reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

Szymon dzisiaj w porzadku:tak: Ja w domu sama bo artur w coledżu ;-) No i tak sobie sprzatam, pije kawke i mi fajnie:-) A potem zabieram go do leeds i z tatusiem na obiadek idziemy:tak:

Agaam- ale po powrocie to spotkanie takie jak ostatnio- pelna para:tak:i z piwkiem;-)
Roksanna1- chyba nie alergia:-D:-D Bo dzisiaj mi nawet nie powiedzial czesc i polecial do pan cos opowiadac:-D:-D A jak Mati? Zadowolona? Ma jakis polakow w grupie?
Ania1218- no to fajnie ze masz ogrodek:-D:-D Jezeli spotkanie bedzie w srode albo w czwartek to ja bede kolo 12:-)
Monia22310- play grupy sa bardzo tanie- moze do 2f za sesje dochodzi cena:tak: I siedzisz razem z dzieckiem. Ja zaczelam chodzic z szymciem jak mial 9 miesiecy bo dopieo wtedy sie dowiedzialam ze cos takiego istnieje:tak:
tyniaiwiki- ja z ciebie zawsze sie tak usmieje:tak::-D:-D Ty mi sie kojarzysz jak takie tornado i jak piszesz ile zdazylas posprzatac to cie widze tak jak sie oglada film na przyspieszonych obrotach:szok:
Doris78- ja tez mam siostre z ogrodkiem:tak:;-):-p

Dobra ide jeszcze troche ogarnac bo jak wroce wieczorem to chce miec luzik
 
reklama
czesc i czolem;-)
Ja dzis podobnie jak Ampar sie za porzadki ostro wzielam,mam energie ,wiec nie moge jej zmarnowac;-) A.zrobil sobie wolny dzien wiec wzial mala,koc i prowiant i udezyli do Parku:-):happy: a rano to mi nawet troche pomogli z odkurzaniem-Nati odkurzala pierwszy raz w zyciu:szok::cool2::-D:-D;-)
Wczoraj udalo mi sie wygrac aukcje na ebayu na fajna spodniczke z Nexta dla malej a wiec jestem happy,bo bardzo mi sie podobala:happy::happy: Tzn .musze przyznac ze to A mi ja wygral,:-Dbo ja bym przegapila koniec aukcji ,a on w pracy obserwowal na Iphonie i podbil licytacje w ostatniej chwili ,no i jest nasza;-);-):-D:-Dczekam teraz na nia i na Pepy Pigs bo tez zakupilam ,mala szaleje teraz na ich punkcie:-D:-D:-D
ANIA-ja bardzo zawsze lubilam Grochole,duzo czytalam jako nastolatka;-)
DOMINISIA-co do diety to masz tak dlatego ze wyeliminowlaas weglowodany i to ich brak powoduje oslabienia itp.Moj A sie troche interesuje dietetyka,no i chyba raczej nic nie jest w stanie tego zniwelowac:sorry:trzeba liczyc ze powoli sie organizm przystosuje sam:eek: Ktos tam pisal wczesniej ,chyba Sylwia o tym "costam" co wyczytala w gazecie,to wlasnie miala racje ,to cos tam to weglowodany.Ale jak z glowa sie robi wsz.to warto sie przemeczyc dla tych kilku ladnych kilogramow:cool::-);-)
AGAAM-narobilas checi tym ogrodkiem ,ale u mnie to wiadomo jak jest,niestety daleko mieszkasz:eek::sorry:a my z mala nie tolerujemy teraz jazdy pojazdami:szok::szok::szok::-:)-(;-)
ANIA-do Ciebie chetnie bym sie wybrala bo lisko ,wiec sie moge przespacerowac;-):tak::-)
Wczoraj poszlam z mala do pierogarni u nas i powiem ze bylo calkiem smacznie;-):-D pierwszy raz bylam i pierozki dobre,no bynajmniej mi bardzo smakowaly:tak:ROKSANNA mi narobila ochoty:-p:-p:-p,Fajna masz ta sasiadke "towarzyska":tak:;-):-):-):-).
AMPAR-dobrze ze z Szymciem to falszywy alarm byl:tak:;-)smacznego obiadku Wam:tak::tak:;-);-)
MONIA-moja tez ma imie podwojne-Natalia i Natalie,duzo jest takich imion co sie odmieniaja:tak: A Sara bardzo ladne:tak::tak::tak::tak::happy:
dobra ,lece dalej sprzatac bo mi sily odejda i znow klapa
pozdrawiam WAs babki:happy::happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
czesc :-)
moje zuczki wlasnie polszli do parku ,wiec jestem sama i ...no wlasnie ,co mam robic ?
Wczoraj cofnely mi sie dziasla z nad dwoch zebow :-(.Boli jak ***** :wściekła/y::-(.Apetyt mam taki ze glowa mala ,wczoraj to juz stracilam cierpliwosc i nakrzyczalam na G.zeby szybciej jadl :zawstydzona/y:,i mowie Wam jak on tym widelcem jeszcze stukal o ten talerz to myslalam ,ze wyjde z siebie .A co do tej diety proteinowej o ktorej jest mowa to dziwie sie ze tyle ludzi dalo sie w to wciagnac .
graziul - moj Domin tez czesto mi "pomaga" w porzadkach ,a dzisiaj to tak nabrudzil piernikiem ,ze az mnie oczy rozbolaly jak to zobaczylam :crazy: i jeszcze ciagnie za odkurzacz i mowi "ja sam ,ja sam ",ale tego ze "on sam "to juz bym chyba nie przezyla .
tyniaiwilki -ja mam w glowie taki sam obraz Twojej osoby jak ampar -film na przyspieszonych obrotach :tak:
monia - ja sie zastanawiam nad Liliana ,choc dla Dominika wybralismy imie dopiero w ostatnim tyg.ciazy i u nas to wszystko sie zmieni jeszcze 10 razy :sorry:
Dobra wena mnie juz opuscila :sorry:.No to pa .
 
