reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hello
witam was w ten piekny sloneczno-mrozny poniedzialek:-)
w pracy przetrwalam-czuje sie troche lepiej/wszystko bylo by ok gdyby nie zatkany nos/ i na dodatek w sobote ulamal mi sie u zab:-( babsko za duzo wypelnienia mi wlozylo/tak mi sie wydaje:sorry2:/ szczerze wam powiem ze wstalam dzis 8:20 a jestem spiaca jakbym cala noc nie spala:-(
sylwia-ty bodajrze wyjelas sobie implant, nie? mam w zwiazku z tym pytanie, czy to prawda, ze jak wyjmujesz implant z wlasnej woli to babka to notuje i juz nigdy wiecej nie mozesz do niego wrocic? bo niby ta metoda sie nie sprawdzila?
ragazza- ja kupuje mieso w rzezni, zaraz kolo centrum. nazywa sie YORKSHIRE MEAT. dla mnie to najlepsze rozwiazanie na zakupy miesne-bo po pierwsze jest tam tanio, miesko swierze/ani razu mieso z tej rzezni nie zaliczylo u mnie wpadki:blink:/. za 20 fulii mam pelno miesa:tak: i o wiele taniej niz w morrisonie/nawet z moja 10% znizka/.a i cala swinie tez mozesz kupic:-D tlko nie pamietam ile jest za kg.
a ostatnio kupilam 3 kurczki za 5fuli tyle ze byly halal:-D

graziul- kurcze u mnie zatwardzenie a u ciebie rozwolnienie:baffled: te nasze dziewuszki biedne

nic uciekam sprzatnac po weekendowym szalenstwie coreczki z tatusiem:-D
 
reklama
Hej!!!

My już jesteśmy po spacerku. Młody zasnął w wózku i teraz sobie smacznie śpi. Filipek od 8 w szkole. Dziś po raz pierwszy idzie po lekcjach do świetlicy. Bardzo chciał chodzić a skoro teraz pracuję do mogłam go zapisać. A tak poza tym to nudy:sorry2:

Graziul- ja robiłam zapasy mięska właśnie w tej rzeźni. Zawsze byłam zadowolona bo mięso świeże i znacznie tańsze od tego w hipermarkecie. Co pracy to pracuje nawet na 3 zmiany- ranną, popołudniową lub w środku i tak od poniedziałku do piątku a w sobote jest tylko ranna zmiana do 15. Niedziela oczywiście wolna:-) Współczuje przejśc z małą. Dobrze, że już po wszystkim:tak:
Marta- współczuje z tymi papierzyskami:baffled: Jak jestem w pracy to z chłopakami zostaje moja mama. A jak u Ciebie? Kto sie zajmuje Majką? Biżuteria bardzo ładna- w moim guście:tak:
Agnieszka- jak zdrówko? Te popołudniowe zmiany mają swoje plusy. Mam więcej energii żeby coś zrobić w domu bo wiesz jak jest jak się wróci z pracy. Przynajmniej u mnie- nie chce mi się nawet palcem ruszyć:-p
Ragazza- w lipcu wróciliśmy do Pl po 3 latach pobytu w UK. Tzn. wróciłam ja z dziećmi a mój J zostaje do świąt. Ale mi zrobiłaś smaka na pierogi:-p
Tyniaiwiki- oby szybko przeszedł ból zęba

Zmykam bo muszę jeszcze wyprasować górę prania:baffled: Wrrrrrr
Pa
 
hejka
ja jestem dzis skazana na siedzenie w chacie,bo czekam na listonosza,moze przyniesie dekoder:tak:a moze jutro albo pojutrze,takze pozostaje mi czekanie:wściekła/y::wściekła/y:dzieczynki ja miesko tez kupuje tam gdzie agnieszka,to jest na city road i nazywa sie Yorkshire Meat Suppliers, Bradford (City Road) .jest naprawde taniej jak w markecie,bo calkiem niedawno byla promocja to za 1 kg piersi bylo 2.5!!!a nie za 2 maluskie 4 fule jak w asdzie albo tesco.maja tez swiniaki,polowka chyba 60 kosztuje,ale ja jak kupie za 30 to mam na miesiac albo dluzej,i dodam ze u mnie codziennie miecho na obiad!!
agnieszka-wspolczuje ci tam pracowac w takim zimnie,ja jestem taki zmarzluch ze :szok::szok:!!ale mam kolezanke ktor bardzo lubi tam pracowac:-)
tynia-bol ucha i zeba to najgorsze co moze byc:-(
graziul-ale mialas zasrany weekend:-)u nas tez byl taki,znaczy sie pawelek nie mial rozwolnienie ale troche za duzo zjadl i walil w pampka po 4-5 razy dziennie:szok::szok:
dobra,pozniej klikne o musze w koncu ciuchy od sylwii rozpakowac bo tydzien w torbie stoja:zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok:a mlody jak tylko sie do nich dorwie to zaraz by sie we wszystko ubieral:-D:-D
 
