reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc mamuski ja tez korzystam z pogody ledwo co wstalam i juz pranie nastwilam:tak: Teraz trzeba sie ogarnac i na spacerek cos ta pogoda nas ostatnio bardzo rozpieszcza:tak: oby tak dalej:-)

Sylwiam jasne ze bede nawigacja:tak: tylko trzeba sie dogadac na ktorym przystanku mam wyczekiwac dziewczyn. A gdzie wybierasz sie dzis na spacerek? gdzies tu u nas?

Natalka super ze z Mala wszystko oki:tak: i gratulujemy kolejnego zabka:tak::tak:

Kasia ja chyba tez bede musiala kupic mojej taki smoczek bo ona cos ostatnio nie chce mi jesc kaszkilyzeczka chyba sie jej znudzilo:confused:

jstysiak wiem ze takie powroty sa trudne tez to niedawno przechodzilam:-( ale dasz rade przeciez to nie pierwsze ani nie ostatnie pozegnanie.

Ok ide sie ogarniac a dodtego oj brat sie dobija na gg:-p
Papa
 
reklama
Hej!!!

Ale mamy dziś piekną pogodę:-) Adaś właśnie zasnął i jak tylko się obudzi idziemy na ogródek. Trzeba korzystać ze słoneczka.

Sylwia- czyli co jutro czeka nas sesja?;-):-D
jstysiak- chyba każda z nas ma dołek jak odjeżdżają nasi bliscy:-( Tulam mocno:happy2:
Natalka- ja w przyszłym tygodniu odpadam ze spotkań bo będzie moja mama. No chyba, że pogoda dopisze to mogłybyśmy spotkać się w parku w piątek:confused: Gratulujemy kolejnego ząbka:tak:
Ampar- trzymam kciuki, żeby nie odwołali Wam lotu:happy2: Dopiero niedawno pisałaś, że masz w mieszkaniu wilgoć:confused:
Kasia8118- tak jak napisała Ampar- lepiej 300 niż 1500. Na pewno częściej będziecie mogli się widzieć. A faktycznie byliśmy w niedziele w Matalanie. Ale niestety znowu nic sobie nie kupiłam oprócz japonek za 2 funty:dry:
Żaneta- rowerek Krecika fajny ale ja jednak zostanę przy tym. Troszke tańszy, kosztuje 60 funtów:baffled: Zobacze jeszcze ile kosztują podobne na Allegro.
Katarina- zdrówka dla Ciebie.
Agnieszkauk- życze cierpliwości. Oj dzieciaczki to wiedzą jak nas skutecznie wkurzyć. Na Twoje pytania już nie odpowiadam bo wszystko zostało napisane:sorry2:
Agaam- jeszcze nie kupiliśmy rowerka. Na razie tylko zdecydowaliśmy, który kupujemy
Doris-:zawstydzona/y: tak to jest jak się nie dokładnie czyta:sorry2:

Pozdrawiam Was wszystkie
 
hej

U mnie goraczka przedwyjazdowa:szok: Chlopaki na dworze grzebia w piaskownicy i graja w pilke a ja kombinuje co jeszcze trzeba wziac:tak: Mam nadzieje ze polecimy- jeszcze tylko ubezpieczenie musze dokupic jakby byl problem z powrotem to zeby ktos oddal za dodatkowe noclegi i transport:tak:

Ania1812
- no wlasnie jak mi chodzi ten pochlaniacz a na dworze cieplo to oddychac nie mozna- dzieki za to ze pogoda pozwala wreszcie na otwarcie okien przez caly dzien:tak: Klapeczki za 2f- lubie takie zakupy;-)
Sylwiam- a jak mala skrzyneczka to ok:tak: Mi sie taki bojler kuchenny kojarzy z takim czyms co ma plomien, wybucha czarna sadza i zajmuje pol sciany:tak:
jstysiak- domyslam sie jak ci przykro- ja tez uwielbiam jak moja mama przyjezdza:tak:
Agaam- pogode zapowiadaja piekna- akurat dzisiaj mialam caly czas wlaczona angielska tv bo sluchalam newsow na temat lotow i mowili ze 23 stopnie maja byc:tak:
Natalka90- milego dnia:tak:
 
czesc mamuski!
wpadlam tylko na chwilke powiedziec Good bye!!!!! wczoraj kiepsko sie czulam i wymiotowalam,glowa mi pekala ale dzisiaj poki co jest lepiej,tylko dusia dalej marudna i jesc nie chce :-:)-( trzymajcie sie cieplutko,i duzo sloneczka dla was :tak:;-):-)
 
Cześć wszystkim.