HELOOOO:-):-)
PIĘKNA POGODA :-):tak: AŻ CHCE SIĘ ŻYĆ JA DZISIAJ U DENTYSTY BYŁAM :tak: NA FOTELU PRAWIE GODZINĘ :szok::szok: ALE JAKOŚ POSZŁO :tak: TWARZ I RĘCE SOBIE ŁADNIE OPALIŁAM :tak::tak: I WYGLĄDAM TERAZ ELEGANCKO:-D:-D:rofl2:
RENUŚKA A CZEMU SIĘ DZIWISZ ŻE TYLE LUDZI STOSUJE TĄ DIETĘ ???
GRAZIUL DZIĘKI ZA INFO:tak:;-) PEWNIE ŻE WARTO :tak::tak: A ZWŁASZCZA ŻE DZISIAJ ZAŁOŻYŁAM SOBIE SPÓDNICZKĘ I JUŻ NIE ŚCISKAŁA MNIE W PASIE :tak::tak::-) TAK JAK WCZEŚNIEJ :shocked2:
AMPAR NO TO CIĘ SYN NASTRASZYŁ :szok::szok: OBIAD UDANY??? TEŻ BYM SOBIE ZJADŁA:-p:eek:
NTALKA TAK TO TA DIETA:tak::tak: MI TO NAJBARDZIEJ BRAKUJE TAKIEGO KONKRETNEGO ŻAREŁKA :tak::cool:
TYNIA I WIKI SKĄD TY TĄ ENERGIĘ CZERPIESZ???
IDĘ DZIECIARNIE POŁOŻYĆ :tak::cool2: DO JUTRA:-)
 
