reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc wszystkim wiki jeszcze spi a ja pije kawke dzis mam tyle do roboty ze nie wiem jak sie wyrobie ogarnac chcetke to normalne ale jeszcze mam do czyszczenia dywany w calym domu juz sie prosza o to do tego pranie i jeszcze lazienki ale hcyba dam rade mam taka nadzieje
Neffrete STO LAT STO LAT I JUZ 2 LATKA
Graziul bo taki maja program rozlozony na dwa lata poniewaz w ciagu roku i tylko w soboty nie dadza rady zrobic calego materialu
 
reklama
Dziendoberek:-)
Mi humorek dopisuje od rana bo moja kochana coreczka mnie milo zaskakuje:tak:Otoz odkad wstaje sciagamy pampka i dzis juz ladnie zawolala siku i zrobila przed chwila na nocniczek:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy: Alez to cieszy rodzicow:tak::tak:
Ja jeszcze odkurzyc musze i sie ubieramy i idziemy na herbatke po sasiedzku do Natki kolegi-3 latka:happy:
A oprocz tego sasiad z naprzeciwka ,ten co ma duzy dom i ogrod ,znow nas obdarzyl owocami i wielgarna cukinia:happy::happy: Zaczepil dzis A pod klatka jak szedl rano,bardzo sie ucieszylam bo akurat ta cukinia to mi z nieba spadla na dzisiejszy obiadek:-p:laugh2:
A kupil tofu i od wcz\oraj dumalam co by tu z tego zrobic,znalazkam pare fajnych przepisow na necie ale akurat wlasnie cukinia byla potrzebna:rofl2::rofl2::laugh2::laugh2:
no nic dziewczynki zmykam odkurzac,papappapappapa
 
hej mamuski!
my dzisiaj bylismy z Dusia u lekarza bo caly czas ma takie liszaje na nozkach i raczkach,uzywalismy juz roznych masci i kremow ale nic nie pomaga-nawet oslawiony oilatum,dzisiaj dostalismy kolejne butle z kremami i masc sterydowa zobaczymy co to zdziala :sorry2:
zanetabd7 mamy scan tego samego dnia a nawet o tej samej godzinie :-D:-D
tynia i wiki GRATULACJE!!!! ale super nowinka :tak::tak::-):-)
 
Czesc Wszystkim:-)
Ja juz dzis w lepszym humorze bo i niunka czuje sie juz lepiej:tak: Ma jeszcze co prawda katarek ale juz tak nie kaszle jak wczesniej:tak:
No i musiala sie w koncu wyspac bo spala uwaga doo....8;40:szok: dzisiaj dala sie mamusi wyspac ale za to tatusiowi wczoraj nie bardzo bo wstala o 6 z niezbyt dobry humorem:-p No ale mam nadzieje ze juz bedzie lepiej :tak:
Wszystkim w imieniu Vicky dziekuje za troske:tak::tak:

Nefretete Wszystkiego Naj Naj dla Mlodego:tak: duzo zdrowka i usmiechu:tak:
mojadzidzia oby te kremy tym razem pomogly:tak: ale zescie sie zgraly z Zaneta:tak::-D
Graziul widzisz jaka zdolna jest Natka:tak:Oby tak dalej:tak: a swoja droga ale macie sasiada dobrego mmmm pycha:-) Ja tez juz dostalam od kolezanki zaproszenie po sliwki bo juz za pare dni beda pychotka:tak:
Tynia i Wiki Tobie jeszcze cos zostaloz tych dywanow:-D bo bardzo czesto je pierzesz z tego co czytam:rofl2: niedlugo je przetrzesz:-D:-D:-p:-p
Natalka ja tez juz nie moglam doczekac sie seriali nareszcie nadszedl ten wspanialy moment:-D:-D Co do spotkania to jak wolicie ja sie dostosuje:tak:
zaneta widac ze w koncu doprosilas A do malowania:-p Wyobrazam sobie jak pokoik wyglada fajne kolorki dobraliscie:tak:;-)

