reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

ja bylam przekonana ze bede normalnie rodzic 3 tyg przed porodem gin mi powiedziala ze mam ujscie otwarte na 1 cm i ze Nikos wazy ok 3,4 a w dzien terminu odeszly mi wody nie mialam zadnych boli od 8 rano jak wstalam do 16 bo wtedy mi zaczeli cesarke robic nikt nie pytal czy chce tylko ze mam miec bo jest za duzy bylam w szoku troche ze cesarka bo nawet o tym nie myslalam ale nie boli bardzo a skurcze to nie wiem;)
 
reklama
dzieki Nuska za wsparcie!! Wlasnie tak tez chce sie nastwic - pozytywnie, ale ze swiadomoscia ze bol jest jednak nieunikniony. ale tak jak mowisz to moje 'cudo' wynagrodzi na pewno caly ten bol :)
 
Klaudusia to faktycznie szok a cesarka a raczej po niej faktycznie bardzo nie boli:-)ja to sie bardziej balam tej blizny ze sie rozejdzie albo przetarga hahaha ale tak zachowywalam sie jak kaleka nie z bolu a ze strachu o blizne :-)
 
reklama
Do góry