reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Ja dostałam kartę z rudolfstistung, że od 2015 roku można się zapisywać dopiero w 24-25 tc a później jest rozmowa z lekarzem w 28 tc
 
reklama
Witam. Dawno, bardzo dawno się tutaj nie udzielałam ale postanowiłam wrócić :-)

Jestem mamą 1,5 rocznego chłopca i obecnie oczekujemy narodzin drugiego. Mieszkamy w Grazu jest tu jeszcze jakaś mama z Grazu?

Mam pytanie o żłobki, jak wygląda rekrutacja i jak długo czeka się na przyjęcie dziecka?
 
Anitaka moja mala czasem strasznie sie wierci i zaczyna mnie to strasznie bolec czasem i tez brzuch coraz czesciej twardnieje. A wasze samopoczucie jak tam dziewczyny?
Fana gratulacje fasolki.
Eh w poniedzialek miala wizyte u lekarza i oprucz 3min usg nic sie nie dowiedzialam :/
Powiedzcie mi dziewczyny waga dziecka na usg na ile jest realna?
 
Fana gratulacje! Szczęśliwego rozwiązaniai dla Ciebie!
No tak czasem jak mi Syncio gdzies piętke lub inną czesc ciala cos przycisnal to niezle zabolało ale co sie dziwic jak maluszkowi z czasem co raz ciaśniej...
Waga niby jak to mowia... pol kg moze byc mniej lub więcej choc czasem uda sie im prawie trafic z minimalną pomyłką..
Dobrego tygodnia i samopoczucia!!
 
U mnie podczas porodu pomylili się pół kg.Mila miala ważyć 2300 gr a wyszła 2900gr, także więcej nawet. U mnie dziś znowu krwawienie wystąpiło a wizytę mam dzisiaj. Postanowiłam wcześniej jechać do szpitala i dobrze zrobiłam. Okazało się że mam krwiaka 0,2 cm. Ponoć nie zagraża ciąży i stąd te moje krwawienia. Wiece coś na temat krwiakow w ciąży, miałyśmy z tym doczynienia. A Truskolaski dupek
na tym swoim Przedwojennym sprzęcie tego nie zauważył!!!


I takie buty!
 
Tyle dobrze ze ciazy nie zagraza! Ja mam cyste na jajniku 5cm i tu nikt tego niezauwazyl itd a pojechalam do pl do lekarza to on to wybadal do strzalu ale jakos nie mam z tym poki co problemu.
 
U mnie mała jak się ćwierci to ciągle boli, tak się mocno wypycha że już czasami się z bólu zwijam, pewnie już taka duża :) jutro mam wizytę więc się dowiem jaka moja kluseczka już duża :p

U mnie na combined test wyszło, że mam cyste na jajniku ale powiedziała babka ze się wchłonie no i to prawda była
 
reklama
Marti baaaardzo dobrze ze do szpitala pojechałaś!!! Nie miałam nic takiego ale w szpitalu jak juz zauważyli to beda pewnie to kontrolowac i bedzie dobrze! A te ich sprzęty... cholerka tyle pacjentek ma a zmienic nie ma kto tylko za usg zdziera ile popadnie razy a g... widzi na nim...
 
Do góry