reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc to i ja sie przywitam nie mam weny ostatio do pisania przeziebienie juz prawie minelo
doris nie pamietam co jest na plesniawki ale tak jak pisze Roksanna sprubuj w polskim sklepie
asinka-z iparadosia a wy nas jakich ulicach mieszkacie:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
hej kobitki:-D

Doris moja laura jak miala plesniawki to doktorka tu przepisala jej nystatyne,moze przejdz sie do lekarza lub baby clinic i tam dostaniesz za darmo.

uciekam robic obiad,pa
 
Czesc dziewczyny,

U mnie bez zmian, dlatego rzadko sie odzywam :-( Kuba rozpoczyna jutro sezon na urodziny, juz ma 4 zaproszenia. Jak tak dalej pojdzie to majatek wydam na jego, zeby zaprosic te ilosc dzieciakow. Zapraszaja go nawet dzieci z drugiej klasy Reception :baffled: No i dzis dostal swoje pierwsze zadanie domowe. 2 ksiazeczki do czytania, wiec zaczynamy czytac :tak:

Dorota - kiedys wklejalam taka stronke o plesniawkach Oral thrush (fungal infection in the mouth) i tam pisza o takiej masci Daktarin, wydaje mi sie, ze mozna ja kupic bez recepty.

Sylwia - fajnie, ze Twoi sobie tak razem wyjezdzaja, moj B bardzo lubi takie meskie wypady, ja tez, szkoda tylko, ze cel smutny :-(

Pozdrowienia dla wszystkich, a dla chorujacych szybkiego powrotu do zdrowia.
 
ja dzis nerwa mam caly dzien:wściekła/y:nikola tak marudzi jak nigdy.o co jej chodzi to niewiem-zreszta ona sama pewnie nie wie:eek:
dzis to przebojowy dzien mialam,zaczelao sie od wizyty u dentysty,gdzie ponad rok temu sie rejstrowalam.no i babka powiedzila mi ze nie przyjmuja nowych pacjentow,dala mi wykaz dentystow co przyjmuja nowych pacjentow,a jak zapytalam o numer do emergency dentist to powiedziala ze mam dzwonic do ktoergos dentysty z listy.ja jej mowie ze mam rope w zebie i w nocy boli -a ona totalna olewka. normalnie mnie wpienila.:crazy::wściekła/y: pozniej bylam w centrum w sklepie B&M i w sklepie otworzylam ciastka i dalam jedno nikoli,po czy poszlam dalej robic zakupy.za chwile podszla do mnie ochrona i facet powiedzil ze otworzylam paczke ciastek:szok: mowie za tak ,dla dziecka-a on zeby mu to bylo ostatni raz:eek::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: powiedzialam ze ok,tylko jak wczesniej tak robilam to nie bylo problemu- tylko teraz.poczulam sie strasznie glupio,ale bylam zla na maxa. no i nie kupilam w rzezni piersi z kurczaka:wściekła/y:
nikola tak mi w sklepie sie rozryczla,co sie pozniej okazalo-miala tak zlana pieluche ze szkoda gadac,a ja nie zauwazylam.kapnelam sie dopiero na przestanku jak czekalam na autobus i tam jej pieluche zmienilam:-D w zawrotnym tempie.
uciekam kapac mojego robaczka i szykowac sie do pracy

no i rece mi opadly-moje dziecko znalazlo sobie super zabawe-rozlewa na dywan picie z buteli.dzis wylala 0.5l i dostala po tylku a teraz robi dokladnie to samo:-:)no: juz sil nie mam:no:
 
Hej widzę że dzisiaj spokojnie na forum:tak:.Dzięki dziewczynki za wczorajsze spotkanie w parku;-).Mały zadowolony bardzo a ja wykończona. Strasznie mnie wczoraj bolało podwozie po tym maratonie już przed 22 leżałam w łóżku co raczej nie jest u mnie normalne:no:.Doris78 ja Ci nic nie doradzę bo mój nie miał nigdy pleśniawek:no:.Sylwia.m i Nefretete no to kiepskie wiadomości z Pl:-(.Oby wszyscy wyzdrowieli;-).agnieszkauk oj nie zazdroszczę jak mała zaczyna lac piciem mój długo mi tak robił i ciężko było mi to zwalczyc:cool:.A najgorsze było to że ja miałam wtedy wykładziny i roboty było z tym od groma:wściekła/y:.A ja dzisiaj umyłam sobie dwa okna i jeszcze dwa zostawiłam sobie na jutro lub niedziele :tak:.
 
No i zostałyśmy same:-:)-( Mam chociaż nadzieję że jutro niunia da mi pospac trochę:tak: a potem wybieramy się do centrum bo na reklamie z polskiego deichmana widziałam fajne buty i ciekawa jestem czy tutaj też są.

Kasia.j współczuję dolegliwości:-( Pewnie to nie pocieszenie dla Ciebie alee.....to minie;-):-)

Agnieszka gościu mógłby się czepiac jakbyś zjadła i nie zapłaciła ale tak niech spada:crazy:

Kasia8118 Ty to masz powera:-D Ale chyba tak wszystkie przed porodem mają akcje ze sprzątaniem:-D zdaje się że nazywa się to "syndrom wicia gniazda":-D
 
No a ja z Kubusiem byłam u lekarza i się okazalo że ma anginę:-(i ten nalot w buzi to nie były pleśniawki ,tylko ropa z migdałków tak sie rozpniosła:-(
A gadrdło go nie bolało ,bo dawałam mu paracetamol na zbicie temperatury.
Dostal antybiotyk i powiedziała że jak nie zejdzie mu to za tydzień to mam przyjśc na kontrolę.
Ale dostal już jedną dawkę i jest o niebo lepiej:tak:

AGNIESZKA uk-ja właśnie takie wylewanie picia mam na co dzien i juz nie stoi sobie picie na stole ,jak zawsze bylo,tylko jest chowane i co ajkis czas mu daje:sorry:
 
KasiaJ U mnie co prawda nie sezon, bo nie chodzimy do szkoły, ale właśnie wróciliśmy od Aniteczki z Alicji urodzin i Matylda śpi z balonikiem :-):szok::szok:
Doris dobrze że go to gardło nie bolało przynajmniej. Jezu jak ja nienawidzę jak boli mnie gardło.
AgnieszkaUK Ty jak zwykle jakieś przejścia masz :-):-):-(, współczuje.
SylwiaM to sobie odpoczniesz, trochę nie za fajny pretekst wyjazdu ale...
Kasia8118 a Ty wracałaś na pieszo do domu z parku?
 
roksanna nie z parku poszłam z Ampar3 Na Foster pózniej już wróciłam samochodem,ale po obiedzie poszłam jeszcze z młodym na zakupy także wieczorem byłam już padnięta :tak:.A co tam u Anitki chyba się nie obraziła:sorry:?
 
reklama
Do góry