Hej:-)

Dzisiaj mamy naprawdę piękną pogodę. Mimo bardzo złego samopoczucia poszłam z dzieciakami na plac zabaw i muszę przyznać, że zgrzaliśmy się:szok: Szkoda tylko, że tak mokro i musiałam cały czas odciągać Olivię od ślizgawki a potem i tak poszła w trawę, przewróciła się i była cała w błocie:sorry2:

Graziul każe się meldować więc tak czynię:tak::-D jak dzisiaj brzuszek Natki??? Wiesz, ze mój Marcel właśnie w sobotę też miał mocne rozwolnienie i Dawid narzekał, że Go brzuszek boli. Może to jakiś wirus??


Żaneta ja jak siedze w domu to listonosza niegdy nie ma a jak wyjde to zawsze przychodzi i tym sposobem znów mam dwa awizo:wściekła/y:

AgnieszkaUK no ona pytała czemu wyciągam i notowała to ale nie wspominała, że nie będę mogła już więcej założyć. I teraz nie wiadomo czy jest to poprostu bzdurą czy moja lekarka zapomniała o tym wspomnieć. Tak czy siak ja impalnta już sobie nie włożę, mam teraz tabsy i jestem zadowolona:tak:

Ania1812 fajnie, że wszystko się Wam tam układa:tak: Powiem Ci szczerze, że w Waszej sytuacji też wracalabym do PL. A jeśli chodzi o wypady do Chino Tai to nie masz czego żałować bo my też jeszcze nie wybrałyśmy się, ostatni raz był właśnie z Tobą:tak:

Ragazza
rozumiem Cię bardzo:tak: Ja dlatego właśnie uparłam się, że muszę mieć auto do własnej dyspozycji jeszcze zanim urodziłam Olivię bo inaczej bylabym uziemniona w chacie. I co postanowiłaś z pracą? Wracasz teraz?
 
to i ja sie przywitam .U nas noc hmmm ...Dominik bardzo ladnie przespal u siebie ,ale za to ja nie moglam zasnac :wściekła/y:i co godzine na siku :wściekła/y:,aczkolwiek funkcjonuje bardzo sprawnie .Jeszcze dzis nie wychodzilam z domu ,ale wierze ,ze jest zimno ,bo listonosz dzis ubral bluze :-D.Na obiad robie krokiety wiec zejdzie mi troche ,a jeszcze sobie przed chwila przypomnialam ,ze mam suszone grzyby od babci i fajnie byloby zrobic z tymi grzybkami ,tak wiec obiad bedzie chyba na podwieczorek .Wczoraj G.zepsul sie tel.a ja dzis budze sie rano w panice ,bo cos mi sie dzieje i zeby sie to przypadkiem w skurcze nie przerodzilo ,ale czlowiek glupi :-D:sorry2:.Ja co do miesa nic nie doradze ,bo nie jadamy :-p.Kurcze juz nic nikomu nie odpisze ,bo caly czas cos ...Dominik znalazl guzik i najpierw przyszyc do koszulki ,pozniej odpruc ,i wiecznie cos :dry:
 
hej dziewczyny
ja juz wrocilam ze szpitala bo dzis byl kolejny skan i jestem bardzo zawiedziona normalnie az mi sie ryczec chce bo znowu nic nie wiem.midwfe znowu nie zmierzyla dobrze dziecka i oczywiscie powiedziala mi ze moich nerek nie jest w stanie zobaczyc na usg ,jezu ja nie wiem czego ich tu ucza ale w polsce jakos lekarz potrafil wszystko zobaczyc.plci dziecka tez nie znam bo podobno za malo wody wypilam i slabo widac.normalnie cholera mnie strzela bo powinnam juz dawno wszystko wiedziec i pomalu zbierac ubranka jesli to chlopiec(jak dziewuszka mam wszystko po nelce). mam czasem wrazenie ze tutaj wogole nie dbaja o to czy dziecko jest zdrowe i to ze mowia ze jest wszystko ok wcale mnie nie uspokaja bo wnioskuja to chyba tylko po tym czy serce bije.opierdzielilam dzis ta polozna ale ona bardzo sie spieszyla na przerwe wiec powiedziala ze nie ma teraz czasu mi nic tlumaczyc.
dziewczyny wiecie moze jaki jest koszt prywatnego usg i gdzie sie je robi??
 