WITAM :-).
Pogoda cudna aż chce się zyc ale niby znowu ma się zmienic a szkoda :cool2:.
U nas nic ciekawego cały dzień poza domem trzeba korzystac ze słoneczka na zapas bo tu to nigdy nie wiadomo kiedy znowu się pojawi:eek:.
agaam wiesz nawet miałam w planach dzisiaj zrobic Ci niespodziankę i zawitac na kawkę ale coś mi przeszkodziło:sorry:.To znaczy mój mąż :-p.Zaprowadził Krystiana do przedszkola i jak wrócił to już ...no to wiesz jak jest co Ci będę pisac:zawstydzona/y::tak::-p.Ale następnym razem to już na pewno mi nie przeszkodzi :no::-D.
ampar3 a Artur to czego się uczy w tym coledżu?
Dominisia no to idziesz jak burza z tą dietą skora tak Ci kilkoski lecą.a ile chcesz się pozbyc kilogramów?
Renuska trzymaj się kobitko mój Krystian też czasami doprowadza mnie do szału jak widzę jak on miesza widelcem w tależu albo jak poza to juz wogólę nie wspomnę jakiego mam nerwa:wściekła/y:.
monia no już czas żebyś pokazała brzusio:tak:.
A mojego Krystiana meczy chyba alergia znowu ostro go wysypało i często pociąga nosem i ma since pod oczami :-(.
 
CZESC kobietki za oknem nie za ciekawie dzis ale moze sie poprawi ja juz na nogach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale z jednej strony to dobrze bo jutro trzeba wstac rano do szkoly
wiec dzis padne napewno kolo21szej :-p:-p:-p:-p:-p
jutro jest dzien tygrysa tzn chinski rok i dzieci z polskiej szkoly robily rozne maski koszulki i beda chodzic z tym wszystkim jutro okolo12tej zebym tylko nie zapomniala aparatu bedzie pewnie niezle smiechu bo dla mnie ez zrobili koszulke:-D:-D:-D:-D:-D:-Doki naskrobie cos pozniej bo teraz musze sie dobrze obudzic bo ponapisuje jakies bzdury jeszcze co nie bedzie mozna czytac:tak::tak::-D:-D:-D:-D
 
Cześć dziewczyny!

Ciesze się, że są chętne do spotkania u mnie. Zapraszam w środę o 10. Jeśli któraś potrzebuje adres to dajcie znać.

Agaam- dzięki za gościnę i za miłe kawkowanie i jeszcze raz życze udanego wypoczynku w Pl:tak:
Graziul- też pare razy jedliśmy pierogi z pierogarni bo samej nie chce mi się robić i uważam, że są bardzo smaczne. Prawie jak u mamy:tak:

Na razie
 
witam lejdis:-)

Pogoda się zepsuła nam,ale jutro ma już być ładnie:tak: Tak to siedziałam w ogrodzie non stop i było tak fajnie..błogo:-D:-D Dziś wstałam przed małą,normalnie szok bo zawsze ona mnie budziła:shocked2::confused2: a dziś się rolę odwróciły(oczywiście ja jej nie budziłam) ale to są skutki szlajania po nocy i spijania od 3 rano :szok: tak..tak..mazepa jedna pierwszą pobudkę nam zrobiła o 3 a drugą o 4 rano:wściekła/y: no i pospała sobie dzisiaj.Pogoda mnie wcale nie nastraja dzisiaj:no::crazy: ręką nie chcę mi się ruszyć niczego:zawstydzona/y: dobrze,że mi obiad został z przed 2 dni,to nie muszę nic robić:-p

Dominisia-ty,ale postępy robisz w odchudzaniu:szok: wielkie brawa dla pani:tak: Mi też by się przydało zgubić parę kilogramów:sorry: ale mam dylemat teraz wielki bo nie wiem czy zachodzić w ciążę czy się odchudzać:eek::-D:-D bo co do ciąży,to ja mam wsz.zaplanowane co i kiedy :-D:-D więc tylko strzelać i zachodzić:-D:-D:-D
agamm-miłego wypoczynku w Pl;-) bo ty już dziś lecisz tak?ja nie wiem sama jak żyje:confused: dziś jest piątek tak:eek:
Ania-mi się też mylą te numeracje wasze więc wpisuję tylko imię:-p co do spotkania to ja bardzo chętnie,ale jak będę miała podwózkę bo inaczej nie dam rady dojechać:-p nie mam orientacji w autobusach:no: a mąż to faktycznie kochany:tak: mój to mi zawsze pomyje naczynia na rano jak wstaje,bo na noc nie chce mi się myć to zostawiam na rano,i zawsze mam niespodziankę miłą od niego;-):tak:
ampar-to faktycznie się stracha najadłaś:szok: ale całe szczęście,że wszystko dobrze z Szymonkiem:tak:
Doris78-a dlaczego do Davidka przedszkolanki przychodzą?

