reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

MELDUJĘ SIĘ I JA:-)
U NAS NIC KONKRETNEGO SIĘ NIE DZIEJE :happy2: JA DALEJ TRWAM W DIECIE :tak::szok: Z TEGO CO WAGA POKAZUJE TO PARĘ KILO MNIEJ :tak::-) DZISIAJ MI SIĘ ZAKRĘCIŁO W GŁOWIE :-( NIE WIEM CZY OD TEJ DIETY CZY OD POGODY :confused: ALE POTEM PRZESZŁO NA SZCZĘŚCIE :sorry2: BO AKURAT MUSIAŁAM IŚĆ PO KAJĘ DO SZKOŁY:blink: ZOBACZYMY JUTRO CZY COŚ SIĘ TAKIEGO PRZYDARZY :confused:
JA TEŻ ZAKUPIŁAM BILETY DO PL ALE DOPIERO NA 9 SIERPNIA :baffled::szok::-)
DORIS U NAS TEŻ LABA SIĘ SKOŃCZYŁA:tak: OD NAUKI :baffled:
NATALKA JAK MY TERAZ BYLIŚMY Z OSCAREM PO PASZPORT TO NAWET NIE PYTALI SIĘ O NIEGO :-) WIĘC WYDAJE MI SIĘ ŻE NIE TRZEBA:sorry2:
AMPAR TY LENIUCHU :-D:szok: NIE WYKRĘCIŁO CIĘ NA TYM ŁÓŻECZKU :confused: JA JAK PRZYSNĘ Z OSCAREM TO POTEM Z PÓŁ GODZINY RĘKĄ NIE MOGĘ RUSZYĆ BO ZAWSZE JAKOŚ TAK NA BOKU SIĘ POŁOŻĘ :cool:
SYLWIA TO OSTRO MIELIŚCIE Z TYM VIRGINEM MY TEŻ MAMY INTERNET I TELEFON OD NICH JA NIE NARZEKAŁAM :happy2: DO TERAZ :baffled:MUSIMY ZADZWONIĆ DO NICH BO MIELIŚMY W TYM MIESIĄCU MAŁY RACHUNEK ZA TELEFON TYLKO 8F A ONI NAS Z CZARDZOWALI DODATKOWO 15F ZA COŚ :confused: TYLKO WŁAŚNIE NIE WIEM ZA CO:dry: CHAMY JEDNE :wściekła/y: ALE INTERNET CHODZI BEZ ZARZUTÓW :tak::-)
GRAZIUL FAJNIE MASZ ŻE MAŁA MÓWI CORAZ WIĘCEJ :tak: BO U NAS OSCAR TO MA TRZY PODSTAWOWE SŁOWA MAMA ,AMMMMMMMM,NIEMA :szok::-D NAJPOTRZEBNIEJSZE WYRAZY ZNA:-D:-D:baffled:

NO TO CHYBA NA TYLE POZDRAWIAM
 
reklama
Cześć babeczki!

W końcu skończyłam prasowanie. Chyba jeszcze nie miała takiej sterty. Dobrze, że J mi troche pomógł bo bym padła przy tej desce:baffled:

Dominisia- to faktycznie ta dieta szybko działa. Dopiero co zaczełaś a już ubyło pare kilo. Gratuluje:tak:
Natalka- musicie jeszcze mieć Wasze dowody osobiste lub paszporty i jakiś list, który potwierdzi Wasz adres. Wydaje mi się, że mała musi być z Wami ale najlepiej sprawdź jeszcze na stronie int.
Doris- Filipek czuje się już dobrze i jutro idzie do szkoły:tak: Ale mieszają z tą pracą J. Strasznie to wkurzające bo nic nie można nawet zaplanować
Ampar- my mamy Virgina od 2 lat i na razie (odpukać;-)) obyło się bez problemów. Ale sobie pospałaś. Zazdraszczam:-)
Sylwia- życze zdrówka. Nie dziwie się, że po tych "przygodach" jesteś uprzedzona do Virgina
Graziul- fajnie, że teściówka przyjeżdża. Co do zup to ja często robie jako danie główne a J dodatkowo je mięso z zupy albo robie jakąś sałatke:-p

Dobrej nocy:-)
 
hej:-)

pogoda sie zapowiada super to humorek dobry:-) zaraz ogane troszke ubiorzemy sie i na jakis spacerek ruszymy potem play grup mamy:tak:

ania dominisia dzieki za odpowiedz :tak: sprawdzalam i jednak dziecko to musi byc to dobrze:tak:

ania łooooo ale z J dobry maz pomaga prasowac:szok:

dominisia a na jakiej diecie jestes bo nie doczytałam:zawstydzona/y: no ciekawe od czego te zawroty glowy:confused:

dobra laseczki ide na kawke;-) miłego dnia:-)
 
CZESC my wczoraj praktycznie na ogrodzie i troszke na spacerze pogoda piekna tak jak dzis i oby tak bylo :tak::tak::tak::tak::tak:
sylwia no to niezle przezycia mialas z Virginem znajomi tez ostanio mieli problem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
natalka to jakimi ty liniami lecisz ze zaplaciliscie 300 fonow podobno bilety lepiej zamawiac w tygodniu bo sa tansze:tak::tak::tak:
dominisia ciekawego od czego te be zawroty glowy:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Czesc kobietki:-)
ale suuuuper ,ze sloneczko znow jest:happy::happy::cool2::cool2::cool2:
NATALKA-napewno mala musicie zabrac ,bo babka bedzie sprawdzala czy tak samo dzidzi wyglada jak na zdjeciu:happy: a szkoda ,bo faktycznie lepiej by bylo bez ,po co maluchy meczyc:tak:POWODZENIA;-)
SYLWIA-wow,ale z Ciebie pracowita dziewuszka;-);-):tak::tak:no to teraz masz piekniutko i czysciutko dookola;-):tak: A z tym Virgin to faktycznie mieliscie niezle przeboje:szok: my tez mamy z Virgin juz ponad 3 lata i nieraz byly problemy a le raczej drobne,nie az Tak!!:szok:wcale Ci sie nie dziwie ,ze zrezygnowaliscie:tak::tak:
AGAAM-to sobie z KATARINA poplotkowalyscie:-Dszkoda ze malo bylo lasek,ale nieraz tak wypadnie,u mnie raz tez tylko sisters M byly i nikt wiecej:szok::-D:tak: a Ty juz spakowana??:-)
DOMINISIA-no to niezle Ci idzie skoro kilogramy juz leca w dol!POGRATULOWAC:-):-):-) A odnoscie zawrotow czy oslabienia to bierz jakies dobre suplementy vitaminowe jak sie fest odchudzasz:happy::tak::tak:
ANIA-no widzisz ,jednak Filipkowi przeszlo samo,bardzo dobrze bo pewnie lekarka i tak by nic oprocz paracet.nie dala:szok::tak:;-) Ale masz fajnie z J ze Ci pomaga prasowac:happy::happy::happy: A jak tam nowa "grochola"??Warta grzechu??;-):-D:-D
DORIS-wiesz co ,fajnie z ta trawa ,tylko szkoda ,ze jakiegos ogrodzenia nie ma ,albo krzaczkow,bo tak to leze jak zjawisko jakies:szok::szok::szok::szok:wszyscy przechodzacy sie gapia:-pa ulica niby spokojna ,ale jak te wariackie pakole jezdza to strach ,bo pruja moze raz w ciagu dnia ale za to z predkoscia swiatla:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:no wiec malej trzeba pilnowac bez przerwy jak oka w glowie:tak:
Wlasnie dziewczyny bo tak mi sie teraz jesz przypomnialo(SYLWIA<DORIS<AGGAM)bo wy z nad morza,a jak u Was sytuacja wyglada?? woda skazona przeciez?czy to nie wszedzie??;-):eek: Bo szwagierka tez wlasnie zdolowana bo im sie urlop popieprzyl ,bo zakaz kapieli jest:eek::eek::szok:ale sie porobilo przez te powodzie:szok::szok:
a ziemniaki i inne rzeczy ponoc takie drogie ze szkoda gadac:szok::szok::eek::eek:
dobra,to sie dzis wysililam:-D:-D:-Dide teraz cos "sprobuje "zjesc:-D;-)
milego dnia:happy::happy::happy:
 
tynia a kiedy bedziesz w Keighley ? my lecimy ryanair ale w lipcu no i w weekend lecimy i tak wyszlo drogo :eek:

grazul napisali nam maila z ambasady ze od lutego jest zmiana ze nie musi dziecko byc tylko rodzice i do 5 roku zycia nie mozna wyrobic tego paszportu na 5 lat tylko te roczne :sorry: my z D tez chcielismy nad morze jechac ale jednak pojedziemy do tropical island pewna pogoda i woda :-D tylko to nie to samo co na dworzu ale zawsze cos :tak: własnie tez jestem ciekawa jak w polsce po tych powodzich pewnie warzywa i owoce droge no i chyba mało :-(
 
Witam Was.:-)

U mnie jak na razie bez zmian. Brat pracuje, lokator coraz gorzej dokazuje, więc musimy go pożegnać....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

W poniedziałek idę do położnej. Ciekawe co mi tym razem powie. Pewnie już będziemy omawiać poród itd. Stwierdziłam, że do szkoły rodzenia nie pójdę. Są jakieś filmy instruktażowe w internecie to postaram się podszkolić.:tak:

Ciągle zastanawiamy się nad imieniem dla małej i nic fajnego nie przychodzi nam do głowy. Może Wy znacie jakieś fajne imiona dla dziewczynek, które bez problemu można odmienić na angielskie?

