reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ANIA1812-no właśnie nie wiem co z jutrem:sorry:jak na razie Kubus ma jeszcze temperature i tylko to....żadnych innych obajwów:-(więc nie wiem,może jutro rano wstanie i bedzie ok:tak:
Ale się najadłaś strachu:szok::szok::szok:A szedł za Tobą,czy pzrzed??
Kubus nic takiego w szkole nie miał,:no:
Znalazlam Cie na nk:-);-)

ASINKA Z-moj J sie czai na telewizor i też rzucil palenie i mu powiedzialam żeby sobie odlożyl na tv i będzie miał:tak:ale stwierdził że nie palenie mu szkodzi:crazy::crazy:i ma po telewizorze:-D:-D

RENUSKA-i jak tam odsmoczkowanie??udało się??
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Ostatnio się nie odzywałam bom zaganiana:-D:-D:-D Chociaż nie pracuje:-D:-D
Co usiadłam do komputera żeby coś naskrobać to mi zawsze ktoś przeszkodził:tak::tak::tak: Nawet moja mamuśka mówi że ją zaniedbałam:-D:-D:szok::-p

Pewnie jako ostatnia, ale witam nowe mamuśki;-);-)
No i oczywiście przyszłe mamy, bo z tego co przeczytałam gromadka maleństw nam się powiększy:-);-):tak::-D:-D GRATULACJE DLA WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH MAM
Katin - pracujesz na bd15 na Allerton road słyszałam, to może wpadniesz na kawkę po pracy????? bo ja blisko Allerton mieszkam.;-):tak:

Tina znasz już swój nowy adres????
Wszystkim dzieciaczkom które dopadła grypka życzę szybkiego powrotu do zdrówka:-);-);-)
No i mamuśkom którym przypomniały się smarkate latka też życzę zdrówka:-D:tak::tak:;-)
Moje dziewczyny też zakatarzone chodzą:szok::wściekła/y: Wiki spokojnie daje sobie radę Gorzej z Amandą (wiadomo maleństwo godzej przechodzi)
Wczoraj Wiki miała imprezę w szkole i kobiety rysowały "MANDI". Wiki biegała co chwilkę żeby jej coś więcej narysowały.:wściekła/y::wściekła/y::szok: skończyło się na tym że wiki ma ręce pomalowane po same łokcie:-D:-D:szok::szok: a że te rysunki były robione henną więc przez jakiś czas będzie je miała na rączkach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
czesc laski...
sorry ze sie nie odzywam ale tescie sa jeszcze u nas i musze im jakos czas wypelniac tym bardziej ze D pracuje:cool2:
a do tego jestem przybita juz dzis na maxa:wściekła/y: od 2 tyg mam takie rewelacyjne wiadomosci z Polski az sie pociac idzie. zaczelo sie od tego, że moj tata ma niedowlad prawej reki...13 listopada ma juz zalatwiona operacje- na jedna noge-żylaki. po tej operacji musi sie umowic na kolejna...
mama mi wczoraj powiedziała, że ma skerowanie do szpitala na jakies badania- poprost kosmos... moze im jeszcze dadza wspolna sale:szok:
przed momentem dowiedzialam sie ze babcia trafila do szpitala bo zaslabla... jak narazie wiadomo ze ma za niski potas

a tak poza tym u nas wszystko cool

przepraszam za smuty. odezwe sie jak bede w lepsiejszym nastroju, a tymczasem ide do lidla po browara... chyba sie dzisiaj ze szczescia upije;-)
 
nefretete ale wiadomosci:szok: zebrało sie troszke tego , moze za kila dni dostaniesz tez tk duzo ,ale dobrych.
Parandosia pracuje własnie tam ,ale po pracy to nie ma szans bo zawsze jak na wiarjackich papierach lece po dzieci ,ale moze kiesdys specjalnie wybiore sie w Twoje strony:tak:
Tynia i Wiki olej to wazne ze Ty jestes szczesliwa:happy::happy::happy: a meza pogon do kucia
Roksanna smutno mi ze dajesz sobie wycisk , a ja nie:-(kiedy mnie odwiedzisz?
To kiedy planujemy obiadek rodzinny??Ciekawe czy znajdziemy takie miejsce na tyyyle osob:szok:
 
niewiem jak to sie stalo,ze dopiero teraz pisze:-D od rana sledze forum, a to dopiero moj perwszy post:szok:

