reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

U nas chyba muszę się wyleczyć pierwsza, bo serio mam wrażenie, że jak tylko się polepszy to się zarażamy od siebie nawzajem na nowo :/
Happy jak jeszcze mała była na cycu to też jej zakraplałam swoim mlekiem nosek. Ale później słyszałam różne opinie na ten temat, doczytałam co nieco i teraz bym już tego nie chyba nie zrobiła...chociaż nie. Teraz wszystko bym zrobiła byle jej przeszło już...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyna normalnie panuje jakieś wredne chorobsko :/ my na szczęście zdrowi Elizka miała przez 3 dni katar tylko ale jej przeszło mam nadzieję że nie przywlecze czegoś z przedszkola :) a ja sobie czekamy już dwa dni po terminie nic się nie dzieje[emoji14]w środę kontrola i jak się nic nie zmieni to w sobotę wywołują bo u mnie nie mogą dłużej czekać ze względu na cukier dali mi tym razem 7 dni, przy Elizce wywolywali od razu w dzień terminu porodu nie czekali bo insulinę brałam. Klara się nie spieszy w ogóle :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anitaka a podawałas jej ten lek co po roczku jest w polowie dawki? Masz moze nazwe tego? Ja mam jakis Koliba i kurde nie dalam jej tego bo wydawalo sie ze wszystko wraca do normy, ale teraz sie zastanawiam czy nie podac jednak a wszystko przez to ze tam alkohol w srodku jest, niby nie duzo ale jakos sie boje ze mi bedzie po tym wymiotowac czy cos :/

Gabi jak Elizka z "wylegarni zarazkow" czyt. przedszkola tylko katar i to krotki przyniosla to i tak sukces :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola ja mam od dr ale to z polski. Kropelki pulmeo i clemastinum. Oczywiscie dawki dla 8mies dziecka.
Zobacze jak dalej bedzie kaszlec to w piatek na kontrole pojde. Ale juz coraz mniej kaszle.
Mnie tez zlapalo... Ach te chorobska.
Lucja tydzien swoich zabawek nie widziala i normalnie szal. Nawet pluszaki w lozeczku poszly w ruch.
Musze jej chyba ubierac rajtuzy bo sciaga skarpety. Albo fika nogami i zlatuja.
Musze chyba tez obnizyc lozeczko bo zauwazylam ze lapie sie za porecz. Nie estaje ale wole obnizyc bo jeszcze mi wyleci:)
 
Gabi piękne imię wybraliscie :)[emoji7]
....a już myślałam że przeczytam po weekendzie że już rodzinka w komplecie i wychodzisz na dniach do domu . Powodzenia kiedy by nie było. Klara czeka na odpowiedni dla niej dzień ;) Możesz naturalnie rodzic przez te problemy z cukrem czy cc tak czy tak?
Karolask u nas objada się Bieluch ami od początku rozszerzania diety plus inne jogurty np te z hoferka. Probiotyczne lepsze ale jakoś narazie uwagi na to nie zwracałam choć pasowałoby rozejrzeć się i za tymi. .. Jajka całego to też jakoś nie lubi ale jajecznice omlety placuszki chlebek obtaczany itp itd lubi więc próbuj próbuj Mamuśka :)
Szycie od zawsze mnie ciągnie ale wiecznie czasu mało a maszyna musi być wyszukana żeby raz a porządnie kupić i spokój na lata ;) :) trzeba w końcu kolejne wariactwo rozkręcić [emoji23][emoji12]
Dla mnie to i tak za daleka wyprawa z 11tego do tego Primarku. ..chyba że kiedy Młody będzie spokojniejszy ;) albo namówie M na jazdę autem.
Wow Anitaka to super rachuneczki. U nas ok 50m2 a płacimy teraz prawie 70e/mc masakra jakaś teraz po rozliczeniu. ...fakt teraz więcej się gotuje bo jestem z Młodym w domu a nie jak wcześniej wieczorem dopiero w domu ale na taki metraż. ...
Happy Jonathan malutki jeszcze i może tak jak i mój poprostu "gorzej " przechodzi te wszystkie skoki których jest sporo a do tego ząbki pomału się zabierają za rosniecie itp itd. Wiem że ciężko jak ciągle kp ale uwierz mi za parę miesięcy będziesz dumna że to przetrzymalas. Dla takich Maluszków to wszystko co dzieje się wokół i w nich samych to bardzo dużo i niezrozumiałe często a my Mamy możemy im pomóc np przez kp żeby się wyciszyli i poczuli bezpieczni. .. dasz radę Mamuśka :) ....U nas po szczepieniach zawsze było gorzej a ponadto jakieś katarki właśnie się pojawiały. . .a ja głupia nadal Go szczepie :/ :(
Teraz już kp dla nas jest super choć wiadomo czasem męczące bo częściej bo noce zarwane nie raz ale ten wzrok i ta relacja która się między nami utworzyła jest nie do opisania , nie żałuję ani jednej nocy ani jednego dnia z kp,to piękny czas choć wyrzeczeń jest sporo ale czego się nie robi ... :)
Zdrówka dla chorych Dzieciaczkow :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anet naturalnie nie cc nawet nie chce cc. Elizke też naturalnie rodzilam lekarze tylko bardzo wagi dziecka pilnują żeby nie była za duża i jak się zbliża do granic to wywołują nie czekaj na skurcze :) Ja się śmieje ze w nocy mogę rodzić tak od 7 do 13 mi nie pasuje bo elizka w przedszkolu i ktoś ja odebrać musi a potem jak jest w domu to też już mogę rodzić : p

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi to pogadaj z Klara jakie h Ci odpowiada ;) ...oby udało się bez komplikacji i w czasie odpowiednim :)
Ty chcesz dalej szybciutko wyjść ze szpitala tak? Elizka pewnie szczęśliwa że będzie mieć Siostrę do zabawy :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aneta no niby mam załatwione wszystko do porodu ambulatoryjnego czyli parę godziny po porodzie mogę wyjść ale zobaczymy wszystko jak się będę czuć a co najważniejsze jak Klara będzie się czuła i czy wszystko będzie ok :) jakoś mi się nie chce za długo w tym szpitalu siedzieć w porównaniu do 3 lat temu to się robi tam coraz gorzej ruina remontów zero ale oni tam chyba budują nowy oddział.

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry