reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
Ja chce ogródekkkkkkkkkkkk
my z alku cały kolejny dzień w domku,dzisiaj mialm pana hydraulika i wkońcu mamy tez nowe grzejniki ale kurcze za jaką cene całymi dniami w domku a takie słoneczko:-(ale cóz jak mus to mus.Jeszce ma tylko przyjśc pan w sprawie drzwi frontowych.a potem troszkę odczekamy i nowa kuchnia ,a co:-p
Dominisia ciesze sie ze ci słuzy;-)i tak jak graziulka pisała to biez witaminy,mi poczatkowo tez sie troche kreciło,ale jak zaczełam dodatkowo brac wit.to wszystko sie unormowało.
Sywia m zdrówka:tak:
agammm bardzo mi przykro ze wczoraj nie dotarłam ,ale panowie skończyli po12,00:-(mam nadzieje ze sie nie gniewasz
ania 1881 bo podobno juz tak jest z panami jak dasz palec to oni cała reke:-DAle wierze w Ciebie napewno go poskromisz,jak misiek Ci prasuje to musisz miec niezłe argumenty:-p
Monia Jest bardzo duzo imion dla dziewczynki :-)ja np. mam Amelkę ,kolezanka Laure,Sara,julia. mysle ze jak wpiszesz w google imiona polsko-angielskie(troche tego jest) ewentualnie wejdz sobie na inne forum mamy z uk i podpatrz sobie jak dziewczyny dają dzieciaczka imiona.Napewno coś znajdziesz .Powodzenia ;-)
Doris wiem co czujesz :-(mój np. wczoraj przez przypadek ostał na noc.Tez tego nie lubie jak znienacka okazuje sie ze jednak pracuje:-(
nic zmykam kolezanka sie ulitował i wpadła na kawkę :-)
 
reklama
my caly dzien na dworzu bylysmy a teraz mala spi to mam chwilke :-)

dominisia to jest ta dieta dr dukana ?? prubowałam ale ja nie wytrzymam bez owocow :zawstydzona/y:

monia teraz wizyty u poloznej to beda tylko takie błyskawiczne sprawdzi serduszko zapyta czy wszytko ok i juz :-) a o porodzie to tak ok 36 tyg dopiero gadaja przyjamiej u mnie tak bylo :tak: my tez chcielismy takie imie zeby i polsce i w anglii bylo łatwo no jest Claudia :tak::-)

ania no to teraz Filipek Ci sie rozpuscil :sorry: no ale chyba kazdy wiek dziecka ma swoje uroki ;-)

agaam nie dam rady jutro w sumie bede w bradford bo jade zawiesc mala do mojej mamy i przed mogla bym zajrzec to Ciebie ale bede obładowana bo musze wziac Claudi rzeczy do soboty wiec ciezko by mi bylo jeszcze autobusem :-(
 
Hej:-)

Ale dzisiaj miałyśmy intensywny dzień, fajnie bo przynajmniej szybko zleciał. Rano na play grupę, potem obiadek rodzicom szykowałam, później wybrałam się z Dorotą po Kubę do szkoły, David z Marcelem na rowerkach więc wyprawa zajęła nam 2 godziny:szok::-D Później razem z chłopakami myliśmy samochody, ale była frajda:-D Tylko biedny Davidek się nie załapał bo miał karę:-( Po tak intensywnym dniu dzieciaki padły jak muchy:tak:
Jutro jedziemy z Marcelem popatrzeć ja tatuś śmiga motorkiem po torze:tak:

Agaam
no ja bardzo żałuję że nie zdąrzymy już umówić się na kawkę przed Twoim wyjazdem, właściwie to zobaczymy się dopiero we wrześniu:szok:
Poszukałam w necie o tych nóżkach bo zmartwiłam się że niepotrzebnie Cię niepokoję i znalazłam wypowiedź Pawła Zawitkowskiego że warto poprawiać nóżki i uczyć poprawnego siadania aczkolwiek nie jest to poiwód do zmartwień;-)
siadanie w literkę W - Opieka i pielęgnacja a rozwój dziecka - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Ania1881:-D:-p:rofl2: ja chętna na spotkanie.

Graziul ja też obawiam się tego ale cóż...nic już nie zrobię. Łudzę się że nie będzie tak źle:sorry:

Monia super że wreszcie poznamy się osobiście;-) Ja też kierowałam się tym żeby imię było uniwersalne:tak: Jakbym teraz była w ciąży to zastanawiałabym się jeszcze nad Emilką, uwielbiam to imię ostatio.

Jstysiak oj ja też miałabym nerwa że muszę siedzieć w chacie w taką pogodę, dobrze że chociaż ten balkonik macie.

