reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam wszystkie mamusie!!!
Jestem mama prawie 4 mc Mai, chetnie poznam nowe mamy mieszkajace niedaleko mnie. Widze, ze niektorym sie nudzi wiec moze przygarniecie :zawstydzona/y: hmm
 
reklama
Witaj Marta:-)
jesteś już przygarnieta:tak::-D
4 muchy ale się uśmiałam:-D:-D:-D bo nie zakumałam Tego co napisałaś
"My sobie wlasnie obejrzelismy Tylko nie klam kochanie."
czytam i myśle sobie do kogo ona pisze "tylko nie kłam kochanie":-D:-D:-D:-D
no nic, wybacz późna pora:-D:-D ale lepiej zajarzyć późno niż wcale no nie ?:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
ha ha przygarnij kropka :)
dzieki wielkie za przywitanie ja mieszkam w Elland, ale z tego co widze to jednak wiekszosc z Bratford.
 
Witaj Marta84 w gronie mamusiek:):-):-D

No wreszcie dziweczynki przemówiły!!!:-):-):-)i tak ma zostac. Prosze nie rozstrzygan nic na forum:):-);-)i dajcie soebie w niepamiec, postarajcie sie
 
jutro walnetynki i kazda przezywa co ja czeka:);-):-):-Dtak, tak kobitki jestesmy nieswiadome ale w duszyczce......:)ja np jestem ciekawa co mnie jutro oprócz sobotnich porzadków czeka:)?????!!!!:-D:-Da pozatym faktycznie nie moge spac:/:zawstydzona/y:
 
ale się Bożena rozmażyłaś:-D:-D:-DWalentynki jej już w głowie:-D:-D
a Ty co dla męża przygotowałaś:-D no chyba, że nie miałaś na mysli męża:-D:-D:-D
 
kasia8118- a gdzie zapisaliscie do szkoły Waszego Maluszka?
My etraz bedziemy po feriach sie dowaidywac czy mozemy zapisac Marcela do przedszkola za free na 8godz tzw.recepcions<pewnie źle napisałm>......Jak rozpaczał z enie chche do rpzedszkola to odkad ma kolege Polaka to codziennie nie ma mowy zeby nie poszedł.:-Doby tak dalje chetnie chodził i po wakacjach zeby nie było problemu:)
 
reklama
MarzenaM- meza, meza a kogo niby mialam miec na mysli;-);-)....ja smaa jeszcze nie wiem :)ja przygotuje spontanicznie tak jak co roku i tak chyab anjlpeeij wychodzi anie panowane przynajmniejw moim wyoadku:):-):-)
 
Do góry