Czesc:-)

Widze ze tak ladnie sie meldujecie to i ja nie moge byc gorsza:-D
U nas dzien zlecial bardzo szybko bylam u kolezanki na kawce i nawet nie wiem kiedy ten czas zlecial:dry:
No i za obiadek trzeba bylo sie zabrac a ze robie dzis kopytka to troche roboty bylo juz sie gotuja mam tylko nadzieje ze beda dobre:-p bo nie moge sie doczekac tak dawno nie jadlam:-D

m02.. jaki jest koszt to nie wiem ale napewno w manchesterze mozna sie umowic:tak: nie dziwie sien ze jestes wkurzona tez bym byla na Twoim miejscu:wściekła/y:
Sylwiam szkoda ze Cie nie spotkalam na placu:sorry2: bo tez bylismy na spacerku:tak: i tez bylo mi troszke za cieplo bo nalozylam zimowa kurtke:tak::rofl2: a rano na samochodach byl szron:szok: i bylo ponoc -2,5stopnia:szok:brrr
Zaneta ja tez nie lubie byc uziemiona a jak juz wyjder to jak na zlosc cos przyjdzie:wściekła/y:
Graziul i jak z Natalka??
Ania wiedzialam ze dacie sobie rade w Polsce ale mialam tez nadzieje ze wrocisz do nas:-D:-D

Yyyy maz wybil mnie z rytmu i zgubilam sie:rofl2:( bo przyszedl 15min wczesniej niz powinien:-D) zajrze jeszcze pozniej i odpisze komu nie odpisalam:zawstydzona/y:
 
Heja
Ja tez po pracowitym weekendzie,amelka sie wyszalała na palcu zabaw i teraz drzemke ma.Wiec mam chwilkę dla siebie
Ania Fajnie ze tak sobie radzisz:tak:Ale zawsze mozesz wrócic:-D
Marta Super masz te kulki;-)tylko szkoda ze teraz tak daleko.A moze jakiś export na uk;-)
Graziulka ciesze sie ze sie podobło i smakowało.Ale gównianego dnia to ci nie zazdroszcze
Żaneta i kasia jeszce raz dzieki za spotkanko;-)
Sylwia na priv wysyłam ci fotki
m02...Nie dziwie sie ze jestes wsciekła:sorry2:Ale znalazłam ci klinike w leeds Meet Your Baby | 2D 3D 4D Ultrasound Scanning | Leeds west Yorkshire nie jest najtaniej ale z tego co wiem w pl tez nie:tak:Zycze powodzenia
Ampar dzieki;-)
Agnieszka uk Współczuje lodówek ale najbardzie tego zatkanego nosa:-(.acha dzisiaj przyszła poczta :-)buzi...buzi...buzioleeee
 
Witajcie :-)

Juz po weekendzie :-( Czekam na nastepny.

Widze, ze wiekszosc z Was kupuje w tej rzezni Yorkshire Meat Suppliers - chyba tez sie tam wybiore na wieksze zakupy, bo w sobote za mielone, kawalek karkowki i 30dag watrobki 10f zaplacilam. Masakra.

m02... - ja w Manchester w pol przychodni robilam usg i placilam 100f za 3d, normlane 50f kosztuje. Bylam bardzo zadowolona. To bylo w Private Medical Centre. Jest jeszcze jakas Zielona Przychodnia w Man.

Graziul - ja lubie pierogi robic, i kluski slaskie i kopytka. A najgorsze, ze lubie je jesc, a potem dupsko rosnie....

Ania1812 - w sumie to zazdroszcze Wam ze wrociliscie. Tez, bym chciala, ale z drugiej strony.... Ehhh, takie zycie ze czlowiek rozdarty miedzy dwa kraje.

Zaraz moj mezulo wroci z pracy. Mamy barszyk ukrainski i miesko z wczoraj mi zostalo w sosie, to dodalam papryki i przerobilam na gulasz wegierski, do tego placki sie smaza i bedzie placek po wegiersku. :-) Mniam. Lece. pa!
 
reklama
Ja mialam chęci jeszcze po obiedzie wybrać się na dwór ale tak mnie zmogło, że włączyłam dzieciakom bajki a sama wskoczylam pod kocyk i kurowałam się. Teraz czuję się już troszkę lepiej:tak: Zrobiłam sobie menu na cały tydzień i jutro jadę na zakupy.

m02....ja byłam w tej kilnice Baby Scan Nuchal Scans Pregnancy Scan 3D Pregnancy Scans 4D Scans Babyscans Baby Premier
ale myślę sobie, że skoro tak bardzo martwisz się o swoją ciążę to wybierz się do tej polskiej kliniki w Manchester bo tam przynajmniej będziesz miała wizytę i gina. Tutaj zrobią Ci tylko scan:tak:

Ragazza no to mam pomysł na obiad w przyszłym tyg czyli placek po cygańsku:tak: Dzięki;-)
 
Do góry