Dominisia
ja ostatnio czytałam artykuł w angorze na temat tej diety. Faktycznie jest skuteczna i szybka ale..... no właśnie, zawsze jest jakieś ale. Już nie pamiętam o co konkretnie chodziło ale w tej diecie calkowicie eliminuje się "cośtam" co wcale nie jest dobre bo to "cośtam" jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, ble ble ble:-D

dzisiaj miał przyjechać fotelik dla Marcela i nima:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hej

A mi szymon dzisiaj stracha narobil:szok: Poszlam z nim do przedszkola, zakladam mu kapcie a on nagle jakis dreszczy dostal, wypiekow i mowil ze go klatka piersiowa boli:szok: No wiec ja spowrotem buty na nogi i do lekarza- a wystraszylam sie bo wczoraj upadl dosc mocno i myslalam ze moze sobie zebra obil. No ale zbadala go i bylo ok:eek: Dalam mu paracetamol po czym nastapilo cudowne ozdrowienie i pojechalismy na zakupy. Wrocilam o 18 z siatami pelnymi dla szymcia- i nawet trafil sie gajerek na slub:-) A szymonek juz chyba ok:eek:

jstysiak- a nie masz jakiegos kawalka trawy za domem? Ja tam leze wywalona caly dzien wraz z innymi sasiadami:-D:-D:szok:
Dominisia- przez 15min chodzilam na ugietych nogach:tak: Gratuluje wytrwalosci:tak:
Natalka90- bedziesz bardzo zadowolona z wyspy:tak: Ja bylam w listopadzie jak szymon mial 9 miesiecy i mial super frajde- my zreszta tez:tak:
Agaam- zycze ci udanego urlopu- ty jedziesz w ten piatek , tak???????:-) A mnie jutro caly dzien nie ma i moge zapomniec. A kiedy wracasz? Ja cie pewnie tez we wrzesniu zobacze:szok:
Ania1218- ja tez chetna jestem:tak: A masz ogrodek:-D:-D:-D:-p;-)
Doris78- a co ja mam powiedziec jak artur z dnia na dzien dostaje sms na ktora do pracy, czy idzie, nawet nie wie na ile godzin:wściekła/y:

Dobra ide prasowac :-)

I dzieki jeszcze raz za opinie w sprawie neta i telefonu:tak:
 
Witam wieczorkiem!

Agaam- ja chętnie jutro wpadnę. J może zostawić mi samochód to korzystam:tak:
Ampar- no ładnie Cię synuś nastraszył:sorry: Dobrze, że z nim wszytsko w porządku:tak:
Ogródek oczywiście jest. Może w końcu zawitasz w moje progi:cool2:
Sylwia- też bardzo lubie jak mam tak zajęty dzień. A tak jak siedzę sama to się ciągnie jak flaki :confused2:
jstysiak- troszke posiedzicie w domku ale potem jakie będą efekty:tak: Super, że upomnieliście się o swoje i teraz Wam wszystko robią. A na J to ja sposób mam:-p Chyba nie muszę pisać jaki:-D:-D:-D

Ale nudy w TV. Trzeba iśc spać:-) Dobrej nocy

Aaa zapomniałabym... co wy z tą Anią1881 Taki numerek to Kasia ma tyle, że w innej kolejności:-D
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)
JSTYSIAK-lacze sie z Toba w bolu co do ogrodka.Na szczesie mama siostre z ogrodkiem,dzieki czemu nie mam depresjii:-D:-D

ANIA1812-Ja tez chetna na spotkanie:tak::-) tylko nie moge w wtorek ,bo przychodza panie z przedszkola do Davidka:-D

AGAAM-ja tez jutro nie moge,pilnuje Olivke i jade do rodzicow:tak:

SYLWIA-moje dzieci nie padly tak szybko:no:David zasnal dopiero o 8.30 po malej awanturze:crazy::crazy:

AMPAR-to Cie Szymon nastraszyl:shocked2:

MONIA-tez mam nadzieje ze sie wkoncu poznamy:tak::-)U nas mial byc Julia :tak:tez i polskie i angielskie imie:-)

GRAZIUL-tak ,tak niektorzy to jezdza bez opamietania:wściekła/y:Co do morza to nie mam pojecia jak jest sytuacja,do mojego wyjazdu jest jeszcze troche czasu wiec mam nadzieje ze sie sytuacja poprawi:tak:bo jak nie to zalamka bedzie:eek:
 
Cześć
Ładna pogoda nam dopisuje to trzeba z niej korzystać, bo znowu nie wiadomo kiedy sobie pójdzie i na jak długo. Ja też nie mam ogródka ale mam sąsiadkę towarzyską całe szczęście.
Ampar to rzeczywiście Ci Szymon stracha narobił, swoją drogą ciekawe co to było? Bo to chyba nie alergia na przedszkole ;-).
Agaam mnie nie będzie standardowo :-(
Sylwia w tej diecie chodziło też o to że obciąża nerki, nadmiar białka, więc trzeba dużo, dużo i jeszcze więcej pić wody.
To na tyle bo do przedszkola się ubieramy.
 
