reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

CZEŚĆ DZIEWCZYNY JA TYLKO NA CHWILKĘ NAPISAĆ ŻE MNIE U SYLWII NIE BĘDZIE :no: PRZEPRASZAM ŻE DOPIERO TERAZ PISZE MIAŁAM TO ZROBIĆ WCZORAJ WIECZOREM ALE ZNÓW PRZYSNĘŁAM Z DZIECIAKAMI :wściekła/y::wściekła/y: POZDRAWIAM MIŁEGO PLOTKOWANIA:-):tak:;-)
 
reklama
hejka
Ja juz dzisaiaj mam lepszy humorek:-)amelka jeszcze sobie smacznie chrapie;-)I tak sobie pomyslam ze i ja moze do sylwi dzisiaj dotre;-)podwyzsze troche frekfencje:-D.
Bezolka Witaj:-)Niestety jezeli chodzi o benefity to ja tez jestem zielona:-(moze któras sie odezwie;-)
Mojadzidzia ,ampar słonecznego i miłego wypoczynku dziewczyny:-)
Ania Polecam sie na przyszłośc Ciesze sie ze mogłam pomoc;-)
Romi miło było poznać:tak:z tego co pamietam to dziewczyny kiedys pisały o wypadaniu włosów i miały przetestowac Vichy ale jak to sie skończyło to nie pamietam:-(
Acha zaba wstała sikuuuuuuuu
 
Czesc

SYLWIA-ja tez bede:-p:-p

KASIA8118-a Twoj brat ,tylko na jakas robote przyjechal??czy planuje dluzej,a z czasem rodzine sprowadzic??

bezolka-ja kiedys pobieralam ten zasilek i potem jak sie przeprowadzilismy ,to tylko przyszli obejrzec dom i musielismy tylko napisac ile placimy rentu.Ale to bylo dwa lata temu,moze teraz jest inaczej:eek:

MOJADZIDZIA,AMPAR-milego wypoczunku:-)

ROMI-mi tez starsznie wlosy wypadaly,dopiero teraz troszke sie unormowalo,ale David ma prawie 3 lata:dry::sorry2:Ja bralam przez jakis czas te tabletki ze skrzypu polnego,ale w sumie nie widzialam zdnej poprawy:sorry2:
 
Cześć dziewczyny.

Znów piękna pogoda. zaraz wybieram się do Hallmarku zapytać o jakąś pracęna wakacje dla brata. Może któraś z Was wie gdzie chętnie biorą ludzi di pracy na wakacje?

Bezolka - nam właśnie dałi jakieś grosze z housing benefitu, ale jeszcze nie wypłacili. Wiem, że zdarza się, że zapominają o tym także proponuję się tym zająć osobiście. Jeśli chodzi o przeprowadzkę, to trzeba to zgłaszać u nich. Ciekawe czy nam będą normalnie wypłacać.

Jstysiak - fajnie, że twoja córcia tak długo śpi przynajmniej i Ty możesz się wyspać.

Romi - jest taki fajny szampon na wypadanie włosów nazywa się dermena. Moja kumpela go stosowała i naprawdę jej pomagał. Niestety to polski szampon i kosztuje w granicach 20zl za butelkę.

Doris - a pobierałaś może council tax benefit? My złożyliśmy wniosek, ale odrzucili i nie wiem czemu. Musimy tam pojechać i wyjaśnić to.

A i mam jeszcze pytanie.Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać benefity na dziecko?


Pozdrwaiam
 
TERAZ COŚ MOGĘ NASKROBAĆ :tak::tak: KAJKA W SZKOLE MAŁY JESZCZE MĘCZY MLEKO COŚ OD PARU DNI NIE CHCE JEŚĆ ZA BARDZO :-( MOŻE MU TE TYLNE ZĘBY IDĄ:confused: MY CAŁYMI DNIAMI NA OGRODZIE :tak::-) POGODA DOPISUJE:-) KAJKA WCZORAJ Z KOLEŻANKAMI SPRZEDAWAŁY ZABAWKI :-D:-D ALE COŚ INTERES NIE SZEDŁ TO POWYMIENIAŁY SIĘ MIĘDZY SOBĄ:-D:happy2: A PRZEPRASZAM ZAROBIŁA OD JEDNEJ 8 PENSÓW :szok::szok: IDĘ WSTAWIĆ ZUPĘ POMIDOROWĄ BO SIOSTRA MA MNIE NAWIEDZIĆ DZISIAJ :tak::happy2:
MOJADZIDZIA AMPAR MIŁEGO URLOPU :tak::tak:;-)
DO USŁYSZENIA :-):-)
 
Witam z rana:-), my dziś ładnie pospaliśmy- do 10:-D:-D i w nocy były tylko 2 pobudki. Może mój maluch już tak zawsze będzie spał?:happy2:

Agaam w Polsce polecają ha-pantoten, czytałam o nim dobre opinie i chyba sama go wkrótce wypróbuję

agnieszkaUk, Renuska, doris78 no to mnie nie pocieszyłyście z tymi włosami:-(, myślałam, że pół roku po porodzie wszystko się unormuje:tak: a to widać nie zawsze tak jest:-:)-(

tynia i wiki dzięki za linki tych kosmetyków, może któryś rzeczywiście pomoże:-)

jstysiak również miło było poznać, choć nie zamieniłyśmy ze sobą ani jednego zdania:-), może następnym razem uda nam się pogadać

monia22310 dzięki za info o szamponie, niedługo będę w Polsce to go wypróbuje:tak: Powodzenia w szukaniu pracy dla brata

DOMINISIA twoja córka już robi interesy to pewnie jakaś biznes women z niej wyrośnie:-D:tak:

Konczę bo mi się dzidzia do laptopa dobiera:szok::szok::szok:
 
hej

Ja wpadlam sie pozegnac- samolot leci wiec juuuuuupi:tak:

Milego spotkania wam zycze i slonecznej pogody:tak:

Agaam- no wlasnie jak kasy nie ma to trzeba sie dokladnie spakowac:-D:-D:-D:-D
Zanetabd7- ja zazwyczaj drukuje vouchery po zakupieniu wczasow- czasem tez odbiera sie w biurze na lotnisku:tak: Do domu przysylali mi tylko raz:tak:

No to papa
 
reklama
czesc kobietki
ampar szczesliwej podrozy:tak::tak::tak::tak::tak:
ja dzis wczoraj kosilam trawke podkasiarka i dzis tez poza ogrodzeniem bo juz nie moge na to patrzec:tak::tak::tak::tak:
milego spotaknaka kobietki troche pozno ale napewno bedzie milo
 
Do góry