reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

nefretete- sliczny ten Tój maluszek:):-)a jkai rozesmiany!:-D
kasia- bo dzewczyna która daje syna z Marcelem do Pzedszkola móiwła z eniby 4 latki tez a z tym dofinansowanem to znie bywa jednym rozyznaja innum nie :/a ja dopoki nie bd mogala go dac do rpzedszkoal nie znajde pacy:/ a jak dam a mi nie rzyznadza kasy to juz wogole bede rpacowla an przedszkole:/.Ani tak ani tak.........:no:
 
reklama
Z z gory przepraszam ale nasz komputer jest po tornadzie i nie mam polskiej czcionki

kasia.j, BozenaM jezeli Marcel konczy 4 lata to moze isc do reception. Adas poszedl dopiero jak mial 5 bo urodzil sie w listopadzie. Mi sie wydaje ze Agus z drugiego forum powinna to wiedziec. Jej corka chyba tak zaczela szkole.

ampar mysle ze ten adres mi wystarczy. Juz wiem co z wyjazdem, jedziemy za tydzien i na tydzien do Polski. Naszczescie przelozenie rezerwacji jest mozliwe, dostepne terminy sierpien wrzesien.

Ciekawe jak odpoczywaja doris z sylwia

Widzialam wczoraj Roksane niestety komputer nadal niesprawny

Wszystkim dzieciaczkom duzo zdrowia niech te choróbsko pojda jak najszybciej.

U nas naszczescie dzieciaki zdrowe, wprawdzie Adas w poniedzialek mial lekkie gilony i musielismy sobie odpuscic basen ale dzisiaj jest juz ok.

nefretrte Alex jest boski
 
4 muchy - z reception to roznie, kogo nie zapytam, to inaczej mowi, poczekam zobacze jak Kubus pojdzie, wlasnie sie zastanawiamy z B.czy dadza go teraz juz od wrzesnia, czy dopiero jak skonczy 5 lat i wtedy by poszedl w kwietniu :baffled:wolalabym juz teraz od wrzesnia, bo on tak bardzo chce juz na caly dzien do szkoly chodzic, a i ja bym miala troche wiecej wytchnienia

BozenaM - to dofinansowanie jest uzaleznione od dochodow, wiec wydaje mi sie ze jesli dostajesz Child Tax Credit to powinno sie zalapac tez na dodatek do przedszkola :confused:; ale prawde powiedziawszy nie wiem, strasznie tu robia tajemnice ze sposobu naliczania wszystkiego....
 
bozenaM wlasnie od wczoraj mam juz labe :tak:,jutro planuje wybrac sie do job center zeby dokladnie zorientowac sie w sprawie jakichkolwiek benefitow no chyba ze pogoda bedzie do bani to wtedy pojde w poniedzialek
SPA... chetnie bym sie wybrala :sorry2:
 
Witam!
4muchy - własnie ja słyszłm tak jak TY napsiałś o receptions.Ze niby 4 letnie dzieci moga isc tylko musza miec pełne 4 lataka.Tak weic Marcel jest z 23 lipca czyli w ogólnym znbaczeniu mógłby sie załapać:).Musze dokładnie sie dowiedxiec to jest jedyny ratunek zebym mogła zostac w Uk dłuzej:zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo z tego co mza zaabia to ledwie sie utzymamy na ""powierzchni""..
Kasiaj- z tymi dotacjami to włansie tak jest Nam nic nie pwieidza dowiaujemy sie tzw poczta pantoflowa:):-)A jak juz ci dadza to jednym prawie wszystko innym nic .......itd.
Mojadzidiza - wreszcie najwyzsza pora! Teraz korzystaj jeszze z "wolnosci":-D:-);-)Pozdrawiam!
Ps. a u ciebie nie potzrebuja do pracy?!
 
bozenkaM pytalam sie na poczatku tygodnia dla aniteczki to mowila zeby sie przypomniec pod koniec tygodnia wiec jezeli chcesz to zadzwon do nich do 14jest polka i powiedz ze dostalas ten numer od doroty 07766911085,zapewne zapyta sie o znajomosc angielskiego-nie wiem jak u ciebie jest z jezykiem ale powiedz jakby co ze sie dogadujesz :-) pozdrowionka i powodzenia zycze,nie wolno ci sie zalamywac ;-)
 
Hej my ciagle chorzy ale juz jest lepiej niz gorzej;-)
Moja mala Olivka dostala uczulenia na twarzy takie malutkie krosteczki sporo na czole i troche na policzkach :-(Czy ktorejs z was dzidzia tak miala bo moja Abi to miala nieskazitelna cere a Olivia to moze przez to ze cos zjadlam?Troche sie martwie mam nadzieje ze alergiczka nie jest:confused:
 
mojadzidzia - dziekuje za numer!
Zadzwoniłam tam i poprosiłam o kogos kto mói po Pl, dla pewnosci a ona powiedzial prosze mwoic po polsku<pewnie chciala sprawdzic mój ang> kazala przespelowac dane i zapytala o twoje nazwisko ale niestety ni znam:/
Tak wiec umówiłam sie an środe na 11.00.Zobaczymy co z tego bedzie:).ALe mam prosbe jakbys mogła przeslij mi an Priv adres tam bo z wrazenia nie zapytałam!

oleska - mój Marcel tak maiał w PL pwoiedzieli ze to an melko bez badania GO a pojechałm do takiej starzeszej lekarki prywatnie i ajk tylko popatrzyła na niego stwierdziala z ejest alergikiem ale nie an mleko.!Przepisąła masci i po 2 dnaich rpzesżło.Tak weic kazde chrostki to indywidualna sprawa!:/.ALe moze za jakis cas jeje przejdzi moze zmiaan proszku lub płynu.....
 
reklama
BozenaM tam daja testy ale jezeli znasz nawet jako tako jezyk to nie powinnas miec problemow,nie sa ciezkie ;-) mam nadzieje ze ci sie uda i nie bedziesz mnie przeklinala za namiary na ta agencje :-D:-D trzymaj sie cieplutko ;-)
 
Do góry