Dobra Drogie Kolezanki uciekam poki co bo Mala trzeba polozyc spac bo jeszcze nie spala od rana przez to ze tak pozno wstala, a zazwyczaj o tej porze juz dawno jest wyspana:tak:
Bye
 
Czesc dziewczyny:-):-):-)
Co to za paskudne wiatrzysko zerwalo sie masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj jak wyszlismy na spacer tak wrocilismy wieczorem zmeczona na maxa bylam:-D:-DDzis juz ogarnieta chatka maz odprawiony do pracy wiec zostalysmy same z moja niunia,ktora meczy katar i jest placzliwa az glowa peka:-:)-:)-:)-(
tynia i wiki-tak patzre na twojk suwaczek i tez masz na kwietnia;-);-);-)
neffretete-sto lat dla twojego skarba:-):-):-)
Zaneta-tez mialam ten spray co mamatrojeczki i tez go polecam jest naprawde swietny:-):-):-)

Nic uciekam pozniej sie odezwe;-);-)
 
hej

Ale sie ciesze- mialam intensywny weekend bogaty w imprezki- w sobote popilam bo mi potrzeba bylo:-D:-D:-D i troche mi lepiej:rofl2::rofl2: tzn dzisiaj mi lepiej bo co do wczoraj to ciezko bylo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Nefretete- jeszcze raz od nas mnostwo radosci dla alexa- nie wiem czy dostalas smska - dotarlam na 21:tak:
Doris78- a to nie bedziesz plakala bo ja to jestem wrazliwa na brud i na wpadki jakie potrafia zaserwowac:wściekła/y:
Natalka90- zazdroszcze seriali- ja mam znowu rusztowanie i ogladam tylko angielska tv- szymcio sie wkrecil w angielskie bajeczki wiec chyba jakos przetrwam te 2 miesiace:szok:
zanetabd7- ja mam taki specyfik z polski na grzyba jak nic nie znajdziesz to ci podrzuce jak bede w bradford;-)
graziulxxx- gratki dla malej:tak: Radosc jest ogromna:tak:
agaam- my tez zakatarzeni i zakaszlani- dobrze ze u was juz lepiej:tak:
mojadzidzia- no masz racje takie po 2 latach to dopiero bedzie eleganckie:-D:-D:-D
A sknocili mi naprawde duzo- podarta wykladzina w kuchni, pekniete panele w sypialni, bojler mam na stole w kuchni- zdjeli mi szafki ze sciany i zostawili nic zamiennie nie kombinujac- ogolnie jest gorzej niz bylo:no: Mam nadzieje ze chociaz cenowo to gazowe wyjdzie korzystniej:tak: a oni wszystko naprawia:tak:

A ja sie musze pochwalic ze mam nowa fryzure ale tylko napisze a zobaczycie jak sie spotkamy:-p;-):-)
 
Cześć dziewczynki!
Ja tylko na chwile.

Nefretete- wszystkiego naj naj dla Alexa, dużo słonka, uśmiechu i słodyczy. Buźka dla niego:-)

Nie wiem czy już czytałyście o tej sprawie ale wklejam treśc posta jednej z forumowiczek:

"Jest na forum dziewczyna o imieniu Ania. Jej narzeczony zginął w wypadku w pracy a ona spodziewa sie dziecka. Jest w koszmarnej sytuacji finansowej dlatego zorganizowalysmy dla niej akcje w konkursie TWOJE PUDEŁKO . zbieramy glosy na to zdjecie. każdy glos sie liczy i zbliza nas do wygranej sporej sumy pieniazkow, ktore Ania bedzie mogla wydać na meble. Wystarczy tylko głos w czerwonym polu z prawej strony. Mozna glosowac raz dziennie. Prosimy o głosy:)
Więcej o Ani tutaj Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął..."

Pozdrawiam Was wszystkie
 
reklama
Ania1812 jest to wielka tragedia dla tej dziewczyny, a najgorsze to zacofanie polskiego społeczeństwa i brak odruchów serca od rodziny tego chłopaka. Przecież to jego dziecko, a ich wnuk, może bratanek itp. :wściekła/y::szok::wściekła/y: Nikt więcej po nim im nie został :no:
 
Do góry