reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczyny!!!

Wpadłam się z Wami przywitać i przekazać,że u mnie wszystko dobrze:tak: u graziula też:tak: ona po prostu nie ma neta:sorry2: a ja nie mam ostatnio głowy do pewnych spraw:sorry2: dlatego komp.ominęłam szerokim łukiem przez ostatnie dnie:zawstydzona/y: chciałam też złożyć serdeczne życzonka dla Vicki i Olivki !!!! SAMYCH RADOSNYCH DNI I DUŻO ZDRÓWKA I MNÓSTWA ZABAWEK!!!

dobra laski,na mnie już czas...przepraszam,że nie odpiszę żadnej z Was,ale no siła wyższa...jak znajdę jej troszkę więcej to przeczytam wszystko dokładnie i odpisze i zacznę uczestniczyć w debatach:-D;-) pozdrawiam Was gorąco:happy2:
 
reklama
Hej laseczki.Faktycznie tu cichutko,ale co się dziwic częsc dziewczyn wyjechała a reszta zbiera się do wyjazdu:tak:.U nas wszystko ok.jakos dni nam szybko lecą.wczoraj i dzisiaj wyciągnęłam mojego prawie ze prosto z pracy na zakupy.Ja standardowo sobie nic nie kupiłam ale kupiłam kilka drobiazgów do domu i odrazu humorek lepszy :tak:.
agaam i sylwia.m Wszystkiego naj naj dla waszych księżniczek z okazji pierwszych urodzin:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:.
Tynia i wiki udanego urlopu życzę :tak::tak:.
Roksanna
no Ty to dopiero się rozpisałaś:szok:.Myślałam ze nie dam rady tego wszystkiego przeczytac:no::-D.
natalka
Oli ostatnio różnie chodzi mi spac.A jeszcze nie tak dawno miał stałe godziny tak jak Krystian między 19.30 a 20:tak:.
 
Lenie prosze mi sie tu nie lenic:no::no:

ANIA1812-ja wiem ze sie narzucam:-pale kiedy mozemy Cie ostatni raz nawiedzic?na ostatnia kawke sie spotkac:tak::-)
Kurka a ja nie wiem jak sie jutro zapakowac,nie chce byc obladowana za bardzo,a powinnam wziac rzeczy jakby sie zmoczyl,albo jakby deszcz spadl:dry::sorry2:sprawdzalm dzisiaj pogode tam i ma nie padac:no:pare dni temu co innego pokazywali:-D

ZANETA-no wlasnie ja tez bym sobie pojechala na jakas fajna wycieczke,ale zawsze wygrywa to, ze do pl pojade za ta sama cene ale zawsze na dluzej:tak:My jedziemy na 5 tygodni :tak::-)
 
hello Witam po przerwie:-)
DZiekuje ,ze pamietalyscie o mnie i pytalyscie:happy2::happy2:
U nas wszystko w jak najlepszym porzadeczku ,tylko neta nie mielismy:-(
VIKI,OLIVKA i NADUSIA-z okazji pierwszych urodzinek duzo ,duzo zdrowka,wspanialych prezentow i opatrznosci Bozej:happy2:

Przepraszam ,ale nie dam rady wszystkim poodpisywac:sorry2:
Przeczytalam pobieznie co pisalyscie bo inaczej nie dam rady
Ale juz jestem wiec nadrobie:happy2::happy2::happy2:
Czuje sie dobrze,brzusio juz rosnie,w nastepnym tyg powinnam dostac wezwanie na usg.:happy2:
Pozdrwawiam serdecznie,do spisania:happy2:
 
Hej!
No w końcu coś się tu dzieje:-)
Graziul- dobrze, że piszesz bo już się martwiłam:sorry2:
Doris- oj narzucaj się ile chcesz:-D;-) Właśnie zastanawiam się jakby to spotkanie zoorganizować bo sprzedaliśmy sofe i z mebli salonowych został nam tylko mały stolik:baffled: No chyba, że w przyszłym tygodniu będzie ładna pogoda to Was ugoszcze w znowu ogródku. Co do wycieczki to weź dla Kuby cieńką bluze. Jak będzie ciepło to schowa ją do placaka. Ja chłopakom pakuje tylko coś do picia i słodycze na przegryzke. Jak będą głodni to sobie coś tam kupią:sorry2:

Miłego wieczorka
 
Sylwiam,Agaam,Mojadzidzia Zyczona i duzo slonka dla Waszych Gwiazdeczek:-):-):-)
Macie dziewczynki juz roczek jutro dwa, niech szczęsliwe życie trwa.
Dużo słonka w każdy dzionek i zabawek pełen worek,
cały wagon batoników i lalek też bez liku!
Rosnijcie duże zdrowe, sliczne,
niech Aniołek Wam sie przysni i niech spełni Wasze marzenia
byscie sie śmiały i zmartwień nie miały!
...:)
 
wszystkiego najlepszego na OLIVKI VICI I DUSI

Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku
Wszystko co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie
. :-)


jejku ale ten rok szybko zleciał :szok:
 
reklama
TYNI I WIKI-spoko ,to ja wiem:-D:-D

ANIA1812-no ja tez w sumie z jedzenia nic nie biore tylko jakies przekaski,tam najwyzej jakies frytki albo pizze sobie kupimy.Ale ja to zaraz mysle ze bedzie padal deszcz,snieg......:-D:-D:-Di zawsze jestem obladowana na kazda pogode:dry::sorry2:
 
Do góry