reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)
DZiekujemy bardzo za mile slowa i komentarzyki na NK:happy:
Ja jakos ostatnio mam problemy ze skupieniem uwagi..zwlaszcza z rana:crazy::tak::-D
wiec lepiej potem tu zajrze i cos naklikam sensownego...mam nadzieje:-D;-)

A wiec..do potem babeczki:happy2:
 
reklama
Czesc:-)
David dzisiaj w pelni rozpoczal wakacje:-Dspal do 8:szok:moze nawet by i jeszcze pospal,ale J juz mu sie wpychal do wyra i bylo po spaniu:baffled:

Pogoda faktycznie dobijajaca,ale tak i tak zaraz wyjde z Davidkiem na dwor,niech sobie pochodzi po kaluzach:tak:
Ale jeszcze bardziej dobijajace jest to ze w Pl zapowiadaja na nastepny tydzien deszcze:wściekła/y:caly tydzien:wściekła/y:I kiedy ja pojde na ta plaze?:dry::sorry2:



SYLWIA-no juz,juz zaraz bedziemy:-DBiedna Olivka:-(pewnie przez ten upal.
Buziaki dla mojej ksiezniczki kochanej:tak:

ROKSANNA-za gierki dziekuje:-Dprzy moim zawirusowanym laptopie bym pewnie w wszystko przegrywala:-D
 
hejka,
ja tylko powiem ze jeszcze zyje:-D:-Dale jakos nie mam weny do pisania,dzisiaj wstalam i ubralam sie i caly czas leze,dobrze ze mlody laskawy i sam jakos sie zabawial a teraz kimie.a ja jak smela jakas,nieuczesana,normalnie :szok::szok:moze pozniej cos klikne,ale nie wiem.jakby co to doris-milego wypoczynku i pozdrow siorke:-)
 
czesc babeczki
ja ciagle wracam do normalnosci/koniec urlopowania/ ale cos ciezko mi to idzie. lenia mam na maxa, ciagle sprzatam, piore, prasuje i gotuje. a jestem taka spiaca, ze ledwo siedze:-( hmmmm napilabym sie lamke winka:zawstydzona/y::-) tak dla energii:-):-)
doris78-z moja nikola to w polsce ciezko bylo, nie raz sie we mnie gotowalo:wściekła/y: za duzo sobie pozwalala, ale teraz po powrocie jest lepiej. slucha sie , bo wie, ze jestesmy hahahah :-) "sam na sam" a jak czasmi to nie pomaga to mowie do iej ze powiem tacie i chodzi jak w zegarku. czesto jest tak ze mowie do niej z 20 razy a ona to ma w tyleczku-no i wtedy interweniuje R. niewiem dlaczego, ale jak R cos do niej mowi to ona go slucha-on nigdy na nia nie krzyczy(czesciej ja).

wczoraj nikola miala 39.1':-( dzis nawet na basen nie pojechalysmy. caly dzien w domku:-( ale wiecie co:-) moze mnie wysmiejecie, ale ciesze sie ze wrocilam do anglii-mialam juz dosc tych strasznych upalow/ani spac, ani oddychac i po kilka razy sie przebierac/ nikola ciezko znosila te upaly:-( i pewnie teraz to odchorowuje.



aaaa jutro w tej szkole co chodze na play grupy jest SALSA NIGHT 17-19. tance, jedzenie itd. jak macie ochote to zapraszam:-D info na priva lub gg:tak:
 
Czesc Babeczki:-)

Widze cos pusciutko tu dzis...
Ja tez dopiero teraz mam chwilke Gwiazda spi a moj jest na pilce:tak: a ja sobie siedze w samotnosci i popijam herbatke:-D
Dzionek zlecial nam przyjemnie i szybciutko bylysmy u kolezanki gdzie byla druga kolezanka:-Di tak sobie kawkowalysmy:tak::tak: Normalnie ja od przyjazdu dzien w dzien gdzies laze normalnie wstyd ze w domu nie usiedze:-p no ale jak juz kiedys pisalam nie lubie sie nudzic sama w domu:no: Mala bynajmiej ma towarzystwo no i ja moge w milym towarzystwie napic sie kawki:tak:
No a na dodatek jutro tez wychodne:-D:-D

