reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Tina do mnie będziesz miała jakieś 25 minut tak jak Asinkaz;-)
A wy to jak sąsiadki prawie:-D:-D:-D
Asinka nie ma tam jakiegoś przejścia-skrótu żebyście nie musiały dookoła biegać????
Wtedy byście miały do siebie jakieś 2 minutki może:-D:-D:-D
 
reklama
Witam z wieczorka, u mnie jak zwykle problem by dorwać się do kompa :wściekła/y:. Dzisiaj dostałam dzień wolny i troszkę poleniuchowałam, no ale po 3 w nocy wróciłam z pracy. U mnie od niedzieli starsza dwójka chora. Na początku był tylko ból gardła i u córki ból pleców. Teraz doszedł katar i kaszel, ale z gardłami lepiej. No ale przez to, że nie chodzą do szkoły okupują kompa :szok: Jeszcze teraz mam problem z pupą małego, odparzyła się. Mój w pośpiechu kupił pampersy te fioletowe,( zapomniał, że mały ich za bardzo nie toleruje i mamy problem. No ale narazie w ruch poszła kartoflanka.
Nefretete przykro mi z powodu Twojej rodzinki, ale trzeba być dobrej myśli. Tak czy siak uważam, że bardzo duży wpływ na zdrowie naszych rodziców i innych ludzi mieszkających w Polsce ma wpływ podejście lekarzy i systemu do pacjenta. A ten jest katastrofalny. Mam bardzo przykre doświadczenie z tym również w kwestii moich rodziców. Moja mama przez lekcewarzenie lakerzy czeka teraz na rekonstrukcję stawów biodrowych ( bo jak chodziła do lekarza, to stwierdził, że nie chce jej się pracować, a nie , że ją boli), a ojciec kwalifikuje się do przeszczepu wątroby, został zakarzony żółtaczką typu C i żaden szpital się nie przyznaje (był poparzony i miał przeszczepy skóry), a przez wiele lat jak chodził na badania w zakładzie (z wynikami) i np. pokazywał, że pojawiają się jakieś plamy mu na skórze, to lekarz (wówczas mój ojciec miał niewiele ponad 40lat) powiedział mu, że to plamy starcze:szok: . A teraz okazało się , że wątrobowe, ale nawet interferon już nie pomógł. Sorki, że to napisałam, ale już mnie męczyło i wkońcu mogłam to z siebie wyrzucić:zawstydzona/y:
Mojadzidzia, Doris, Sylwiam, Asinkaz i inne mamy - czy już lepiej z pociechami? Bakterie precz?
Kasiek27 ja raz na początku ciąży i w 6 miesiącu miałam takie brązowe plamienie. Ale wszystko było ok. Myślę, że i u Ciebie tak będzie. tym bardziej, że z łożyskiem i z dzidzią wszystko wyszło dobrze na USG.
Natalka1990 ale niuńka rośnie, oby tak dalej :tak:
Mojadzidzia a jak kupki u małej?
Szkoda, że nie wiedziałam o parku, też pojechałabym z małym :-(, no ale może innym razem :tak:
Co do imprezy w październiku, to wolną sobotę mam tylko 3,10 , ale 10 i 24,10 mam rano. 17,10 niestety popołudniu, ale mogłabym spróbować z urlopem, tylko to musiałabym wiedzieć wcześniej. Dajcie znać.
No to na tyle dzisiaj, jutro pracuję popołudniu, więc nawet jakby było spotkanko w parku to odpadam :-(
Życzę dobrej nocy
 
hej

Hurrrra zakupy nawet udane:tak: Wrocilismy po 20 - warto bylo biegac przez 3 godziny:-)
jstysiak- dzieki za plaszczyk bo chyba dzieki temu nie kicham i nie zalatwilam sie:happy:
nefretete- wypij browarka, nalezy ci sie na poprawe humoru;-)
asinkaz, tyniaiwiki, paradosia- fajnie ze bedziecie kolo siebie mieszkaly bo jednak to bd15 takie troche oddalone jest i fajnie miec kogos do spacerow blisko

A od jutra 3 nocki razem pracuje- bede detka:cool2::cool2:
 
dzien doberek
my juz na nogach od 7-czyli norma:-D sniadanie nie dokonca zjedzone,powiedzialabym,ze dziubniete:wściekła/y: ale zmuszac nie bede-zglodnieje-da znac. narazie juz butle picia wydoiła:wściekła/y:-coż:-(.niech pije-doktorka powiedziala ze ok,wy potwierdzilyscie,wiec sie nie martwie:tak:

piatek,a my znow maratonik.najpierw dentysta(niech mi powiedza na czym stoje,a nie ponad rok juz czekam,a moje dziaslo znowu ropiec zaczyna:-(), potem patson(musze odebrac tabletki,ktore powinny przyjsc w zeszlym tygodniu:wściekła/y:),a na koncu rzeznia(widzialam fajny przepis w KuchniTV-piersi z kurczaka marynowane w jogurcie, obtoczone mixem platkow kukurydzianych i sera- hmmmm wpadlo mi w oko:tak:)
 
Hejka
Dziewczyny co Wy z ta Tiną to jest TYNIA :-D:-D:-D
AgnieszkaUK No to masz dziś duużo do zrobienia, a przede wszystkim masę kilometrów do przejścia. Agnieszka mniam, ja ostatnio smażyłam krokiety w płatkach kukurydzianych, bo mi się bułka tarta skończyła. Znałam to wcześniej ale nie korzystałam. Powiem Ci że lepiej wyglądało, a smak ja nie czułam różnicy, ale ja nie jestem szczególnym smakoszem.
Katin właśnie samej mi tak nie jest fajnie na tej siłowni. Dziś też się wybieram, a TY? :confused::confused::confused: No i tak sobie pomyślałam że kiedyś w końcu będziesz miała wolne :szok:, i wtedy właśnie Cie nawiedzę, ups odwiedzę.:tak:
Ampar no fajny miałaś wczoraj ten płaszczyk, nie ma co. ;-)
Mamatrójeczki powiedz czy Ty czasem bywasz w Braddford, bo mam ciągle tą Twoją blachę po canelloni i ona mi tak przeszkadza ;-), żartuję. Może ja to podrzucę Katin, czasem wasze córki się spotykają, może ona Ci to szybciej odda. :-):confused:
Jstysiak żebyś wiedziała że zaczęłam. Takie książki bardzo lubię. Tylko szkoda że przed urodzeniem dziecka nie dopadłam takiej książki, może byłabym mądrzejsza.:-p
 
Cześć babeczki:-):-)
Roksana-no to szybko czytaj ta książkę:-D:-D:-Djak jest taka mądra:-)a notatki sobie robisz???

MAMATRÓJECZKI-szkoda z tym 17:-:)-(Mi nie pasuje wlaśnie 3 i 10 bo wtedy jest u nas kuzynka:eek:

Zdrówka dla starszaków:-)
U nas z Kubusiem lepiej,nie ma temperatury,ale oczewiście nie czul się na silach żeby iść do szkoły:sorry::sorry:

TYNIA I WIKI-no to już masz parę sąsiadek fajnie:rofl2::rofl2::rofl2:

AGNIESZKA UK-hmm bardzo apetyczne to co napisałaś:tak:ja kiedys robilam kotlety z piersi w platkach kukurydzianych i troszkę mi się spaliły:-D:-D
A tutaj w tym jogurcie .....ciekawe ,napisz potem jak Ci wyszlo:tak:

ANIA1812-Kubuś dzisiaj na pilkę nie idzie,jeszcze go glowa troche bli:-(

KATIN-ja na razie na obiad rodzinny się nie piszę ,bo w środę przylatuje nasza kuzynka:-)na 10 dni,ale potem bardzo chętnie:tak::tak:


A jak dziewczyny Wam pasuje 24 pażdziernik???:-):-):-)pisać szybko,żeby MAMATROJECZKI zdążyła sobie wziąć urlop:-D:-D:-D
 
Ranyyyyyy ale ten mój internet zamula:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Muszę chyba zmienic operatora bo na ten już nie mam siły.

Dzisiaj wieczorem moi panowie opuszczają mnie na 2 dni:-( Przedwczoraj Rafała dziadek miał udar i on teraz leci się z nim zobaczyc no i zabiera Marcela ze sobą:eek: Ciekawe jak ja to przeżyję:sorry:

No dobra, odmeldowuję się póki jest sygnal bo zaraz znów zniknie i mi posta nie wyśle:wściekła/y:
 
Dziewczyny znacie może ajkąś maść na pleśniawki,co tutaj mogę dostać.Kubie wyskoczyły i oczewiście starsznie mu przeszkadzaja w jedzeniu:crazy::crazy:czyli wogóle nie je,a jak je to ryczy:-:)-(
 
reklama
hej
ja tylko na chwile wpadlam sie przywitac i spadam na spacer. Pogoda nie najlepsza ale przynajmniej nie pada.
doris78 - ja 24 odpadam:-( a na afty i plesniawki moze byc bonjela;-)ale ja moje wypalam alkoholem:-p tzn na paleczke troche sliwowicy(70%) i z glowy.
 
Do góry