reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

No właśnie ja to wszystko wiem :( ale małej nie mogę głodzić, a to był ten specyficzny jej płacz kiedy jest głodna. Liczę po cichu na to, że jeszcze się więcej mleka pojawi.
 
reklama
Karola u mnie mala tez poplakuje jak jeej daje piers. Najpierw stęka wierci sie i potem placz. Ale u mnie A znowu chyba za szybko mleko leci i mala nie nadąrza z lykaniem bo czasem jak pusci to mleko tryska jak oszalałe. Dzis wieczorem i wczoraj zwrocila to co zjadla. Nie wiem boje sie ze cos nie tak chyba ze poprostu to za duzo mleka i dlatego tak..
 
U nas ostatnio też jakiś kryzys, ostatnio mała cały dzień dosłownie wiszczala bo to płacz nie był i piątki ssaka a przy cycu też wisk był w końcu dalam jej mm to tak szybko jadła jakby jedzenia nie widziała, już kilka dni raz dziennie dajemy mm bo taki wisk jest, z głodu nie śpi ani nic a jak jej w końcu wieczorem mm dam to dziecko szczęśliwe, przecież nie mogę dziecka glodzic

A co do mrozeniav to jak uda mi się ściągnąć to ją w tych specjalnych woreczkach od razu do zamrazarki wkladam
 
Joj nie poddajcie sie tak szybko Mamuski z tym kp. Dzieci sie denerwuja z miliona roznych powodow. JAK podajecie mm to tyle mniej jest pokarmu w waszych piersiach a z czasem dziecko będzie chciało mm częściej i czesciej bo wygodniej , nie musi sie "meczyc" przy ssaniu bo samo bedzie leciec...
Chcesz karmic odstaw mleko i daj dziecku ssac..
Z cmokami tez warto uwazac i nie przyzwyczajać bo nie pomagaja z laktacji, tym bardziej w rozkręceniu jej. Powodzenia w karmieniu i odczytywaniu potrzeb swoich Dzieci.
 
Widzę, że nie jestem sama z tym problemem :/
Anitaka może być tak jak piszesz, u mnie się mała przy nawale potrafiła zakrztusić nawet.

Bubcia no to ja też będę prosto do zamrażarki. I małej też nie chce właśnie głodzić. A pojedzona to i uśmiechnięta jest. Póki co nie zauważyłam, żeby jej zaszkodziło.I fakt rzuciła się na jedzenie za pierwszym razem jakby nigdy nie jadła wcześniej.

Anet ja próbowałam wszystkiego wcześniej. Bo mała mimo, że spokojna marudzi mi też z innych powodów. Dzieci płaczą, prężą się nie tylko z głodu, wiadomo. Czasem to chyba nawet z nudów ;) Ale kto jak nie mama wie kiedy jak jej dziecko płacze i dlaczego? Mojej niedawno włączył się jeszcze jeden nowy rodzaj płaczu, kiedy do niej za długo nie podchodzę, albo jak mnie nie widzi. Najgorszy jednak jest i tak kiedy się zapląta łapkami i ciągnie się sama za włosy :( Wtedy to mi się nie raz z nią chce płakać.
 
Dziewczyny u nas teraz jest podobnie mala sie denerwuje przy cycu i zaczyna plakac ale mysle ze to chyba nie z glodu czasem ma poprostu takie kaprysy. Co do laktacji to u mnie roznie to bywa ale wieczorem jak mala czesto ssie to mam wrazenie ze pokarmu zamiast wiecej to mniej, no ale zobaczymy co to bedzie.
Moja to z kolei wogole nie toleruje butelki za cholere nie chce z niej pic, z jednej strony dobrze ale jak bym chcials gdzies wyjsc to problem sie zaczyna. Ze smoczkiem mala tez sie za bardzo nie lubi ;)
Karolask twoja malutka to ma sie za co ciagnac u nas pomimo tego ze wloskow malutko to zdarzy sie ze mala z tylu sie ciagnie i tak jak u ciebie placz straszliwy.
 
Bubcia a jak tam twoja mala?? Dalej taka obsypana na buzce??? Ile to juz ma??? Moja to ma nawet we wloskach i na szyjce .. Do tego drapie to.
A i jakies soki pijecie dziewczyny???
 
Anitaka ja co do jedzenia i picia to niczego sobie nie odmawiam oczywiscie w granicy rozsadku i obserwuje mala. A ze jestem zwolenniczka wody niegazowanej wiec pije tylko ja ;) i czasem sok jablkowy.
Anitaka a pytalas pediatry czy to zwykly tradzik niemowlecy czy cos innego?
 
reklama
Anitaka,a nie wygląda to przypadkiem podobnie do tego na fotce?
 

Załączniki

  • fot  babyboom.jpg
    fot babyboom.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 42
Do góry