Ależ dziś śliczna pogoda. Wzięłam się z okna, bo czarne już jak smoła były. Zaraz wybiorę się na jakiś spacer, bo aż żal w domu siedzieć.

Poza tym u mnie nic nowego.Moja dzidzia już ma okresy snu i czuwania...... Tyle, że zawsze się budzi gdy ja idę spać..... Niezły aparat będzie.

Z niecierpliwością wyczekuję następnego czwartku, kiedy będę miała usg. oby tym razem maluch się nie schował, bo chyba trzeci raz mi nie zrobią.

Mojadzidzia - zdrowiej szybko.

Ampar - udanego wyjazdu.

Ania - mi mój mężczyzna w sobotę wybudował ławkę, żebym też mogła siedzieć sobie w ogródku.

Agam - ja też za pranie się wzięłam, przy takiej pogodzie raz dwa wyschnie.

No nic zmykam na ten spacer, a potem obiad i zakupy z moim ukochanym.

Pozdrawiam
 
Witam i ja. Rzeczywiście pogoda dzisiaj cudowna:-):-) i już zaliczyliśmy spacerek. Teraz trzeba szkraba uśpić i za obiadek się zabrać:tak:.
Możecie mi polecić jakiś specyfik na wypadające włosy, bo chyba niedługo zostanę łysa:-:)-(. Czytałam, że po ciąży włosy wypadają, ale żeby aż tak:szok::szok: Wszędzie leżą moje kudły a przy myciu wychodzą garściami:tak:. Może to trwać do pół roku po porodzie, więc chyba niedługo powinno się skończyć, ale i tak warto by je jakoś wspomóc:tak:
Na razie to tyle, bo małego trzeba uśpić:-):-)
 
hej:-)

my byłysmy w parku teraz mała spi jak sie obudzi to zjemy obiadek i chyba znowu gdzies pojdziemy :tak: pogoda superrrrr:-D

mnie jedak jutro u Sylwi nie bedzie :-( moj D ma teraz nadgodziny i musze wczsniej sie wyrabiac z obiadem i wogole zeby jeszcze przed praca z nim posiedziec :sorry2: troche daleko mam na te spotkania i za duzo czasu dojazd :-(

mojadzidzia zdrówka i jeszcze raz udanego urlopu :tak:

ania ja własnie tez taki rowerek jak Ty chcialam ale moja tesciowa powiedzila zeby nie kupowac bo ona kupi malej w polsce jak pojedziemy zeby mala tam miala sie czym bawic i mojego D ciotka nam go tu samochodem przywiezie mam nadzieje ze w pl znajde jakis podobny wiec jak znajdziez na allegro jakis to daj znac prosze tylko ze nowy ja chce :tak::sorry2:

sylwia dobrej zabawy w fotografa zycze :-D
 
czesc laski:-)
my juz do domu po spacerku wrocilismy bo trza jakis dinner zapodac.wczoraj gadalam z mama i nie moze z nami w czerwcu leciec bo do szpitala idzie:-:)-(i teraz nie wiem czy czekac za nia,czy jechac bez niej:-:)-:)-(ale z nai dopiero we wrzesniu,bo lipiec i sierpien to drogiee bardzo sa.powiedziala zeby jechac bez niej,bo jeszcze zdazymy,a ja juz taka napalona jestem ze zaraz bym sie mogla pakowac:-D:-D:-Dbylam w parku dzisiaj i tak ladnie trawka pachnialo,ze az mi sie za Polska zatesknilo,bo u babci na wiosce zawsze takie zapaszki byly,no i oblazlo mnie jakies robactwo:szok::szok::szok:pelno muszek czy czegos podobnego:szok::szok::szok:

