reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki tak wiec raz mam motorek :-D:-D:-Da raz go brak ale ja to z nudow sprzatam bo nie chce mi sie siedziec :-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:
obiadek sie robi wiki na dworze i wszystko oki jeszcze tylko kawke sobie pozniej zapodam i na zakupy jutro wybywam moze wiki w koncu kupie ta piaskownice chociaz brakuje jej jeszcze 2 serduszka do niej ale moze je uzbiera do jutra :-D:-D:-Dtakze narazie kobietki do uzlyszonka
 
reklama
Tak mi się przypomniało że my w środy na play group chodzimy więc Katarina sorrrrry:zawstydzona/y::-( Tzn jeśli chcesz nadal możesz się ze mną zabrać ale dopiero przed 12:tak:

Dzisiaj przez przypadek zamiast do piknika pojechałam po kaszki do polskiego sklepu na manchester road i byłam mile zaskoczona bo paczkę kaszki zamiast 2,70 zapłaciłam 1,99:szok::tak: Czyli przy ilości jaką zawsze kupuję czyli 6-7 to duża oszczędność:tak:


Dobra, teraz zabieram się za prasowanie:crazy:
 
hej:-)

u mnie nic ciekawego glowa mnie cos boli :crazy: Claudia od wczoraj u babci i jutro dopiero wraca do domku :tak:

dziewczynki mam pytanko czy ktoras z was ma wozek taka zwykla parasolke ja zastanawiam sie nad kupnem i chyba zdecyduje sie na ta z dobranocnego ogrodu z mothercare ze wszystkimi dodatkami bardzo mi sie podoba tylko sama kosztuje 40 f a ze wszystkim tym co chce 115 f :eek: no ale chciala bym tylko wiedziec czy one sa fajne bo ja ten co mam tez sobie zostawie tylko chce mniec tezz taki malutki bo do parku czy na plac zabaw to fajny taki no i do polski tez bym go wziela chyba bo wygodnie:-)

sylwia no to teraz Ty tez bedziesz motorowym maniakiem :confused::-D

agaam udanego urlopu :tak:

narazie to tyle glowa mnie boli :wściekła/y: ide wypic herbatke i pozniej zajrze ;-)
 
Hello!

Tak sobie pomyślałam, że może spotkanie zrobię jednak od 11.30 skoro i tak Sylwia, Doris i Ampar będą dopiero ok. 12. No chyba, że wolicie w czwartek na 10?

Sylwia- tak tak urodziłam się w 1812 ale mam eliksir młodości:-D:-D:-D Chyba przejdziemy się jutro do tego sklepu na Manchester Rd i zrobie większe zapasy kaszy.
Katarina- ja też wole odpisać codziennie bo jak mam większe zaległości to strasznie nie chce mi się odpisywać. Współczuje nocki. Oby dzisiejsza była lepsza
Graziul-mmmmmm Ty to mi zawsze smaka narobisz jak o takich pysznościach piszesz:-p:-p:-p

Zabieram się za czytanie książki bo J okupuje TV. Oczywiście ogląda mecz :oo2:
Dobrej nocy
 
hej wieczorowo:-)
ANIU-jesli chodzi o mnie to mi to jest raczej obojetne o ktorej,bo blisko mam i narazie nic w planie:happy:wiec jak wiekszosci bedzie pasilo prosze robic:tak::tak::happy: noooo..ja teraz mam wyszukany gust i byle czego nie zjem:no:;-):-p:laugh2::laugh2::laugh2:
SYLWIA-kurcza to faktycznie spora oszczednosc:tak::tak:ciekawe jak inne produkty??Moze Katarina lub Mojadzidzia sie orientuja ,bo to kolo nich:tak::-)
TYNIA I WIKI-a kiedy macie ten chinski rok,czy cos takiego??te maski itp??czy juz bylo?;-)
NATALKA-ja mialam taka typowa parasolke przed tym czarnym wozkiem co amm teraz.Rozowa i dokupilam do niej bude i parasol i bylam bardzo ,bardzo zadowolona:tak::tak:leciutka ,fajnie sie pchala i do auta latwo bylo ja zapakowac;-) tyle ze jasny roz ,a mala wtedy byla na etapie ciapania jedzeniem wszedzie,czesto pralam i kolory wyblakly,wiec zakupilismy ten czarny,to tez jest parasolka tylko z rozkladaniem na maxa i z podnozkami dluzszymi;-):happy:
Mala spi,ale dzis byla nie grzeczna,tak wariowala ze az ugryzla A w piszczel:szok::szok::-D
dobra uciekam chyba zaraz lulu,bo w tv nudy ,a na czytanie jakos nie mam wcale checi sotatnio:zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
dobranoc:-)
 
Czesc:-)

GRAZIUL-a jak ta potrawke robisz??Tez bym zjadla cos takiego:tak:

NATALKA-parasolka napewno jest wygodniejsza:tak:Ja jak David mial tyle co Claudia juz jezdzil w parasolce.Tylko zwroc uwage czy ma funkcje rozkladania oparcia,bo w tych tanszych czesto nie ma:no:

ANIA1812-mi pasuje i sroda i czwartek:tak:wiec sie dostosuje:tak:
a co do godziny,to milo ze dla Nas przekladasz:-p;-):tak:

AGAAM-jeszcze bedzie okazja zeby do Ciebie wpasc:tak:Bezpiecznej podrozy i milego pobytu w Pl:tak::-)