dziekuje dziewczyny za spotkanko;-)
justysiak-dziekuje za masc i pozyczona ksiazke:tak:

a mi dzis z clubu pampersa przyslali pieluchomajtke:cool2: do przetestowania hahah i jest rewelacjna.nigdy wczesniej ich nie kupowalam.chyba zaczne:cool2:
nefretete-bidulko,nie martw sie .napewno wszystko bedzie ok;-)
katin-ja tez bardzo chetnie sie wybiore na spotkanko rodzinne.mam nadzieje ze wybierzecie weekend:tak:
sylwiam, mojadzidzia-co u was?? jak tam ?? poplotkowalyscie troche??;-)
 
no czesc kobietki bede mieszkala na ayresome oval
nefrette wszytko bedzie dobrze moja mama tez miala niedowlad prawej strony ale wszytko jest ok wiec sie ie zamartwiaj tak:tak::tak::tak::tak::tak:
katin to moze i do mnie zajrzysz przy okazji
paradosia to daleko jest ta ulica od ciebie bo ja jeszcze nie mam pojecia gdzie sa jakiekolwiek ulice wiem gdzie szkola przychodnia apteka to co najwazniejsze:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
moja wiki tez przeziebiona oby jej do soboty przeszlo bo inaczej nici ze szkoly
doris kubus moze ma 3diowke bo moja wikusia tez miala tylko tepmerature i trwalo to 3 dni ale moze u niego bedzie inaczej:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Witam z wieczorka
Mi oczywiście amelka cała droge powrotna plakała:wściekła/y:ale jak tylko wsadziłam do auta to odrazu usneła i tak do 16.00.
A ja juz sie stresuje jutrzejsza podróżą,czuje jak bym wyjezdzała nie wiem gdzie,a to tylko manchester:szok:ale nic mysle pozytywnie.
Acha dzieki dziewczyny za super popołudnie:-)
Nefretete trzymaj sie Kochana napewno wszystko bedzie dobrze:tak::tak::tak:
ampar3 Mam nadzieje ze wróciłas obladowana ze swoją nowa garderobą:-p
Ania rany ja bym nie płakała,ale za to pewnie zawał murowany:shocked2:ps.widze ze sie wkerciłaś takiego poscika trzasnać:szok::-D:rofl2:
agnieszkauk Do usług jak jeszce bede miala jakis pomysł to napewno ci podesle;-)
Roksanna1 a ty juz zaczełaś lekturkę:sorry:Pewnie tak bo co Cie nie ma:-p
Renuska Cierpliwosci poczekaj troche a sam Ci odda smoka:cool2:
asinka Mój nie pali ,i chyba dlatego zmienia tel co 6 mies:-Da ja nie wiedziałm o co chodzi
 
reklama
hej Kobitki witam z wieczora:-)
wlasnie usiadlam do kompa,dziecko spi:-), B tak samo:-) a ja pozmywalam i mam chwile wolnego.
Z Laura juz lepiej nie kaszle i wszystko wraca do normy,dzis nawet bawila sie ze swoim "narzyczonym"czyli z synkiem naszej kolezanki ktora poznalam w dniu porodu:tak::-)gdy razem lezalysmy na sali:-):-):-) i tak od tamtego razu nasze dzieci to papurzki nierozlaczki:-):-D:tak:
Widze ze znow mialyscie spotkanko w Lister parku,szkoda ze ja mam tak daleko:-(tak moze bym sie wybrala ktoregos razu.
Jstysiak - nic mi nie wspominalas ze wybierasz sie do Manchesteru
agnieszkauk-ja tez bylam dosc zadowolona z tych pieluszko majtek:-D
Renuska - dobrze ze moja laura nie ciagala smoka bo chociaz nie mialam problemu z oduczaniem:-)ale napewno dasz rade i wkrotce sie go pozbedziesz:-D
Nefretete101- nie zazdroszcze takich wiadomosci ale pewnie wszystko bedzie ok musisz byc dobrej mysli:-)
ania1218- ja bym chyba zawalu dostala gdyby moja laura sie zgubila,biedny synus pewnie sie przestraszyl
Doris78- udanych jutrzejszych zakupow:-)
Kasiek27- z dzidzia bedzie dobrze nie mozesz sie teraz zamartwiac,mysl pozytywnie a wszystko sie ulozy po twojej mysli:-)

Pozdrowienia,uciekam sie myc.
 
Do góry