natalka-a myslalam ze sie z Toba ustawie na interchange,no ale trudno:-:)-(
monia-moj tez tak brykał w brzuchu,myslalam ze spal w ogole nie bedzie bo cale noce szalał,ale od pierwszego dnia narodzin przesypial kazda noc,znaczy budzil sie czasem co godzinka,ale nigdy nie plakał,dawałam cycka i zasypial:-)
mojadzidzia-milego wypoczynku,szkada ze pogoda w Polandii kiepska:-(no ale zawsze to Polska:-):-):-)
ampar3-zazdroszcze Ci wyjazdu;-);-);-)ale ja moze tez za 3 tyg polece:-D:-D:-Doj mam pytanko,nie wiesz moze gdzie sie bilety odbiera jak sie bukuje 2 tyg przed wylotem??bo tak to chyba przysylaja,ale jak ja zabukuje na 2 tyg przed to gdzie to odebrac trza??na lotnisku?czy w biurze?
ania1818-ja ogladałam jeszcze w argosie,ale drogie byly,znaczy sie nie to ze zaluje kaski,ale akurat nie mielismy,a on dostał pieniazki na roczek to mu kupilismy;-)
agaam-to chyba tylko ja bede jechala z miasta,wiec mam nadzieje,ze bedziesz na mnie czekac:tak::tak:kurcze tylko nie wiem gdzie ja mam wysiasc:szok::szok::szok:bo wiem ze do wyke ale gdzie dokladnie:sorry2::sorry2:
ide zapodam jakas surów do obiadu,aaa zapomnialam powiedziec ze moj syn dzisiaj mi kopa zasadzil i ware rozciął:szok::szok::szok:
 
reklama
Hej mamuski witam ponownie:-)

My tez juz po spacerku niunka byla u tatusia na lunchu najadla sie napila i mogly:-)my isc dalej:-D
Pogoda faktycznie super mega cieplutko:tak: tylko jak juz Zaneta wspomniala mnostwo jakiegos zielonego robactwa lata bleee:wściekła/y:

Zaneta nie ma problemu pewnie ze Cie zabiore jak dla mnie to mozesz powiedzic kierowcy zeby wysadzil Cie przy Crown pub to jest przy stacji benzynowej Total o ile sie nie myle a ja juz tam bede czekac napewno zobaczysz mnie z okna autobusu:tak: albo podam Ci moj nr na priv i dasz mi cynka jak bedziesz wsiadala do autobusu i wtedy napewno juz bede sie szykowac do wyjscia:tak:
No chyba ze jeszcze Katarina albo Graziul beda jechaly one wiedza gdzie wysiasc bo juz kiedys u mnie byly:tak:

Natalka to na ktora Twoj D chodzi do pracy? Szkoda ze jednak Cie nie bedzie:-(

mojadzidzia bezpiecznej podrozy i udanego urlopu:tak: wracajcie szybko dziewczynki:tak:

Ampar juz tak nie martw sie co spakowac bo i tak czegos zapomnisz:-p moj P zawsze powtarza najwazniejszy paszport i pieniadze:-p:-D

Romi81 ja niestety nie pomoge mi tez wlosy strasznie wypadaja moj zawsze krzyczy ze pelno moich wlosow wszedzie jest:baffled: no ale co zrobic moze jak teraz bede w Pl to kupie sobie jakies tabletki na wzmocnienie wlosow i paznokci bo poki co karmilam piersia wiec nie moglam soeie na to pozwolic:no:

Monia widze ze Ty robotna dziewczyna z brzuszkiem a za okna sie bierzesz:tak: ja tez tak mialam poki latwo bylo mi sie poruszac bo pozniej to juz gorzej:-p

Oki uciekam bo moja gwiazda spi mi na kolanach i latpka tez mam na kolanach i jakos ciezko mi sie ogarnac.:confused:
Nie wiem czemu ale Vicky jest ostatnio strasznie marudna pomalu nie mam na nia sily wystawia tylko raczki zeby ja nosic i zeby tego bylo malo to trzeba z nia stac albo chodzic bo nawet usiasc z nia nie mozna:confused: nie wiem czy to przez zabki bo ja tam nic nie widze no chyba ze slepa jesstem:dry::sorry2:
 
Do góry