reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

reklama
Dokladnie tak i niby chce przeczytac jednym tchem a jednak dozuje co by ta przyjemnosc czytania sie za szybko nie skonczyla:)
Kolorowych snow,dobranoc:*
 
I jeszcze nowa mama nam przybyla!
Witamy na forum! Dziewczyny zycze milego weekendu ale mozliwe ,ze sie odezwe bo dzis sama siedze:-(Moja druga polowa w pracy.!!!!!
 
raz w morde, raz kopniaka!!! :-D:cool2:

a wlasnie, apropos mazazu, to zazdroszcze wam dzeiwczynki, bo moj maz nigdy nie byl w tym dobry, nie lubi i nienawidzi miec nasmarowanych rak jakimkolwiek kremem lub olejkiem.... A jak juz czasem pomasuje, to jednach chalowo, wiec nie prosze go nawet;-)
Tak wiec juz od lat chodze na masaze.... hehehehehe:-D
Poziomeczka poplulam monitor :-)
U mnie tez osobisty masazysta jest do kitu;-) takze chetnie wybralabym sie na jakies masowanko, albo w ogole zabiegi upiekszajace.
Chinszczyzne tez uwielbiam, a szczegolnie warzywa przez nich przygotowane. Mnie zawsze wychodza za miekkie lub za twarde.
Ale tu gwarno:-D Juz nie pamietam co mialam napisac.
Nuska ja tez nie jestem z Wiednia i chyba mieszkam najblizej Ciebie, bo w samym St.Pölten
Milego weekendowania
 
Witam nowe mamusie! Rozpisaly sie w nocy ze hej!

U mnie masazu od meza to sie od lat nie moge doprosic. A jak juz to tak na odwal sie zrobi i tyle. Leniwce te chlopy!!!

Klaudusia, ja chetnie tez na jakies zabiegi sie pisze. Moze najpierw na jakies konsultacje, bo ja mam od wielu lat takie ciemne plamy na twarzy, troche na zime bledna, stosuje kremy rozjasniajace ale w lato znowu wylaza, musze stosowac na twarz krem z filtrem 50. Njgorzej jest nad warga bo to wyglada jak wasy:-( Kiedys czytalam ze to wlasnie kwasami sie usuwa. No ale pewnie bedziesz musiala zobaczyc i ocenic. Widzisz ile klientek bedziesz miala?:-)

Wszystkim milego i bezwietrznego weekendu zycze bo pewnie do poniedzialku juz sie nie odezwe.

A co do odchudzania, to jak ktoras jakas dobra metode znajdzie to ja sie pisze:-) U mnie to 30tka to taka magiczna liczba byla, metabolizm mi sie zwolnil i chociaz ograniczam jedzenie to waga stoi.:wściekła/y: Musialalbym chyba nic nie jesc zeby cos ruszylo.
 
reklama
Dzien Dobry.
Tak jak myslalam dziecko majac tatusia mnie nie potrzebowalo tak ze mamusia wyspana:-)
Ja tez z checia na te wszelakie zabiegi upiekniajasze bym sie zapisala bo moja cera doprowadza mnie do tego ze nie mam luster w domu ale do Wiednia mam 80km i nie jestem tam zbyt czesto:(
Mb_1 super:) ja mieszkam w Lilienfeld i do St.Pölten mam niecale 20km i jestem tam czesto:)
Zycze Wam milego dnia i calego weekendu:)
Ja zmiatam na jakies zakupy i spacerek ale wieczorem pewnie na pewno znow bede:)
 
Do góry