reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Roksi-ciociu to skoro tak mówisz to ja się chętnie z tobą rypnę tą drogą komunikacji:-)
Sylwia.m-na moje miejsce pewnie znajdzie się chętna osoba,więc lepiej darować jej tą miejscówkę skoro ja mam takie izi połączenie spod domku;-) mam nadzieję,że się nie gniewasz:sorry:
 
reklama
Good morning:-)

No,jestem dziś pierwszym porannym ptaszkiem:-p wyspana jak nigdy..a to dla tego może,że mąż mnie mile zaskoczył i zrobił sobie wolne:cool2: więc dzień mi się zapowiada fajny:-) skoczymy sobie razem na zakupki,naciągnę go na małe co nieco bo w końcu zasłużyłam sobie:-D:-D a jak..:-DWieczorkiem grilla odpalimy,chyba że po południu sobie zrobimy taki obiadek na świeżym powietrzu:eek: bo z tą pogodą to nie wiadomo nigdy:wściekła/y: Planowałam zrobić sałatkę kebab,do tego jakieś żeberka lub mięsko jakieś:confused: zobaczę jeszcze.Niby ma być ładnie dzisiaj,ale widzę że słoneczko zanika co chwilę:zawstydzona/y: więc może być d...a.

Ania1812-miałam piękny sen:-D:-D trzymaj się mocno fotela:tak: Śniłaś mi się że byłaś u mnie z mężem 4muchy i on oczywiście figurował w tym śnie jako twój mąż:tak::-D całowaliście się jak oszołomy:szok: po chwili powiedziałam,że macie iść do mnie do sypialni załatwić swe potrzeby i wrócić:-D na to twój "mąż" ściągnął spodnie i pod nimi miał dwie pary majtek made in primark:-D:-D te na wierzchu miał podarte strasznie,i ta sama sprawa z koszulką tez miał 2 na sobie i ta z wierzchu była na maxa porozdzierana:tak: wyglądał niczym łazarz:-D no i tak pomknęliście do mej sypialni bara..bara;-):-) Nie wiem z kąt to się wzięło:eek: takie głupoty:confused2:

Dobra laski ja spadam,muszę się doprowadzić do stanu używalności;-)
 
Katarina- :-D:-D:-D Ty to masz sny. Normalnie jak to przeczytam to ze śmiechu oplułam monitor:-D Dzięki. Poprawiłaś mi humor od rana :rofl2::laugh2:
Roksanna- do mnie dojeżdżają autobusy 610 i 624. Jak chcesz to napisze Ci na PW jak do mnie dotrzeć.
mojadzidzia- to Dusia zaszalała. Jak nie miała zębów tak nagle wszytskie jedynki:szok: Gratki dla niej
Doris- dla Was wszysko;-):-D
Ampar- miłej zabawy na festynie.

Na spotkanie u mnie zapraszam w środę. Drzwi otwieram o 11.30:tak:
 
hej :-)

ja sie wyspałam teraz bede sprzatała prasowała i czekała na moje dziecko :tak: juz tesknie za nia ale wykorzystałam czas na maxa chyba jeszcze na jakies zakupy sie wybiore :tak: moj D na turniej pojechal do bradford no ale rano jeszcze mnial czas dla mnie :-p

ojj dziewczynki zle mnie troche zrozumialyscie z tym wozkiem :-D ja mam przeciesz juz taka spacerowke co sie sklada jak parasolka i jest rozkladana i chce drugi taki jak naj miejszy zeby wyskoczyc tylko na plac zabaw czy do sklepu bo mam blisko ;-)

katarina ale sen :-D:-D:-D chichram sie teraz jak głupia :-D :-Dskad Ci sie to wzieło ? :-p teraz tylko czekam az ania to przeczyta :-) ale z Wiki kochana córeczka :tak: tez bym chciala zeby Claudia tak do mnie przyszla ale jeszcze na to musze troche poczekac :sorry:

ania chyba ja sie do Ciebie wybiore jeszcze zobacze jaka pogoda bedzie ale chyba jak D sprawdzal od poniedzialku ma byc cieplo i fajnie :tak:


sylwia a mnie dała bys rade zgarnac ? jak miejscówka sie zwoliła ? z interchene albo z foster squere ? no ale ja fotelika nie bede miała jak zabrac to chyba odpada :-(

dobra ide ogranac ale juz mam salon wysprzatany teraz ide do sypialni ale tak sprzatam w szafach nawet ukladam :szok: bede miala błysk jak nie wiem ciekawe na jak dlugo :confused:
 
