reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Hej, średnio i mnie teraz . Nie wróciłam do pracy bo musiałam z dzieckiem zostać. Mila dopiero od następnego roku zostanie przyjęta do przedszkola także nie mam dla niej żadnej opieki. W AMS nie przyznali mi pieniędzy i muszę dowiedzieć się o pomocy socjalnej, może tam coś pomogą.
 
Dziewczyny a czy wasze maluszki tez mialy sucja skore na dloniach nozkach szyjce??? Smaruje mala balsamem oliwka ale srednio pomaga
 
Anitaka oliwka wysusza. Polecam olej migdalowy, olej kokosowy ew olej lniany super choc brudzi. Najlepiej kąpiel w kokosowym i wyciagniesz nawilżona Córcię a potem tylko osuszyć i juz.
 
Marti a AMS dlaczego nie przyznal?
Anitaka mojej caly czas luszczy sie skora, To minie. tylko nie przesadzaj z oliwkami i balsamami bo potem bedzie jeszcze gorzej.
 
Anitaka ja kapie 3 razy w tyg moim zdaniem to w zupelnosci wystarczy a codziennie przemywam tylko szyjke oczka buzie i pupe wilgotna szmatka
 
reklama
Do góry