A u Nas ostatnio nudy,nic sie nie dzieje:no:
 
hej

Ja wlasnie skonczylam sprzatac bo mialam znajome z dzieciakami i wiecie jak jest:szok:;-)
Szymon uspiony ale dzisiaj jakis dziwny dzien mial- co chwila czkawka:eek::cool:

graziulxxx- no wlasnie smaka robisz:-p:-p A co za potrawka z kurczaka:-p:-p:-p? I tez mam wrazenie ze jakas kicha w tv:wściekła/y:
Kasia8118- mojego nawiedzilo i sie doszkala na stare lata:eek: No to co ci ten radek zrobil???/ :-) Jak krystian po wycieczce?
Sylwiam- :szok::szok::szok: rzeczywiscie niezla roznica w cenie:szok::szok::szok: A gdzie ten sklep jest????
Ania1812- ja jestem chetna na srode na 12:tak: Tym bardziej ze sprawdzilam i ma byc ladnie:tak: ;-)
katarina26- zazdroszcze pobudki przed dzieciakiem:tak:

A jutro u mlodego w przedszkolu jest impreza z okazji 40lecia i caly dzien jakies zabawy, gry, konkursy z nagrodami itp. Bardzo sie ciesze bo artur bedzie odsypial nocke a ja przynajmniej moge zrobic wypad z domu:tak::-)
 
Czesc kobitki!
Wreszcie mam komputer i internet bo kilka dni bylam odcieta-sprawka mojego kochanego braciszka :wściekła/y::wściekła/y: u nas bez zmian oprocz tego ze Dusia ma juz wszystkie jedynki no i nadal spi w lozeczku,troszke mi bylo smutno na poczatku ale wiem ze byla to dobra decyzja :tak: tylko nie wiem co ze mna bo od kilku dni chodze jak zombie,nie dosypiam z racji wczesnych pobudek Dusi,przez co wogole nie mam nastroju i na wszystkich krzycze :-( nie moge zwalic winy na pogode bo jest tak fajnie-szczegolnie wczoraj,wiec moze hormony....jakas wymowke trzeba znalezc :sorry: spadam sie kapac i do lozeczka,moze wreszcie sie wyspie Do spisania jutro!! Buziaki dla wszystkich!!!
 
:-DA tam widzę że prawie wszyscy się meldują więc ja też:-D:-D:-D
Ania strasznie się cieszę że przekładasz na 12 bo my akurat z przedszkola wychodzimy o 11.30 więc i mnie sie uda, jupi.
Katarina spod naszego domu właśnie jedzie autobus do Shiply, więc chyba do Ani, ja też będę nim jechać albo z Manchester Rd więc razem damy radę.
Graziul ja uwielbiam potrawkę :tak::tak::tak::tak:
Natalka ja też popieram dziewczyny, że parasolka musi się rozkładać, bo Twoje dziecię w tym wieku pewnie niejeden spacer prześpi.
Sylwia ja tam też uważam że jazda z tyłu na motorze to żadna jazda, albo z przodu albo wcale. Co do tego sklepu polskiego, to ja tam kurcze jeszcze nie byłam :-(, a mam tak blisko.
Kasia8118 a ja myślałam że tylko mnie jedzenie mojego dziecka drażni. Jak coś nie podchodzi albo z rana to potrafi jeść godzinę, normalnie ją kiedyś do krzesła przywiążę, bo tańcuje po pokoju.

Do miłego dziwczynki
 
reklama
dobry wieczór:-)

Mała już śpi od 19:szok: a to dlatego,że miała mały wypadek i mi na kolanach zasnęła wtulona w moje ramiona,że aż nie chciało mi się jej zanosić do łóżka:zawstydzona/y: Tak mi fajnie było:-D biedactwo moje spadło z krzesła i upadła tak nie szczęśliwie,że już myślałam że rękę złamała:szok: tak się zmęczyła swym szlochaniem,że usnęła:-( stracha mi narobiła niezłego:no: Ale jak mnie mile zaskoczyła za to:tak: jak myłam naczynia to przyszła do mnie przytuliła się do mojej nogi,pocałowała mnie w nią i powiedziała "kocham mamusia":-) tak mi się cieplutko na sercu zrobiło,że się wzruszyłam:zawstydzona/y: niesamowite przeżycie dla matki:tak::happy:
Ania1812-teraz już S wytłumaczyła te cyfry przy twym imieniu i utkwiły w mej pamięci:tak::-)
Sylwia-jak by co to ja wezmę swój fotelik:tak: i dzięki:-) a co do tego Pl sklepu na manchester to fakt,że jest w nim tanio:tak: np.soki 1.80 w pikniku a w naszym 1.20:eek: więc no jest różnica,na inne produkty nie mam porównania bo ja rzadko chodzę,B przeważnie robi zakupy takie mniejsze:sorry:
ampar3-no ja też lubię wstać przed małą i siebie pierwszą wyszykować i w spokoju kawusi łyknąć:tak: ale to mi się zdarza bardzooo rzadko,prawie że wcale:sorry:
mojadzidzia-no w końcu:rolleyes:

To tyle na dziś...pózno już więc trzeba iść się przygotować do bara...bara..bara..riki tiki ta:-D:-D:-D:-D i zadowolić męża,w końcu dziś była matka pieniężna :-D:-D a żona jutro do miasta śmiga,więc może na coś fajnego sobie zasłużę jak się postaram:-D:-D:-D No nic lecę...bzzzz:-D Co tam,jaja muszą być co nie:rolleyes:

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry