reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
My dzisiaj zaczynamy 3 miesiąc :) nawet nie wiem kiedy przeleciało, a tyle się zdążyło już wydarzyć. Zaraz będzie pół roku, potem rok i poleciiii...
 
ja sama nie wiem czy ja pokarm trace czy co, ona na pewno placze z glodu ja juz odrozniam kiedy ma bol brzuszka, kiedy jest glodna, spiaca, nudzi jej sie, za mna to nie teskni bo ona 5 min sama nie polezy wiec 24 do mnie przyklejona i tylko ja nos i bujaj,
a mozna stracic pokarm od cwiczen? bo ja codziennie cwicze, a jem i pije wystarczajaco wiec nie wiem od czego

anitaka tak u nas ciagle ta wysypka ale pediatra mowil ze to normalne

a w ogole we wtorek mala dostala szczepionke na rotawirusy, ma juz 55cm i wazy 4420g :) i we wtorek skonczyla 6 tygodni
 
Ojj Bubcia też bym poćwiczyła, ale czasu brak jak na razie :/
Ja początkowo myślałam, że to bujda jest, że da się tak rozróżnić, dopóki sama nie zaczęłam odczuwać różnicy w jękach czy płakaniu. Mężu jakoś, aż tak bardzo jej nie słyszy.
To Zosia ładnie goni moją :) Po 6tym tyg. ważyła 4630 g i 54cm miała
 
karolaska no to bardzo podobnie :)
a ja normalnie tez czasu nie mam ale przychodzi wieczor tata sie mala zajmuje a ja mam 40 min dla siebie :) i sobie cwicze :)
no dokladnie z tym placzem ja od razu poznaje co jej jest a M nie wie
 
reklama
Dziekuje. Nie wiem moze kupie cosndo kapieli dla malej??? Teraz ma jeszcze na klatce piersiowej krostecki. Drapie sie biedna bardzo ;(
 
Do góry