reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)

NATALKA-jakos mi umknal ten Twoj post:zawstydzona/y::zawstydzona/y:J juz pod koniec czerwca zjechal na stale do domu:tak:
A Davidek zaczyna przedszkole 14 wrzesnia:tak:3 godzinki dziennie:tak:

AMPAR-moj PROG ESTSTYCZNY jest bardzo niski:rofl2:mi brud nie przeszkadza:no:;-):-p

AGAAM-zdrowka dla Viki:tak:ja tez daje wtedy paracetamol:tak:jakbys miala wapno to mozesz tez dac:tak:

ROKSANNA-to Ci wizyta przepadla:-D:-D:-D

GRAZIUL-to Ty juz masz scan,ale to zlecialo:tak:tez jestem ciekawa co bedziecie mieli:happy2:
 
reklama
Agaam nie wiem czy nie widziałam kiedyś tego w pikniku. Ja wiem że ze sprzedażą leków się porobiło ale może mają spod lady :).
 
Ostatnia edycja:
Hejka laseczki:-):-):-)
Wczoraj sie nie odzywalam ,poniewaz mialam grilla i gosci:-D:-D:-DCzyli urodzinki obchodzilam chuczne:-D:-D:-D:-DDzis odpoczywam ale po obiadku mam zamiar isc na jakis spacerek:-D:-D:-D
tynia i wiki- gratuluje:-):-):-)kolejny suwaczek doszedl super:-D:-D:-D:-D Dobra ide kawcie wypic:-):-):-)
 
czesc kobietki dzionke zlecial nie wiadomo kiedy dzis wybieramy sie na urodzinki do wiki kolezanki i sie juz doczekac nie moze kiedy pojdziemy
widze ze piszecie o lekach wiec polskie leki sprzedaja w nowo otwartym sklepie "DOBRE BO POLSKIE" I NA SAMYM DOLE W NIM JEST CALA SCIANA PRZYPRAWA JEST SUPER NAPRAWDE POLECAM
alexx dzieki za gratki
oki zmykam trzeba sie jakos wyszykowac ;-);-);-)
 
Czesc:-)
NEFRETETE-ZDROWKA ,SZCZESCIA I RADOSCI DLA LOBUZA Z OKAZJI JUTRZEJSZYCH 2 LATEK:happy::happy::happy::happy:
ROKSANNA-PIKNIK CLOSED NA 2 TYGODNIE:tak: CHYBA JA ZARAZAM BO PIERWSZ ZACZELAM:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
TYNIA I WIKI-czemu po 2 lata w jednej klasie???:szok::szok:nie rozumiem:baffled:
My dzis standard-obiadek u chinoli zaliczony:tak:straszne pustki dzis byly ,ale to dobrze bo mozna bylo w spokoju zjesc i pogadac:tak: Na koniec zaliczylam jesz szarlotke z lodami-napchalam sie ,ale wiecie co doszlam do domu i znow glodna:szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:studnia bez dna;-);-):laugh2::laugh2:
Natki wczoraj zawolala siku 3 razy i zrobila na nocnik:happy::happy::happy::happy:ale dzis znow wtopa 2 razy byla..oj ale to jest trudne to odpieluszanie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::-:)-:)-(
ide kawusi sie chyba napic bo senna jestem.pozdrawiam:happy:
 
Hej mamuski!
u nas ok, w czwartek bylam w b-ford bo moja rodzinka wrocila z pl,Dusia strasznie stesknila sie za babcia Troszeczke jestesmy chore,Dusia od kilku dni ma katar i dawalam jej paracetamol mimo ze nie miala goraczki ale byla bardzo marudna i kiepsko spala w nocy
graziul xxx nie od razu rzym zbudowali-cierpliwosci i powodzonnka,ale jestem ciekawa twojego jutrzejszego wyniku,wolalabys chlopca czy dziewczynke?
ampar3 no coz,odnosnie winka...to musi poczekac jeszcze ze dwa lata...ale nic straconego-przeciez im starsze tym lepsze :-D:-D wspolczuje balaganu,a co ci spartaczyli?
Agaam jak tam Viki? polepszylo jej sie? ja od lekarza dostalam jakis delikatny syropek jak Nadia miala kaszel wiec jezeli dalej cie to niepokoi to moze przejdz sie do gp,w ostatecznosci oslucha i rozwieje watpliwosci :tak::tak:
musze zmykac do Dusi bo strasznie placze,S poszedl do pracy na noc i nie wzial jej ze soba :sorry2:
 
hejka
ja dopiero teraz mam sekunde bo caly patek za farbami jezdzilismy,wczoraj mialam urwanie glowy bo A malowal a mlody oczywiscie chcial mu pomagac.myslalam ze wyjde z siebie normalnie,dobrze ze pospal 2 godzinki to jakos to poszlo.za to dzisiaj od nowa ukladanie tych zabawek i gratow mlodego.ale juz gotowe nareszcie:-)jeszcze tylko lazienka:szok::szok:w koncu 2 sciany sa zolte a 2 takie niebiesko-morskie,przynajmniej tak mi sie zdaje ze to taki kolor:-D:-D
graziul-z tego co sie orientuje to twoj maz sie zna na budowlance,a moze wie czym posmarowac sciany zeby wilgoc az tak bardzo nie wylazila??bo ja mam w lazience czarny sufit,normalnie az :zawstydzona/y:kurcze fajnie masz ze we wtorek juz scan:-)
moja dzidzia-zapomnialam ci odp-ja mam 1 pazdziernika usg o 14.30 jak dobrze pamietam,mam nadzieje ze dzidiza pokaze co tam kryje:-D
doris78-dobrze ze nie jestem sama z niskim progiem estetycznym:-D:-Dchyba ze zartowalas:rofl2:
dobra i konczyc musze bo sepy stoja i neta wolaja,bo teletubisie chca ogladac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Żaneta ja na grzyb w łazience używałam MOULD SPRAY firmy HG. Kupiłam u nas w gospodarczym. Popsikasz tym ściany, sufity, super wybiela fugi przy kaflach :tak::szok: i silikon w oknach. Po około 20-30 minutach masz wszystko czyste. Kafelki spłukałam prysznicem, sufit zostawiłam. Tylko najlepiej niech twój to zrobi i otwórzcie szeroko okno. Śmierdzi chlorem. Trzeba przewietrzyć. Najważniejsze, że nie trzeba nic trzeć, samo schodzi. Polecam - jak dla mnie rewelacja. Kosztuje 5,25fula za 0,5l.
Zobacz załącznik 281571
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam mamuśki :-)

u nas nic ciekawego weekend zlecial szybko i nudyyy :baffled:
na szczęscie dzis seriale sie zaczynaja :-D

zaneta chyba wiem jaki kolor wziełas taki jak ja u mamy mojej w pokoju mialam tez mialam dwie zółte i 2 takie jakby morskie :tak:

grazul renuska chyba była pierwsza :sorry2::tak:

agaam ja malutka ? zdrówka ;-)

dziewczynki co robimy z tym spotkaniem wieczornym chyba jest malo chetnych to moze przelozymy to jak bedzie wiecej chetnych i jak Doris bedzie mogla isc? ?:sorry2:;-)
 
Do góry