reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Vixen, jak wrócę z Włoch to się odezwę:) Właśnie jestem w trakcie pakowania się, ale moja mała jest taka aktywna, że z trudem mi to wychodzi:)

Mam nadzieję, że to wspólne wyjście się uda:) Już nie mogę się doczekać:)

Gabi powodzenia, szczęśliwego i szybkiego rozwiązania życzę:)
 
Ola, super! Ja też już nie umiem się doczekać :) Życzę Wam udanego urlopu i bezpiecznej podróży :) Może jeszcze uda Wam się złapać trochę słońca. No i żeby Zuzia dała się do końca spakować:D
 
Vixen89 No mam nadzieję;) już czytałam o tym kursie i jest na mojej ulicy w szkole;P ale niestety zaczyna się już od października i ja na pewno się nie wyrobie;P ale dodatkowe zapisy są z lutym;) Zobaczę jak to będzie;) A nie znasz kogoś kto na to chodził??
Ola Dziękuję;) a Tobie życzę udanego urlopu i ładnej pogody przedewszystkim;)
 
gabi89 ja ide od października, wiec dla mnie to cos nowego. Napisze jak bylo po pierwszym spotkaniu, a ide juz w pierwszym tyg pazdziernika- czekam jeszcze na konkretny telefon. Ja zapisywalam sie we wrzesniu 2012, nie bylo miejsc na pazdziernik, ale w tym roku jakoś wiecej tych miejsc jest bo moja koleżanka dostala miejsce z biegu. Znam dziewczyne po tym kursie - jej niemiecki jest ... taki jak po 10letnim pobycie tutaj. Czyli warto, tym bardziej ze za darmo...

Ola8806, udanego urlopu i bezpiecznej podróży życzę, moze uda Ci się przywieźć jeszcze troche slonca tutaj :)

Dobrej nocy wszystkim Mamusiom :)
 
witajcie
vixen89 dzieki za adresy mama lernt ,mam dwa kroki do szkoly gdzie to organizuja,moze mnie jeszcze przyjma.
yellowpinki wiesz moze w jakich godzinach kurs jest organizowany?
Ola udanego odpoczynku we Wloszech
 
Elzbieta1986, zapisujesz sie w 1050 wien, einsiedler platz 5, tel. 9668096 i 9414836. Tam jest sympatyczna Pani wiec nawet z "zadnym" niemieckim pojdzie bez stresu ale jet tez PAni Krysia, polka. zajecia sa 2 razy w tyg od 8.30 do 11.30
 
Elżbieta nie ma za co :)

yellowpinki możesz napisać jak to dokładnie działa z opieką nad dziećmi? Bo z tego co czytałam na stronie ten kurs jest dla mam których dzieci chodzą do szkoły lub przedszkola, przynajmniej ja to tak rozumiem, więc wątpię, że np jak też chciałabym iść od października to wzięliby pod opiekę mojego czteromiesięcznego synka. A jak on pójdzie do przedszkola to ja już do pracy wrócę, więc lipa :p
 
reklama
Ide z kolezanka ktora ma 16 mc corke - tam dziala taki pokoik na ten czas wykladow, za darmo- dziecmi zajmuja sie czesto mamy ktore wczesniej na te kursy uczeszczaly roznej narodowosci. Ona zostawia ja a sama idzie sie uczyc. Ja sama bede miala dzidziusia w lutym i tez go/ja bede tam zostawiac. Mozesz z zajec bez problemu wyjsc i nakarmic dziecko, nikt nie ma o to pretensji. Jak dla mnie i wielu mam swietne rozwiazanie.
 
Do góry