Nie pamiętam co komu jeszcze miałam napisać więc wybaczcie,ale troszkę się opuściłam i są skutki tego:sorry: najlepiej to zaglądać co dziennie tutaj to wtedy jest się na bieżąco z wszystkim:tak:;-) no,ale nie zawsze jest na to czas:sorry:
Do spisania laseczki.......
 
Ostatnia edycja:
Hej:-)

Ale pogoda w kratkę, nie?:eek::wściekła/y: Wczoraj byliśmy popatrzeć jak tatko na motorze jeździ. Marcel podekscytowany, ja sama stwierdziłam że też chętnie bym się pościgała:-D Dzisiaj od rana nudy się zapowiadały więc wyciągnełam Dorotę na zakupy do Huddersfield bo te sklepy w Bradford już mi obrzydły:sorry: Kupiłam wreszcie kolczyki Olivce i kilka łaszków, Marcelowi też a dla siebie dwa biustonosze bo w la sanze promocja była:tak:
Teraz Dorota zabrała Marcela na zupę do siebie bo ja miałam lenia i nic nie przygotowałam:-p

Ania to Jstysiak się pomyliła a ja napisałam tak z przekory:-p:-D Ja wiem, że Ty jesteś 1812 bo to Twoja data urodzin:tak: nie żeby 1812 rok ale 18 grudzień:-p:-D

Agaam udanego urlopu, ładnej pogody i duuuuużo wypoczynku:-)

Katarina26
ja mogę Cię zabrać, tylko nie mam fotelika dodatkowego

Kasia8118
ale ja nie wiem o co chodzi....jak mąż Ci przeszkodził i w czym?:confused::laugh2: wytłumacz mi, proszę;-)

Dobra, spadywuję:-)
 
reklama
hejka:-)
a ja podczytuje Was dzis,ale jakos sie do napisania zebrac nie moglam:zawstydzona/y:wczesniej:tak:
Potrawka z kurczaka juz mi dochodzi do stanu gotowosci:tak:takze A z mala sie posila a ja juz swoj obiad mialam-frytki a na drugie sericzek na zimno toffi;-):-D:-D:tak:
SYLWIA-no wyobrazam sobie jak Marcel patrzyl zainteresowaniem na tate:tak:moja jest dziewczynka a jak A grzebie przy motorze albo jedzie gdzies to ona szaleje i od razu mu sie pcha na kolana:tak::tak::-D:-D Moj A teraz "cierpiacy" bo nie moze jezdzic jeszcze,ale juz niedlugo znow wyruszy, a ja ciesze sie razem z nim,bo lubie jak jest taki podekscytowany i pelen wigoru;-);-):-D:-DTez sie wybieram po zakup stanikow:tak::-D
KASIA-to Twoj maz lobuziak;-):-Dnie ladnie tak przeszkadzac zonie w planach:-D:-D:-D;-)
AGAAM-super wypoczynku ,duzo sloneczka i wracajcie do nas szybciutko,bedziemy tesknic:tak::tak::-)
ANIA-ja tam dla bezpieczenstwa pisze bez numerkow:tak:,w koncu jedna Anie mamy:tak:;-)
TYNIA i WIKI-ja tez tak sobie mysle o Tobie jak piszesz i sie zastanawiam czy Ty masz motorek w dupci??:tak:;-):-D:-D
chyba jednak pogoda do nas wraca bo slonko wyszlo ,no i ja sie zaczynam lepiej czuc:tak: a ja jestem uzalezniona od slonca;-):-D:-D
nic kobietki zmykam zajrzec do mojej potrawki kurakowej:tak:;-)
ciao ciao:happy::cool:
 
Do góry