reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Witajcie mamuski:-D kurcze ciężko sie teraz ogarnąć z małym dzieckiem, zeby chwile przysiąśc do kompa.i poczytać forum.Ale jesli chodzi o spotkanie to bardzo chetnie dołączę sie z moim bombelkiem do spotkania:tak:
 
reklama
yellowpinki no faktycznie fajna opcja, zdecydowałabym się, gdyby synek był trochę starszy lub mógł zostać pod opieką kogoś z rodziny, a tak to chyba jeszcze nie jestem gotowa, żeby go zostawić z kimś obcym, pewnie nawet nie mogłabym się skupić przez te 3 godz na zajęciach :p

mamami1 mój brzdąc jest ostatnio dla mnie bardzo łaskawy, jakimś cudem mam czas na wiele rzeczy, właśnie ucina sobie drzemkę :tak: Super, że kolejna Mamusia chce się dołączyć do spotkania!

Możemy ustalimy już jakiś konkretny dzień? Mi pasuje w zasadzie każdy dzień :)
 
Okazało się że pani pediatra miała zamknięte w piątek, także wybrałyśmy się nie potrzebnie, tylko zmokłyśmy bo strasznie lało... Zapomniała chyba zadzwonić i odwołać wizytę.
3 bez. to tam gdzie Rennweg:) ja mieszkam jakieś 5 minut od Rennwegu.
No to dziewczyny na kiedy się umawiamy? I gdzie?:) Może zna któraś z was jakieś fajne miejsce gdzie można by się spotkać i napić jakiejś pysznej herbatki?:D Jutro mam wizytę w szpitalu i jak wszystko będzie ok i nie będę musiała tam zostać to proponuję się spotkać we wtorek w jakiś godzinach przedobiednich:)
 
Mi pasuje wtorek :) to może koło 12? Co do miejsca to niestety nie znam zbyt wielu, jedyne co przychodzi mi do głowy to Latte Grande koło stacji U6 Nußdorfer Straße, na stacji U4 Meidling Haupstraße jest kawiarenka z pysznymi ciastami. Na schnellbahnie Rennweg też jak jakaś kawiarnia chyba, ale nie byłam tam :) Aaa i też jest lokal niedaleko U3 Volkstheater, nie pamiętam jak się nazywa, ale ładny widok na miasto, bo to u góry jest :) Jak inne mamy znają jakieś ciekawe miejsce to polecajcie :)

PS Gabi coś się nie odzywa, czyżby już tuliła córeczkę? :D
 
Witam wszystkie mamusie przyszle i obecne:-)mam nadzieje ze mnie przyjmiecie tutaj do siebie:-Dja jeszcze przed wizyta u gin ,ale juz jestem pewna ze jestem w ciazy:-):-)i w zwiazku z tym czy ktoras z was moglaby polecic jakiegos dobrego ginekologa.wiem ze duzego wyboru nie ma,ale moze jest jakis godny polecenia.:rofl2:
 
Dzień dobry:-) Mnie również wtorek pasuje... póki co to nie mam żadnych innych konkretnych planów :-) Bardzo chętnie się dołączę zatem.
Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój sytuacji :-) Pozdrawiam i życzę Wam miłego niedzielnego popołudnia :-)
 
No to super, umawiamy się na wtorek na 12 a miejsce to wybierzcie Mamuśki według siebie. Ja się dostosuję i dojadę wszędzie;)
Ja też mam nadzieje, że udało się Gabi urodzić już, bez wywoływania:))) No i że szybko poszło, czego i sobie życzę:D a póki co czeka mnie dziś wieczór z niemieckimi zwrotami potrzebnymi do porodu, jutro wizyta w szpitalu to przydałoby się trochę nauczyć, żeby wiedzieć co mi tam będą mówić:p
 
ONLy Witamy i gratulujemy:) ale co do lekarza to ja niestety nie mogę żadnego polecić bo sama wybrałam sobie starego dziadka z jeszcze starszym sprzętem, więc mogę tylko powiedzieć żebyś nie szła do Grallka:) podobno Truskolaski jest dobry ale ja tego nie sprawdziłam.
 
Only, ja chodze do Truskolaskiego i jak narazie po trzech wizytach jestem zadowolona, bardzo mily, az za :) Bylam z Mezem, byl przy mnie przy badaniu, rozmawial z lekarzem. Jak do tej pory to jest ok. Co 4-5 tyg wizyta. W razie czego pisz - powiem co wiem :) Lekkiej ciazy ;) gratuluje.
 
reklama
A moze wlasnie - "U4 Meidling Haupstraße jest kawiarenka z pysznymi ciastami" to zajrze do Was z Guciem, moze bedzie spal i da mi choc godzinke ;-) ja moje dziecie nie mam z kim zostawic, bo maz niestety bije wszelkie rekordy w nadgodzinach...
 
Do góry