reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej laseczki
pisalam wczesniej ale komp mi padl:wściekła/y:
my zaliczylysmy parent grup's z samego rana- a pozniej to do 13 na ogrodzie siedzilaysmy-jak tylko nikla padla z nog to wzielam sie za prasowanie i do tej pory jeszcze wszystkiego nie wyprasowalam.jak tylko skonczy obiad to dalej idziemy na
ogrod do piskownicy:-)
romi-jejjjj mi tez wlosy wypadaja jak szalone. moj to sie denerwuje ze wszedzie moja kudly sie walaja. sa po prostu wszedzie:-( z paznokciami to sobie jakos radze-mocze 2 razy w tyg w cieplej oliwie z dodatkiem soku z cytryny
monia-pytalas wczesiej czy do konca nie znalam pluci dziecka, otoz nie:-) przy scanie odwrocila sie do nas tylkiem. mialam tylko 2 scany wiec musialam byc cierpliwa i czekac az sie urodzi:-D
ampar-igle i nitke wzielas??:-D:cool2:zycze wam przede wszystkim szczesliwej podrozy
mojadzidzia - tobie i dusi rowniez zycze szczesliwej podrozy
roksana- jak tam idzie urzadzanie mieszkanak?? 3masz nad wszystkim swoja reke??:-)
zaneta-moje czerwone wlosy wygladaly bardzo smiesznie z zelonymi muszkami:-D jakas plaga czy co??
 
reklama
hejka
to juz kolejne podejscie do napisania posta :sorry2:jakos ciezko jest mi sie skupic ,generalnie to jestem mega zmeczona :-(Pogoda dzis super ,mam nadzieje ze juz tak zostanie :tak:Nareszcie wymienili nam plotek ,troche oslablam jak zobaczylam ,ze facet siedzi na moich kwiatach-jedynych zreszta.
romi-mi wlosy wypadaja po dzis dzien ,niewiedziec czemu.Nic nie pomaga :-(
monia-dzieci w brzuszku tak juz maja ze zaczynaja brykac gdy mama chce odpoczac.Pamietam ,ze Domin zawszwe na wieczor mial czkawke.
agnieszka uk-ja stwierdzilam ,ze teraz nie chce znac plci dziecka ,ciekawe czy wytrzymam:dry:

Wszystkim wyjezdzajacym zycze szczesliwej podrozy i udanej pogody.
A co do tych zielonych muszek to caly czas siadaly mi na okularach dzis :wściekła/y:i ogolnie bylo ich duzo za duzo .
 
Ostatnia edycja:
witam wieczorkiem:tak:

ojj tak tych zielonych muszek bylo dzis pelno :wściekła/y:

agaam moj wychodzi z domu o 17;30 ale ja musze jeszcze liczyc ponad godz na droge do domu a nie chce mi sie wszystkiego w biegu robic to sobie odpuszcze:sorry2::-( a zapomiałam Ci napisac ze w niedziele robiłam tego placka po cygansku co Ty i jest pyszny tylko ja nie umiem plackow duzych obracac i pierwsze mi sie rozwaliły i poszly do smieci:zawstydzona/y::wściekła/y: trzeba bylo dotrzec ziemiaczkow na szczescie mam robota to łatwo poszlo:-D

zaneta ale mojadzidzia nie jedzie do polski tylko do niemiec:-D

ania dziekuje za linki ja jestem zdecydowana na ten pierwszy:tak: :tak: najwyzej jak dla tesciowej bedzie za drogo to my sie dolozymy bo lepiej dolozyc a mniec pozadny :tak:

renuska no ja tez jestem ciekawa czy wytrzymasz :-)
 
Dziewczynki ja tylko na chwilke przelotem bo ogladam m jak milosc:-p

Wszystkie dojezdzajace bede czekala na przystanku wiec jak tylko zobacze autobus to bede machac z kazdej strony:-D
A przystanek na ktorym macie wysiasc to "Crown pub" tzn powiecie kierowcy ze chcecie wysiasc na Wyke przy Crown pub on wam powie a ja juz tam bede.

A teraz uciekam do mezulka:-)

Zajrze jeszcze rano doczytac co i jak:tak:
Dobrej nocki dla Was i Maluszkow:tak::tak:
 
Witam.Sorki ale ja wpadłam tylko życzyc Ampar3 i mojejdzidzi udanego urlopu i zaraz uciekam prasowac:tak:.Juro napisze coś więcej bo dzisiaj robota czeka:tak:;-).Co do tych muszek to masakra:wściekła/y:.
ampar3 tak Krystian ma tą szczepionkę o której pisałaś.
 
Hej Dziewczęta:
Widzę że wszystkie zachwycone piękną pogodą (zresztą jak ja:) Tylko miejmy nadzieję że dłużej z nami zostanie.
Dziewczyny macie jakąś wiedzę na temat Housing Benefitu? Bo nam niby przyznali tylko wpłacili raz i mieli wpłacać co 4 tygodnie a tu nic czy możliwe że zapomnieli? A jak jest gdybyśmy się przeprowadzili nie robiło by im to problemu (nawet jeśli było by droższe)?
Pozdrawiam wszystkie:-D

 
Ostatnia edycja:
Hej!

Ja też tylko na chwilke w przerwie reklamowej KSD:-)

Sylwia- ja będę
mojadzidzia, Ampar- bezpiecznej podróży i udanego wypoczynku
jstysiak- jeszcze raz dzięki za cynka, rowerek zakupiony:-)

Kolorowych snów
 
reklama
Hej kobiety witam sie z rana jako pierwsza:-)

My wyspane niunka poprawila swoje godziny spania budzi sie o 7 a czasami zdarza sie ze nawet o 8:-)

Sylwiam ja tez bede oczywiscie, ale z tego co widze to duzo nas nie bedzie. Bo ja jednak nikogo nie przyprowadze chyba ze jeszcze ktos sie zglosi zanim wyjde z domu.

bezolka
ja niiestety nic na ten temat nie pomoge bo nie pobieram tego zasilku wiec jestem zielona:confused: ale moze warto do nich zadzwonic i sie dowiedziec co i jak:sorry2:

Dobra poki co to na tyle ide sniadanko szykowac i pranie wstawic bo niunka dzisiaj taka kupencje zwalila ze szok:szok: wszystko do pranie posciel i nasze pizamki a co by nie bylo za malo to jeszcze pare laszkow dorzuce:-D
Do zobaczenia:tak:
 
Do góry