Czesc:-)
Czy ktoras chce moich dwoch urwisow?:wściekła/y::wściekła/y:bo jest godzina 9,a ja juz z Nimi wytrzymac nie moge:no:klotnia o wszystko:crazy::crazy:Matko.......:eek::eek:
My zaraz tez na zakupy zmykamy ,ale te lodowkowe:sorry:bo echo tylko jest:-D:-D
Powiem Wam ze na dworzu jest zimno.Brrr......
Ale nastepny tydzien zapowiada sie ladnie i slonecznie:tak:

KATARINA-lo matko,ale sen:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-DMi sie wydaje ze po Tobie Wiktoria taka agentka:-D:-DUdanych zakupow:tak:pochwal sie pptem co sobie zakupilas:tak:
Ooo I slodkie jest to co napisalas o Wiktorii,kochane dzieci sa czasem:-D:-D:-D:-p;-)

NATALKA-ale Ty masz fajnie z mamuska,co tydzien dziecko Ci zabiera ,super:tak:mozesz troszke za zatesknic.Bo ja w sumie mialam tylko raz okazje za moimi zatesknic i to tylko 1 dzien:sorry:

MOJADZIDZIA-Gratulacje dla Zebuszki:tak::-)
 
dzien dobry:happy:
widze,ze dzis kobietki wczesnie juz na nogach rozkrecone bo juz duzo napisalyscie:happy:;-)
My wlasnie sniadankujemy:tak:;-)ANIA-zajadam pyszne kromeczki swiezego chlebusia z zoltym serkiem i ogoreczkiem:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:;-);-);-);-);-);-)
My pewnie bysmy jesz spali,bo mala ladnie chrapala,ale postman nas obudzil;-)Przyszly Peppy Pig,ktore zakupilam na Ebayu wiec mala miala super niespodzianke z rana;-);-)
Wiecie co teraz tak pisze i slucham jednym uchem o czym mowia w Dzien dobry Tvn-MOnika Kuszynska,byla wokalistka Varius manx jest.....jeny ale ona miala kiedys straszny wypadek:szok::szok::szok:nie wiedzialam:-( Ale teraz sie powoli probuje podnosic z zalamki i znow zaczyna spiewac:tak::tak::happy::happy::happy:
A ja ucze moja mala od jakiegos czasu jak nazywaja sie babcia i prababcie ,ciocie itp i teraz lata po domu i wola na mnie Marta i sie smieje:szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2:a Marta to moja babcia:szok::-D:-D:-D
MOJADZIDZIA-witaj;-) buziaki dla zebulki:tak:
ROKSANNA-macie od Was latwe polaczenie do Ani,jesli nie nawet obok jej domu to autobus ktory wali na Ship niedaleko niej staje:happy::happy::happy:
DORIS-tez mi sie wlasnie wydaje ze jest zimnica dzis,bo czuje przez okno jakie zimne powietrze:szok::rofl2:
no i tyle mojego pisania bo mala wrzeszcy jak wsciekla i na kolana mi sie wepchala:szok::szok::szok::szok::szok: o jeju:wściekła/y::szok::szok::shocked2:
sorrki,potem reszcie odpisze
BUZIAK:happy:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobietki!
dziekujemy wszystkim za gratulacje :tak:
Ania1812 skoro spotkanko jest na pozniejsza godzine to ja tez jestem chetna,na 10ciezko mi sie zebrac,szczegolnie autobusem :eek: wiem,wiem...leniuch ze mnie :confused2::-D
katarina26 widzisz jaki kochany urwisek z twojej Wikusi Ja pamietam,jakis czas temu mialam strasznego dola i wyc mi sie chcialo caly czas no i poszlam do roksanny a Mati sie na mnie popatrzyla i powiedziala "kocham ciocie" i pocalowala mnie w czolo i mimo ze to nie moja coreczka to tez mi sie tak przyjemnie zrobilo :sorry: dzieci w przerwach urwisowania bywaja slodziutkie :tak:
natalka1990 ale ci fajnie ze babcia zajmuje sie Claudusia,ja czasami chcialabym chociaz do miasta sobie wyskoczyc bez Dusi,no ale moze juz niedlugo Odnosnie wozka to nic ci nie doradze bo ja planowalam dopiero na wiosne zakupic wiec jeszcze nawet nie jestem rozeznana :eek:
 
witam z wieczorka :-)