Hej babeczki my juz na nogach:-) Mala zrobila pobudke o 7 z czego jestem zadowolona bo sie wyspalam:-) przy czym poszlam spac przed 21:-D wiec trudno bylo sie nie wyspac:-D:-D

Ania1812 ciesze sie ze wpadniesz do mnie:tak: nie bedzie mi sie tak nudzilo:tak: i Tobie tez:-)

Doris Ty to tez nie masz szczescia zeby do mnie zawitac.:tak: no ale po wakacjach moze jakos uzgodnimy termin dogodny tez dla Ciebie:-)

Jstysiak domyslam sie jak brakuje Ci ogrodka bo teraz ja juz sama nie wyobrazam sobie zyc bez ogrodka. Chociaz na pierwszym domu nie mielismy i jakos nie brakowalo mi az tak bardzo bo jeszcze wtedy Vicky nie bylo a teraz to dom bez ogrodka never! spoko nie obrazilam sie na Ciebie:-):tak:ale zawsze mozesz dzis do mnie na ogrodek przyjechac:tak::tak:

Ampar ale musialas sie wystraszyc:szok: tak tak lece juz w piatek kurcze i Ty tez mnie zalamujesz tak jak i Sylwiam ze dopiero zobaczymy sie we wrzesniu:szok::szok:

Monia no to zdecydowalas sie nas poznac jak mnie nie bedzie?? nie ladnie nie ladnie:-p:-p:-D a swoja droga to pewnie bedzie jeszcze okazja ku temu prawda??:-)

Graziul co do Twojego pytania apropos morza to powiem Ci szczeze ze tez nie mam pojecia:szok: ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok bo dawno juz nie bylam latem nad naszym morzem i mam ochote tak wskoczyc do wodyyy:-D:-D

Natalka szkoda jednak ze nie dasz rady do mnie zawitac:-( a moze jak juz Mala odprowadzisz??:sorry: Aaaaa i zazdraszczam wypadu na wyspe jeszcze tam nie bylismy ale chetnie sie kiedys wybierzemy:tak:

Sylwiam wczoraj mnie zalamalas pol dnia myslalam jak tu sie na kawe jeszcze umowic ale nic nie wymyslilam:no: postaram sie przezyc bez kawkowania z Toba ale moze byc trudne:-D:-D ahaaa i dzieki za linka;-)

Dobra Kobitki ide do mojej niunki bo zaczyna marudzic i musze ogranac troszke chatke i lodowe musze odmrozic:wściekła/y:
Ania czekam na Ciebie i moze ktos jeszcze bedzie chetny to zapraszam:tak: Pomyslalam o Kasi8118 bo ostatnio byla bardzo chetna i moze teraz tez by jej pasowalo ale nie ma do niej nr tel:-( moze zajrzy to sie odezwie:tak:
 
CZESC KOBIETKI JA NIE MIALAM CZASU NAWET NIC NAPISAC TAKI ZAJETY DZIEN MIALAM
natalka ja wczoraj bylam w keighley przyjechala kasia po mnie myslalam zeby isc do ciebei ale bylo roche pozno na odwiedzinki moze jak bede nastepnym razem to dam ci znac to spotkamy sie moze w parku kolo basenu:tak::tak::tak::tak:
Agamm szczesliwej podrozy kochana:tak::tak::tak::tak::tak:
my rowniez calymi dniami siedzimy z na ogrodzie a jak nie to na spacerkach bo nie warto siedziec w domku nie wieadomo jak dlugo sloneczko sie utrzyma:tak::tak::tak::tak:
oki spadam ogarnac kuchnie bo wczoraj gore cala posprzatalam i carpety wyczyscilam bo sie patrzec na nie nie moglam takze do uslyszonka
 
reklama
Cześć dziewczynki.:-)

Ależ dziś piękna pogoda. Zaraz idę do ogródka. Szkoda tracić taką okazję na siedzenie w domu.:tak:

Jak zaplanujecie jakieś spotkanko na przyszły tydzień to dajcie proszę znać.:-D

Agaam - myślę, że będzie jeszcze nie jedna okazja do zapoznania się.:tak:

Natalka - a ja myślałam, że ta wizyta u położnej będzie trwać dłużej.:szok:

Jstysiak - właśnie mi się podoba imię Sara. Mój C chyba też nie ma nic przeciwko, więc jak nic innego nie wymyślimy będzie Sara.:tak:

Mam do Was pytanie. Jak to jest z tymi play grupami? Tam się razem z dzieckiem zostaje? Jakie są opłaty itd? Ja nie mam o tym żadnego pojęcia, a chciałabym czegoś się dowiedzieć.

No nic zmykam do ogródka. Papa.:-D
 
Do góry