Mam pytanie jeśli dziecko rodzi się tu to obywatelstwo ma po nas?

Dominisia - biedaku żeby cię ta dieta nie wykończyła, zawroty głowy pewnie od niej masz.

Natalka - dobrze, że nie trzeba dzieci po odbiór brać.

No ja teraz uciekam zająć się porządkami. :-)

Organizujecie jakieś spotkanie w przyszłym tygodniu? Wpadłabym pokazać brzucho:-D

Pozdrawiam papa.
 
Witam w ten piękny dzionek:-)
Pogoda cudna. Jak tylko Adam wstanie to idziemy posiedzieć w ogródku. Dziś rano miałam problem z Filipem bo nie mogłam go obudzić. A jak w końcu wstał to miał muchy w nosie. Mieliśmy jakieś pół godziny do wyjścia do szkoły a on fochy stroi, że nie będzie jadł śniadania. Ubierał się jak żółw:wściekła/y:Ostatnio mu troszke popuściłam i chodził później spać i teraz mam skutki:crazy:

Monia- znam piękne imię dla dziewczynki, które występuje również w jęz. angielskim- Anna :-D:-D:-D;-)A tak serio to dziewczyny wybrały fajne imiona, które mają angielskie odpowiedniki czyli Vicky, Olivia, Claudia, Nadia. Mi jeszcze bardzo podobają się imiona Maja/Maya, Lena, Emilia i Karolinka (tak miała mieć na imię moja córeczka:sorry:)
Co do spotkanie to może w przyszłym tygodniu odwiedzicie mnie? Dawno już u mnie nie byłyście. Mi nie pasuje tylko poniedziałek bo idę z Adamem na szczepienie:-:)-:)-(
Natalka, Graziul- J czasem zlituje się nade mną i troche mi pomoże w prasowaniu bo wie jak ja tego niecierpię. Wogóle dobry z niego chłopina. Naczynia też często on myje bo też nie lubię:cool2:
Graziul- książka całkiem całkiem. To pierwsza książka Grocholi jaką czytam i gładko wchodzi.

Zmykam. Miłego dnia:-)
 
Czesc Laseczki ja wlasnie siedze sobie z Mala na ogrodzie i korzystamy ze sloneczka:-)

Dzis po playgroup odrazu poszlysmy na spacerek i tak wedrowalysmy jakis czas no a teraz obiadek sie szykuje a my lezakujemy:tak:
aAle juzz na wieczor trzeba sie wziasc za wstepne pakowanie:tak:

Ania no to Filipek sie rozbestwil:-p fajnie sie kladzie pozno ale jak trzeba wstac rano to juz gorzej wiem to sama po sobie:tak: Wiesz chetnie bym wpadla do Ciebie ale rozumiesz moze nastepnym razem:-D a swoja droga to my sie jeszcze zobaczymy?? Kiedy Ty jedziesz do Pl??

Monia nam tez zalezalo zeby imie bylo znane rowniez i tutaj i takim soposobem mamy Victorie:tak::-)

Dominisia podaj przepis na ta cud diete tak krotki czas sie odchudzassz a juz kilka kg w dol:szok: wooow tez tak chce:tak:

Dobra dziwczynki pada mi bateria w laptopie a nie chce mi sie isc po ladowarke.
Moze taki maly spontan na jutro ma ktos ochote wpasc na kawke?? jak bedzie taka ladna pogoda mozna posiedziec na ogrodku a dzieciaczki pobawia sie na kocyku?? Moze tym razem uda sie wiecej dziewczyn zobaczyc:-p chociaz zdaje sobie sprawe ze troche pozno no ale zapytac warto. Jutro nie mam zadnych planow a nie chce mi sie samej siedziec caly dzien:no:
To co sa jakies chetne jak cos to godzina 10??:sorry:
A teraz uciekam Papa
 
reklama
CZEŚĆ:-):-)
MY SIEDZIMY NA OGRODZIE :-):-):tak: POGODA CUDNA MAŁY NIEDAWNO USNĄŁ A JA ZARAZ PO KAJKĘ LECĘ :tak::tak: ZAKUPILIŚMY SOBIE DZIŚ PO LEŻAKU :tak::-) I MÓJ WŁAŚNIE NA NIM PRZYSNĄŁ I CHRAPIE :szok::szok::-D
DLA TYCH DZIEWCZYN CO PYTAŁY O DIETĘ TO JEST DIETA PROTEINOWA:tak::tak:
POLECIŁA MI JĄ JUSTYSIAK ZA CO BARDZO DZIĘKUJE :tak::tak::-);-)
DOBRA IDĘ SIĘ PRZEBRAĆ DO SPISANIA:tak::-)
 
Do góry