a mi dzis dzionek zlecial calkiem milutko :tak: jestem wypoczeta w domku posprzatane i jest cool :-D jeszcze byłam u kolezanki bo przyszla do niej kosmetyczka i zrobiłam sobie henne na brwi ze rzesy :cool2: pozniej jak wrocilam do domu to byla juz coreczka :tak: oczywiscie moja mama wiedziala ze chce nowy wozek i co zrobila przywiozla dzis mala z nowym wozkiem i dokupila do niego wszystko to co chcialam:szok: i znowu 120 f wydala :zawstydzona/y: no ale powiedzialam ze juz na roczek nie mam jej nic kopowac bo do tego wszystkiego mala przyjechala w nowej sukence ale moja mama swoje :wściekła/y:

mojadzidzia to o ktorej Dusia wstaje ze Ty sobie tak spisz długo ?? :cool2: a jak odcyckowywanie ?? na dobrej drodze ??

grazul no to mała miała niespodzianke z rana super :tak:

doris no teraz mała wyjatkowo długo byla u mojej mamy ale to dlatego ze wczoraj bylismy zlozyc wniosek o paszport dla niej i nie chcielismy jej ciagac i dobrze bo 2 godz czekalismy tyle ludzi bylo :wściekła/y: i wrocilismy tak zmeczeni ze juz mala zostala do dzis :-)


a ja własnie D do asdy wysłałam bo mam ochote na sajgonki a tam sa takie cos podobnego z warzywami i ja je bardzo lubie i moj kochany pobiegl ma jeszcze 25 min do zamkniecia ale wierze w niego :-D

a jutro ide na wybory pierwszy raz :szok::szok::-D

dobra ide zapalic i czekac na mojego dobranoc laski :-)
 
reklama
HEJ DZIEWCZYNY
DAWNO SIE NIE ODZYWALAM NAWET BARDZO DAWNO,MIAŁAM TROCHE PROBLEMOW MALYCH I DUZYCH ALE PO CZESCI JUZ SIE WSZYSTKO POWOLI PROSTUJE.

U MNIE PO STAREMU,NIC SIE NIE DZIEJE,PO ZA TYM ZE MOJE DZIECI CORAZ BARDZIEJ ROZRABIAJA,ZAUWAZYLAM OSTATNIO U MOJEJ CORCI DZIWNE ZASINIENIA W WEWNETRZNYCH KACIKACH OCZU,SIEGAJACE NOSA I ZASTANAWIAM SIE OD CZEGO TO MA. MOZE TO DLATEGO ZE OSTATNIE SIE PRZEWROCILA I NABILA GUZA NA CZOLE. JAK NIE ZNIKNAL TO PRZEJDE SIE DO LEKARZA.MOJ SYNIO JUZ NIE URZADZA WEDROWEK NOCNYCH DO NASZEJ SPIALNI,SPI SOBIE LADNIE W LOZECZKU,TYLKO ZASYPIANIE ZAJMUJE MU PONAD GODZINE,POTRAFI 10 RAZY WYCHODZIC Z LOZECZKA I ZASUWAC W TA I SPOWROTEM DO NASZEJ SYPIALNI.16 CZERWCA SKONCZYLY DWA LATKA. MOJE KOCHANE SZKRABKI. ZA DWA TYGODNIE JADE DO POLSKI I MAM PROBLEM BO NIEWIEM CO ZROBIC Z MOIM ZIERZYNCEM,TZN Z PSIAKIEM I KOTECZKIEM KTOREGO PRZYGARNELISMY Z ULICY. CZAS LECI A MY NIC NIE MOZEMY DLA NICH ZNALEZC. ZNAJOMI ALBO NIE MAJA CZASU ALBO OCHOTY ZEBY SIE ZAOPIEKOWAC. KURCZE JUZ NIEWIEM CO MAM WYKOMBINOWAC. :wściekła/y:
POGODA JEST OKEJ A MNIE JAKAS ZLOSC TRZYMA. DENERWUJE SIE CHYBA PRZED TYM LOTEM DO POLSKI,W PIATEK MAZ SMIGA PO DZIECI PASZPORTY.
WCZORAJ SMAZYLAM PLACKI ZIEMNIACZANE,ALE KLELAM BO MI DO PATELNI PRZYWIERALY
NIEWIEM CO MAM JESZCZE NAPISAC,MOZE WIECZOREM ZAJRZE TO COS NASKROBIE
POZDRAWIAM
 
Do góry