reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć:-):-)

Ja dzsiaj wole bo jutro to jadę z J na zakupy:-):tak:
My też juz na nogach ,ale jeszcze w piżamach:zawstydzona/y:Kuba cos chory,ma temperature i na wymioty go bierze:sorry::sorry:
Ale na szczęście jest J dzsiaj w domu i z nim posiedzi,a ja z Dawidkiem pojadę do parku:-)
 
reklama
Czesc
My sie tez sie meldujemy ze badziemy:-)
Mojadzidzia a jak tam u was dzisiaj dziewczynki?Lepiej
Dzwonilam tez do kasiek27 moze tez do nas dzisiaj dołaczy tylko tak ok12 bo ma szkołe
 
cz\esc kobietki niestety pawlowi braklo 2 punktow zdawal prawko ale moze nastpny raz bedzie lepszy musze mu powiedziec zeby sie wiecej uczyl;-);-);-);-);-)
ja dzis ze spotkanka odpadam bo mam inne juz plany:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
katin bede miszkac na allerton bd15 dzis bede miec dokladny adres
wspollokatorzy maja do nas ale ze im za pozno powiedzielismy ze sie wyprowadzamy ale mi to teraz lotto:-D:-D:-D:-D
wczoraj juz zakupilismy lodowke pralke stolik pod telewizor sofy najwazniejsze jest jeszcze tylko jakis stolik i mozew narazie byc:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
milego spotkanka
 
Tynia i Wiki kurcze tylko 2 punkty:-(A le napewno za nastepnym razem juz pójdzie glatko:tak:.Fajnie ze macie juz wszystko,a współlokatorami to sie nie przejmuj wszystko napewno sie uloży:tak::tak::tak:
A tak na marginesie czemu mnie znowu sledzisz:-D:-D:-D:-DNk
Wiecie co smiac mi sie chce z tej akcji na NK,nikt niechce tego sledzika,ale kazdy twardo pisze:-D:-D:-Di dzieki temu jest.
AgnieszkaUK Ja bym ci poleciła ten krem co roksanna ci podała.Ja tez chciałm go kupić,ale on w PL nalezy do wersji exluzywnej bo kosztuje ok200zł.Gdybym wiedziała ze jest na ebayu-u to napewno bym zakupila,babka w aptece mówila mi ze jest rewelacyjny.A tak z innej beczki bedziesz w parku?Bo jak tak to ci wezma ten contacubex:tak:
 
Hej babki:-):-)

Ja do parku dzisiaj nie jadę. Strasznie boli mnie głowa a zresztą umówiłam się z Mojądzidzią, że przyjedzie do mnie:tak:

Miłego spotkanka i oby Wam pogoda się utrzymała:tak:
 
Jstysiak Ja mam w Polsce jedną aptekę gdzie kupiłam to za 98 złoty , a najtaniej jak dziewczyny kupowały to około 124, ale trzeba było się naszukać, a tu na e-bayu taka tania. Jeszcze Łukasz w tym roku kupował w Polsce to dał grubo ponad 150 ale nie pamiętam dokładnie. Ja ją stosuję non stop i jest wydajna, pierwszą miałam ponad rok, co prawda smarowałam tylko raz dziennie, ale nie zmienia to faktu że jest wydajna.
 
Jaki tu ruch z rana:)

Ja w końcu skończyłam antybiotyki i jest o niebo lepiej nie mam na co teraz narzekać:-D:-D
Ale dziewczynki takie katary mają że szok - Ola jeszcze dzielnie znosi ale MIlusia gorzej jak małe dziecko- idzie czasami zwariować w domu.

Ja sobie piję teraz kawusie i buszuje na ebay w poszukiwaniu ciuchów na najmłodsza bo za niedługo z gołą pupą będzie biegać rośnie jak na drożdżach.

Paweł sobie kupił w końcu wymarzony telefon- i jakby chłopa w domu ubyło:eek:. Tak się cieszy jak dziecko aż mi się z niego śmiać chce. ALe już ma powiedziane że przez dwa lata jak się chwyci papierosa to ja telefon sprzedaje:-D:-D:-D:-D

Tynia : to będziesz pewnie niedaleko nas mieszkać. Bo my też z BD15.
Obok nas jest dom do wynajęcia z Blackhorse
 
reklama
Hej!!!
Pewnie większośc z Was jest już w parku. Ja niestety nie dołącze bo przez to przeziebienie marnie się czuje. Strasznie jestem pociągająca ;-)
Wczoraj miałam niezłą przygode z Filipem. Zgubił mi się w drodze ze szkoły do domu. Szukałam go z 10 minut. A razem ze mną jego nauczycielka. Już miałam łzy w oczach. Na szczęście się znalazł. Oczywiście też zapłakany. Wyszedł ze szkoły innym wyjściem i potem nie mógł mnie znaleźć:no::no::no:
Czy u Waszych dzieciaczków w szkołach też jest jutro dzień europejski? Bo u mojego Filipa tak i ma przyjść ubrany na żółto-czerwono (w barwach Hiszpanii). No i musze coś wykombinować. Chyba się przejdę do sportowców i może kupie mu koszulke reprezentacji Hiszpanii.

Doris-biedny Kuba. Dużo zdrówka dla niego. To pewnie jutro nie będziecie na piłce? Ja zastanawiam się czy jutro iść bo Filip jest troszke zasmarkany.

asinkaz- chyba się zaczął sezon przeziębień. U Filipa w szkole połowa dzieci zasmarkanych a druga połowa kaszlących:no: Dużo zdrówka dla dziewczynek

jstysiak- ja już mam dosyć śledzika. A najbardziej mnie śmieszy jak ludzie wklejają te niby wiadomości od Admina albo jakieś kody ;-) Ja na początku też wkleiłam ale potem dałam sobie spokój bo ktoś sobie robi z tym jaja

kasiek27- nie martw się. Na pewno będzie dobrze. :-)

Natalka- to fajna pyza z Twojej córeczki. A jaka jest długa? A z tym pokarmem to chyba każda kobieta się martwi czy ma go wystarczającą ilość. Ja żałuje, że nie mam jakiejś podziałki na piersi, żebym wiedziała ile mój Adaś zjada. Tym bardziej, że ostatnio je bardzo szybko. Czasem wystarczy mu 10 min z obu piersi.

Katin- dziękuje. Ja nie pracuje i czasami mamy problem w co ubrać chłopaków. A to przez to, że niecierpie prasować i zawsze odkładam to na ostatnią chwile. Ostatnio nazbierało mi się prasowanie z trzech prań i spędziłam uroczy wieczór przy desce:eek::eek::eek:

Idę poleżakować z synkiem. Miłego dnia
 
Do góry