reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

mojadzidzia moja koleżanka pracowała tam jakiś czas i była bardzo zadowolona:tak:
mój mąż też się umówił do agencji ale na wtorek:tak:jak tam się umówił, to za raz zadzwoniły inne agencje i teraz sam nie wie co ma wybrać, już raz dokonał złego wyboru:-( podpowiedz mojadzidzia czy warto stawiać na pracę w tej piekarni ?;-)chodzi mi o to czy jak się tam załapie to czy jakiś czas ma szanse popracować ?
 
reklama
MarzenaM- z tego co kojarze to ta agencja od piekarni podlega pod firme wiec jest szansa na dłuszy czas. A inne agencje maja rózne zlecenia dla róznych firm i to wtedy moga go przenosic albo na jakis czas króciutki:/nie wiem co Wam radzic ale ja juz z doswiadczenia weim ze nie warto łapać "2 byków za rogi":-D:-)

Dziewczynki co Wy sie dzisiaj wogóle nie dozywacie.Z tego co dzisiaj zzorzumaialm w przedszkolu to ansze dzieciaczki maja wolny tydzien!!!!:-):tak::-D
 
Marzena w tej piekarni nie jest latwo na poczatku ale trzeba byc cierpliwym bo jak sie zalapiesz to nie jest tak zle,bywaja gorsze tygodnie Ja ogolnie jestem zadowolona z tej pracy czasami oczywiscie narzekalam ale w sumie... nie chcialabym ci doradzac ale bardzo duzo ludzi ktorzy odchodza po pewnym czasie wracaja wiec nie moze byc tak zle :baffled: przedyskutuj to z malzonkiem i oboje podejmijcie decyzje Zycze powodzenia ;-);-)
 
dzięki dziewczyny za odpowiedź:tak:nam głównie chodziło o to czy jak tam człowiek dostanie się do pracy czy ma szanse na pracę na jakiś dłuższy okres ? bo to czy praca jest cięzka czy nie to nie ma znaczenia, pracy cięzkiej się nie boimy:tak:po prostu mamy dosyć skakania po różnych zakładach pracy co parę dni:tak:
 
marzenaM maksymalny okres na jaki zatrudnia ta agencja to 9miesiecy po tym okresie dostajesz p45 ale po 2miesiacach mozesz zarejestrowac sie jeszcze raz,a niektorzy robia tak ze po 7miesiacach sami rozwiazuja umowe i za miesiac wracaja :baffled: troche zagmatwane...
 
ja (i pewnie nie tylko ja) chetnie bym sie odezwala. Wydaje mi sie jednak ze ktos ma ogromna ochote zeby to forum upadlo z uporem maniaka prowokujac i piszac posty ktore maja na celu podniesienie cisnienia niektorym. Nie mam tu zamiaru rzucac nickami. Jak ktos jest zainteresowany niech sie wczyta w poprzednie strony.
Mojadzidzia- ciesze sie ze juz masz wolne, a reszcie dziewczym mam nadzieje ze poszczesci sie w szukaniu pracy z ktorej beda zadowolone
 
Ampar3 - szkoda, że WAs nie ma:/:-(Nie wiem o co chodzi i komu i nie wnikam, ale moze potzrebujecie troche czasu wiec ok rozumiem szkoda tylko bo nie mam z kim pisac:/:wściekła/y:
Pozdrawiam wszystkie kobitki!!!!;-)
 
reklama
Hej kobitki to i ja się odezwę.No ampar3 ma racje że jest ktoś komu zależy na rozpadzie forum i męczy strasznie atakami.No szkoda że najczęściej to ja jestem ofiarą chociaż nikomu nic złego nie zrobiłam:no:.Musiałam sobie zrobic przerwę i przemyślec parę spraw tym bardziej że trochę mam problemów prywatnych i nie chcę się jeszcze przejmowac tym co dzieje się na forum.U nas średnio mąż mi się rozchorował i miał dzisiaj wolne od pracy.Więc skorzystaliśmy z tego i pojechaliśmy dzisiaj zapisac małego do szkoły wkońcu to załatwiliśmy bo długo się szykowaliśmy żeby to załatwic:tak:.Pogoda była dzisiaj boska mam nadzieje że już tak zostanie:tak:. Jakie macie dziewczyny plany na walentynki?Kasia.j ty to pewnie dzisiaj smutna jesteś bo chłopaki pojechali:confused:?
 
Do góry