reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc mamuski:-)
Ja tez tylko wpadlam na chwile,KASIA-nas tez nie bedzie-bardzo przepraszam:-:)sorry2:a naprawde mialam szczere checi,ale mam tak potworna alergie ze ledwo dycham,inhalator na okraglo ,psikam,z nosa sie leje:szok:no i tez szczerze powiem ,ze troszke sie boje zeby sie teraz nie zarazic przeziebieniem,bo kiedy mam problemy z astma ,jestem bardziej podatna na wszelkie infekcje a w moim stanie to wolalbym nie:baffled:
Ogromnie zaluje bo wieki Was nie widzialam,no i z ANIA sie juz nie zobacze:-:)-:)-:)sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::sorry2::sorry2::sorry2:
sciskam Was ,odezwe sie jutro ,bo nie mam nastroju na pisanie kiedy z nosa kapie:crazy:
papapppapa,milego kawkowania
 
reklama
Cześc Mamuśki :-)
Długo do Was nie zaglądałam,ale nie miałam za bardzo jak :-( Niezbyt dobrze się czułam,do tego Kaja w nocy balowała,a w dzień Lena dawała do vivatu :tak:
Ogólnie to mam istny dom wariatów (ale takich pozytywnych) :-D Kaja jest przesłodka nawet jak się drze,a głosik ma donośny.Jest baaardzo podobna do mojej drugiej córci Leny,normalnie jak bliźniaczki :-) Wszyscy jesteśmy zakochani w naszej kruszynce.Marcin przez dwa tygodnie był na ojcowskim i zajmował się starszymi dziewczynkami,kąpał Małą,no i zajmował się domem,łącznie z gotowaniem,sprzątaniem,praniem,zakupami.I o dziwo stwierdził,że jest to ciężka praca :szok: Ale muszę Wam powiedziec,że spisał się na medal:-)
A jeśli chodzi o poród to naprawdę jestem strasznie zadowolona.Był to mój trzeci poród i mimo k...wskiego bólu było cudnie :) Ale o porodzie następnym razem napiszę,bo właśnie moja księżniczka się wierci.Czuje,że to Jej pora do jedzenia :-)
Miłej nocki Dziewczyny ;-)
 
czesc laseczk
my juz w domku. w sobote nad ranem wrocilismi i od razu do pracy poszlam:-(. dzis to na spokojnie sobie w domku posprzatam, tzn w koncu sie wypakuje i poczytam spokojnie co u was, bo R w pracy takze mam wolne;-). a narazie sie zbieram na play grupy, bo wczoraj sobie odpuscilam:zawstydzona/y:. buzka dla wszystkich
 
Czesc:-)

AGAAM-ja Kube musze odebrac o 15.10:tak:
Aha i wczesniej pytalas sie o ktorej masz byc,moze o 11 ?co?

GRAZIUL-Zdrowka zycze:tak:Kubusiowi tez ostatnio astma daje o sobie znac:-(trzeba mu psikac czesciej:-(tez go cos uczula pewnie:baffled:

JSTYSIAK-Wam tez zdrowka zycze:tak:

AGNIESZKA UK-to sie teraz wymieniamy:-Djedne wracaja,inne wyjezdzaja:-D:-D
A jak Nikola ,dalej sie nie slucha?

ANIA1812-a Adas teraz mial tylko jedno szczepienie?No i na razie ma z glowy:tak:I jak dzisiaj lepiej sie czuje?

MARGHI-wstaw zdjecia swojej ksiezniczki,please:-)Super ze porod Ci dobrze poszedl:tak:A starsze siostry pewnie zakochane w najmlodszej:-)
 
Hej
no to teraz witam sie i ja:-)

Doris ok o 11 bede po Ciebie:tak:
Graziul Jstysiak zdrowka kochane kurujcie sie szybiutko:tak:
Ania a co Ty mialas za szcszepienie dla Adasia bo ja tak sie zastanawiam czy aby przypadkiem Vicky nie powinna miec tego szczepienia juz:sorry2: I jak Adasko sie dzis czuje?? mam nadzieje ze lepiej:tak:
marghi widzisz tak sie balas porodu a tu prosze jaka mila niespodzianka:-) niech malutka zdrowo sie chowa:tak: a zdjecie faktycznie moglabys wkleic;-)
Agnieszkauk witaj w ponurej Anglii ja jeszcze nie do konca przywyklam do tutejszej pogody mimo tego ze od powrotu minal tydzien:sorry2:

Dobra Laski ide sie szykowac co by sie nie spoznic bo ja to zawsze mam cos takiego ze nie wiem jak bym sie starala to zazwyczaj i tak jestem spozniona:-p:sorry2:
 
Witam:-).
Na początku dziękuje tym które były dzisiaj u mnie za kawce za odwiedziny:tak:.Było miło mam nadzieje że wam również :tak:;-).
Jak tylko wyszłyście to ja wziełam się za mycie naczyń a Krystian za układanie zabawek :tak::szok:.Trochę mnie to zdziwiło ze sam od siebie zaczął sprzątac:baffled:.Wszystko by było super tylko szkoda ze zrobił taka wielką piramidę :baffled:.Ze aż strach ją ruszyc:tak::-D.
jstysiak i graziulxxx dużo zdrówka życzę:tak:.U mnie już lepiej niż było ale cały czas jestem trochę osłabiona i nos mam zatkany:baffled:.a ja całe spotkanie dzisiaj nie smarkałam ale jak dzieczyny wyszły to niezły dałam koncert:tak::-D.Wysmarkałam się za wszystkie czasy:tak::-D.
agnieszkaUK witaj w słonecznej Anglii :tak:.Chętnie poznam twoich nowych kolegów z polski:tak:;-).
marghi miło ze o nas pamiętasz :tak:.Czekamy na zdjęcie księżniczki :tak:.
roksanna i co nie zabłądziłaś w krzakach :baffled::-D?
 
Hej!

Kasia8118- dziękuje bardzo za gościne. Oczywiście, że było bardzo miło:tak: Dziewczynki a Wam dziękuje za miłe ploty. Strasznie mi przykro, że to już moje ostatnie z Wami (no chyba, że uda mi się kiedyś wpaść do Bradford:blink:)
Agaam, Doris- jak widziałyście Adam miał się dziś całkiem dobrze. HV powiedziała, że po tym szczepieniu może wystąpić gorączka 10 dni po szczepieniu:baffled: Mam nadzieje, że jednak nie wystąpi
AgnieszkaUk- witamy w Anglii. Pogoda może załamać ale pewnie po polskich upałach przyda Ci się troszke wytchnienia od słońca:sorry2:
Marghi- też chętnie zobacze Twoją księżniczke. Fajnie, że miło wspominasz poród. Ja też o dziwo, mimo bólu, miło wspominam oba porody.
Graziul- zdrówka dla Ciebie. Wiem jak się męczysz bo J też często miewa alergiczny katar i wtedy ledwo dycha. Bardzo mi przykro, że nie mogłyśmy się zobaczyć:-(


Kończe już bo trzeba wstawić obiad. Na razie
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)

KASIA8118-ja tez dziekuje za kawe :-)mi tez bylo milo:-D:-pzreszta jak zwykle:tak:
I jak R nie przestraszyl sie balaganu?Bo mijalysmy go .

ANIA1812-no wlasnie ,jakos nie moge sie przyzwyczaic do mysli ,ze juz nie bedziesz sie z Nami kawkowala:-(
 
dzieki laeczki za mile powitanie-tymbardziej ze dlugo nie pisalam ho o ho:-) ale wiecie z jakich powodow. dysk w laptopie mi sie spalil-nie mam nic-zdjec, muzyki, waznych zapamietanych w systemie sron:wściekła/y: ale coz
doris-z moja nikola to w polsce bylo tak ze sie wogole nie sluchala:no: raz ze byl upal i sie strasznie meczyla-nie mogla spac/nie chciala jesc -tak to ciezko przechodzila, no i jeszcze to ze dziadkowie jej na wszystko pozwalali a ona olewala moje zakazy- nie zmienialo to faktu ze sobie pare razy bardzo powanie pogadalysmy:tak:
kasia8118- hahahah z chlopakimi lecielismy razem do liverpoolu/lecieli na jakies zawody/ a na lotnisku usiedli kolomnie i od razu wiedzilam kto to jest, bo z moja babcia zawsze bylysmy wiernymi fankami.

nic uciekam myc moja gwiazde, bo marudzi a do tego ma temperature.
 
reklama
Tak zbieram się od rana aby napisać i mi się zeszło. Jutro ostatni dzień szkoły u Matyldy jakieś party. Hmmm w co by ją ubrać :-D:-D:-D
AgnieszkaUK a jak tam urlop? Miałaś obstawę nie ma co.
Współczuje że straciłaś wszystkie dane, szczególnie zdjęć szkoda bo reszta jest mniej ważna.
Kasia8118 trafiłam, trafiłam. Dobrze że mi powiedziałaś o tym skrócie bo szła bym na około. Dzięki za gościnę.
Marghi no opowiadaj jak było?
 
Do góry