.30 wpada awizo i na nim napiosane ze o 11.3o nas nie bylo i dlatego nie doreczyl:szok::szok: a jesz sie potem okazuje ze to niby mialo byc wczoraj tylko date dzisiejsza dal bo wczoraj zapomnial druczkow awizowych:wściekła/y::wściekła/y:wstydzil by sie ,dorosly chlop a tak lze:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
AGAAM-ja mam namiar na fajna szkole tancai to niedaleko Was (odsal) Moj A zapisal tam mala nasza od wiosny na balet:tak::tak::happy2:ale sa tam tez zajecia rytmiki itp;-)
 
reklama
p.s.RAGAZZA-chcialam tylko dodac ze na przyszly tydzien ja juz zapraszalam do siebie;-);-);-):tak::tak::-):-):-) Ciebie oczywiscie tez,tylko chyba nie doczytalas:tak::blink::blink::blink::-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry