reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Luiza ja się przenoszę do tej Kaczyńskiej w 2 bez. Bo mam pod nosem zobaczymy we wtorek jaka jest opinie ma dobre:) mam już dosyć jeżdżenie do 16 a po za tym się wkurzylam ostatnio jak tam byłam. Przyszłam z zdrowym dzieckiem a tam chmara ludzi i dzieci chorych jeszcze ja w ciąży czekałam ponad godzinę co prawda w gabinecie nie z tymi chorymi ale miałam dość. Coś mi się przypomina ze dajesz Filipowi tran jaki dajesz?
Dziewczyny jak czytam co macie z tymi bobasami to twierdzę że moja była aniołem i dalej jest :) skoro nie pamiętam żeby w ogóle płakała i jakiś strasznie nie przespanych nocy to znaczy, że nie było źle[emoji14]Teraz muszę Elizke uczyć wcześniej wstawać bo ona by do 11 spała a trzeba chodzić do przedszkola. Jutro będzie ciężka próba bo ma zostać sama na chwilę :) muszę sobie już zacząć melise pić :)
Luiza u was w przedszkolu też przewaga chłopców bo u nas masakra jeszcze narazie tylko Elizka sama jako nowa, ja przynajmniej sobie niemiecki szkole bo dzieci tyle do mnie mówią i pytaja, czemu mam taki duży brzuch hehe...

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gabi moja w sumie prawie nie płacze, ona skuczy no normalnie skuczy jak mały piesek... i to z różnym natężeniem, a to jest mega irytujące :D Płacze jak już jej się naprawdę coś dzieje. Np. wyjdę z pokoju jak jej akurat nie spasuje, chce jeść albo spać, albo zwyczajnie przywali głową w łóżeczko!
No właśnie mówiłam już że byłam w ToYsrusie na sesji do Mini Model 2017?? :D Nabiła sobie guza w wieczór przed, a cała sesje zaciskała wargi i wyglądała jak buldog :D jak już będzie można głosować to was będę męczyć. Może jest jakieś foto z uśmiechem :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolask możesz w styczniu iść do nowego lekarza :)
Dawaj potem link, to będziemy głosować :D
Ja chodzę do ogólnego zaraz obok kościoła przy Enkplatz, byłam póki co dwa razy i jest ok. Zobaczymy jak przyjdzie mi iść na L4 :p z tymże jak ja już byłam to wisiała kartka, że nowych pacjentów już nie przyjmują.. Nazywa się dr Waltraud Feigl.

Happy jeju, 1,5 roku [emoji33] musisz być szczęśliwa, że mama teraz przyjeżdża. Bardzo się cieszę, że do Polski mamy tylko 350 km, to nawet od biedy na weekend opłaca się pojechać. A tak to na codzień z rodzicami piszemy smsy i dzwonimy na video dość często :)
Dzięki za namiary na lekarza, to może jednak poczekam na Twoją opinię i jak coś to od października się przepiszemy :)

Gabi no ciekawe, oby jakaś fajna lekarka. Mi nie zależy na polskojęzycznym, byleby hurtowo nie przyjmował jak ta w 16 :( też mnie to denerwuje, ciekawe ile jutro będziemy czekać. Tak, daję Filipowi tran, ale tylko w okresie jesienno-zimowym, teraz nie. W Polsce kupujemy tran Möllers.

Hmm nie powiedziałabym, że przewaga chłopców, w miarę po równo :)
 
Kurde u nas też tak hurtowo, ale ordynacja duża i mnóstwo pacjentów. Za to wszystko w jednym miejscu, nawet neurologa dziecięcego tam mają no i możemy terminy w soboty robić. Najbardziej mnie wkurza, że prawie z akażdtm razem u innego lekarza jesteśmy. Ale to pewnie przez te soboty właśnie, bo w tygodniu nie byłoby problemu chodzić do tego samego, ale mąż się uparł, że też chce być na wizytach i cóż mogę zrobić :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola u nas z placzem tez tak jak u Laury. Jakos teraz nie ma tak ze placze. Hehe. Nawet ostatnio w wozku lubi jezdzic:) siedzi jak dama :D
Czekam tez na link. Pomozemy wygrac...a co !!! Bo kto jak nie Laura. Takie wloski ze hoho :)
Teraz mala odsypia noc. Chyba jednak zabki ida. Ech jakos przezyjemy:)

Karola a jak u Was z ząbkami u gory?? :)
 
Anitaka prawy już się przebił całkiem, rośnie dalej, a lewy napuchniety jak nie wiem, biala plama widoczna to bedzie sie pewnie tez niebawem przebijal. Chociaz tyle, ze Laura nie ma zadnej goraczki, kataru biegunek itd. przy zebach [emoji14]
Pewnie, że dam linka hehe codziennie was bede nekac o glosy :D hahaha ale nawet jak sie nie uda to nic [emoji14] mam odfajkowane i mi cora na starość nie zarzuci, że nie wykorzystałam jej kudłatego atutu :D hehe

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolask szczerze zazdroszczę Wam tego, że w soboty ordynacja jest otwarta, mi znów się tak grafik pozmieniał, że potem na łeb na szyję po pracy do lekarza lecimy a jeszcze nosem kręcą, że tak późno chcemy termin :-(
 
reklama
Hmmm... asiorek a to ciekawe pytanie. Bo normalnie zależy jak długo jesteś na chorobowym. Pracując płaci pracodawca do pewnego momentu, a potem Krankengeld z KK. Ale na Wochengeld i tak płaci KK. Może być podobnie jak z AMSem. Od 4tego dnia KG a przez pierwsze 3 nic. Ale nie pamiętam jak to szło już. Muszę zerknąć w swoją "niebieską biblie" może jest jakieś info. Poszukam w wolnej chwili. Ale może któraś wie bo była w takiej sytuacji.
Ale po co Ci w ogóle Krankenstand w trakcie Wochengeld? Chyba, że w szpitalu byłaś czy coś?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry