reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dziewczyny ale nudy;( posprzatalam pranie sie pierze na zakupach bylam moj w pracy jeszcze i nie mam co robic dalej to wiatrzysko na polu,obejzalabym jakis film ale wszystkie co mam juz obejzalam NUDY!!
 
reklama
Klaudusia to moze jak jestes kosmetyczka to moze doradzisz cos na rzesy?
Opisywalam juz wsoj problem i tak w skrocie: wypadaja mi wlosy i rzesy.Wlasnie to ostatnie jest najgorsze. Robilam wszystkie badania i wyszly OK! Moze sa jakies odzywki do rzes? Zaznaczam,ze nie robilam zadnych doklejek ani innych upiekszaczy do rzes!!!!
 
Maxmama2 sa odzywki do rzes i brwi do samych rzes tez raczej sa, zapytaj w aptece do wlosow tez jest tego pelno w aptekach,mozesz tez smarowac rzesy olejkiem rycynowym ale tak zeby do oka sie nie dostal bo bedzie bolalo,jak zmywasz makijaz nie trzyj i jak nie musisz to nie maluj rzes,ja zrobilam sobie kiedys sztuczne rzesy ale byly kiepskiej jakosci zato klej dobrej za cholere nie chcialy sie odkleic jak mi sie juz udalo to moje mialam tragiczne smarowalam tym olejkiem najlepiej jak masz skonczony tusz i umyjesz szczoteczke i dasz na nia troche olejku i tak jabys sie malowala;)
 
Dostalam od lekarki lek na recepte byl wlasnie na wlosy , pazniokcie ,bo tez mi sie sypia.Ale rzesy mnie przerazaja. Chyba jednak sprobuje
RwvitaLash.Podobno pomaga i tusze do rzes tez tam maja. Drozej niz w drogerii,ale nie bede ryzykowac utraty rzes:-(
 
Dobry wieczor:)
Jest tu kto??:-)
Jestem w trakcie ogladania DSDS,no wlasnie dziewczyny ogladacie??
Ja mam tutaj Cyfrowy Polsat i tam tez w tym czasie duzo muzycznych programow ale DSDS na pierwszym miejscu:)
 
reklama
Klaudusia gdybym ja nie przywiozla sobie tej polskiej tv to na pewno juz dawno umiala bym niemiecki a tak to tyle lat tutaj i nic:( ale nie mam takiej silnej woli zeby to zlikwidowac:(
 
Do góry