reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

No ja mam jeszcze 8tyg do terminu wiec sobie wszystko na raty robie bo na raz nie bylo by szans. Bo to prasowanie jak sie okazuje strasznie meczace juz jest ;)
karolask a koszule do porodu i do karmienia masz swoja czy jak to tu jest? Co musze miec swojego do szpitala?
 
reklama
Zależy od szpitala, ale raczej wszystko dostaniesz na miejscu :) łącznie z jednorazowymi majtkami. Ja planuje rodzić w szpitalnej, bo moja pewnie do wyrzucenia później by była, ale potem wskakuje w swoje szmatki ;) Jak kto woli, możesz chodzić w szpitalnych koszulach, możesz też w dresie. Ważne, żeby Ci było wygodnie.
 
Aa to super :) Bo ja nienawidze koszuli i po porodzie jakos nie zamierzam w nich urzedowac wiec zbedny wydatek kupowac tylko na 1 czy 2 dni.
Ja jeszcze musze kupic biustonosz do karmienia tylko nie mam pojecia gdzie go tutaj kupic??
 
W h&m są dość fajne i miarę cenowo staniki do karmienia, ew. Jak takie najzwyklejsze to müller np też ma

U mnie to torba już spakowana czeka, wszystko poprane i poprasowane tylko oczywiście łóżeczko nie złożone, materacyk nie kupiony i tak dalej:)
 
Oo super to pojde zerknac :) aa to ja zas na odwrot mebelki lozeczko materac przewijak posciel itd juz dawno stoi przygotowane aa za ubranka dopiero teraz sie wzielam :)
 
No mi jest potrzebny zwykly biustonosz i nie wiedzialam gdzie go kupic bo w pl wszystko kupowalam w marketach typu tesco czy auchan bo tam wszystko jest na miejscu aa tu trzeba wszystko gdzie indziej kupowac co mnie troche drazni. chociaz ostatnio jak bylam we wiedniu to wstapilam do toysrus i tam duzo rzeczy kupilam bo cenowo maja dosc tanio i fajne i ladne rzeczy.
 
No ja też szukam stanika do karmienia, w Müllerze od 80B, 2 razy bym się nim mogła owinąć :D. W kilku H&M już byłam i też same wielkie rozmiary. A u mnie jak było 70 pod biustem, tak zostało :/ Miska się zmieniła tylko. Będę musiała się zadowolić jakąś 75 chyba :)
A może widziałyście gdzieś 70??
 
@karolaska 70 pod biustem wow, zobacz w hm.com akurat wysylka jest gratis to w kieszeni zostanie 6 euro prawie, jak CI nie spasi to albo odsylasz, albo w sklepie oddajesz i dostajesz karte :tak: wlasnie sprawdzalam od 75 sa niestety
 
reklama
Do góry