agnieszkauk moja niunka tez reaguje jak mowie ze tata idzie:-D a tez przeciez nigdy nie zrobil nic czego moglaby sie bac:tak:widocznie do ojcow czuja wiekszy respekt:tak:mamusie zawsze oczko przymkna:-p:tak:
zaneta ja jak nigdzie z domu nie wychodze tez wygladam jak idz stad i nie wracaj:-D:-D domowe laszki jakis kucyk na glowie i tak sobie przebimbam caly dzien:-D
Sylwiam juz sie tak nie mmartw siostra prawie w samolot juz wsiada z dzieciaczkami wiec niedlugo sie zacznie:tak: Biedna Olivka no niestety takie upaly nie sa zbyt dobre dla dzieci:no: buziaczki dla malej gwiazdeczki:tak: i korzystajcie z pogody bo odkad ja zakonczylam urlop w Pl to slonca tu nie widzialam:no:
Doris udanego wypoczynku w Pl spokojnej i bezpiecznej podrozy:tak::tak:
Kasia ta lyzeczka to moja:tak:

Dobra uciekam zaraz P wroci trzeba mu jakas kolacyjke uszykowac i kulululu:tak:
Dobrej nocki zycze Wam i maluszkom:tak:
 
Witam z wieczora:tak:.
u nas dzisiaj nic ciekawego się nie wydarzyło :no:.Więc nie mam o czy pisac.
roksanna możemy sobie podac rękę :tak:.Ja też myślałam ze Krystian był dzisiaj ostatni dzień w przedszkolu a tu niespodzianka :tak::-D.Jeszcze jutro trzeba isc:tak:.
agaam no to Ci zazdroszczę ze jesteś taka zajęta bo u mnie w okolicy nudy.Nie mam z kim kawki wypic:-(.A łyżeczkę oddam przy okazji:tak:;-).
Doris78 dużo słoneczka życzę i udanych wakacji:tak::-).
sylwia.m zdrowka dla Olivki i dużo cierpliwosci do Marcelka życzę :tak:;-).
agnieszkaUk dla twojej małej też dużo zdrówka:tak:.A Ty znalazłaś opiekunkę dla małej?Wracasz do pracy na pełen etat ?
Uciekam pa:-).
 
hej:-)
Dzis chyba zapowiada sie ladny dzien:happy2:
My wyprawilysmy naszego tatusia do pracki i zaraz same zjemy sniadanko i ruszamy.Trzeba dzis oplaty porobic i na male zakupki sie wybrac:happy2:>musze sobie kupic jakis fajny dres i buty sportowe bo zaczyna mnie wszystko uwierac:tak::-)
Zycze dziewczynki milego ,pieknego dnia i super humorkow:happy:
potem zajrze:tak:
ZANETA-mowilam,ze prawie leb w leb idziemy;-);-);-):-D:-D:-Dbuzka
 
Czesc:-)
Witam sie i zegnam z Wami moje Drogie Kolezanki:tak:
Zaraz jedziemy Po Kubusia ,na obiad i ruszamy w droge:tak:
Ale luzik mialam z bagazami:-)

Tym co zaraz wyjezdzaja tez zycze udanego urlopu i pieknej pogody,a Tym co tutaj zostaja tez zycze ladnej pogody:-)

Dzieki za zyczonka i za pozdrowienia dla Sylwii:-)
Pa pa pa pa pa pa pa pa pa
 
reklama
Witam panie:-).
Za oknem pogoda średnia ale bywało gorzej więc nie narzekam:tak:.
U nas kiepsko ostatnio dzieciaki śpią w nocy Oli budzi się po kilka razy i marudzi:wściekła/y:.A Krystian urządza sobie wędrówki do naszego łóżka i muszę go odnosic :dry:.A sporo juz waży i czasami ledwo co go niosę :sorry2::szok:.No ale co zrobic:dry:.
agaam tak mi się przypomniało że pytałaś jak tam Oli po spotkaniu z twoją małą.Spoko guzów rak silny z niego chłopak:tak:;-).Jeszcze trochę i stanie na nogi to jej pokarze :tak::-D:-D;-).
Graziullxxx ja to chyba szybko twojego brzuszka nie zobaczę :-:)dry:.
roksanna a jak tam u Matyldy ostatni dzień przedszkola?U Krystiana w przedszkolu wydawało mi się dzisiaj jakoś tak pusto chyba nie było wszystkich dzieci:baffled:.
jstysiak a Ty gdzie jesteś leniu?
 
Do góry