reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Pisałaś, że kiedyś mała Ci się przegrzała. Jeśli się spociła to może potówki jej wyszły. To swędzi, więc może się drapać i być niespokojna. Jeśli wyszło w fałdkach na szyi, pod linią włosów na karku i we włosach to bardzo możliwe.Na buzi też może wychodzić, bo gruczoły potowe nie pracują jeszcze jak należy.
Sprawdź czy nie ma zbyt ciepłego karku, albo mokrego. Trochę potrwa zanim się to zagoi. Najlepiej pokaż lekarzowi przy następnej wizycie.
 
reklama
Ech wizyte mamy dopiero za.dwa tygodnie. W ogole to problem w.tym linzu z terminami ...
Karola.no.takie ma we wloskach. Na buzce miala ale zniklo i sa czerwone. Wiec juz sama nie wiem. ;( a zawsze sprawdzam czy jej nie za goraco. W.domu tez.temp.mamy do 22 st. Wiec nie mam pojecia co to . nie jem nic takiego co moze ja uczulac...
 
Anitaka nie przejmuj się, potówki nie wychodzą od jedzenia. Maluchy mają jeszcze nie sprawne do końca gruczoły potowe i nie odprowadzają potu na zewnątrz. Zostaje pod skórą i wychodzą takie pryszczyki. Moja miała kilka właśnie pod włosami na karku, ale jak tylko jej wyszły od razu zasypywałam pudrem, żeby przyschło. Zrobiła się sucha skórka i się złuszczyła. Może się pocić np. przy jedzeniu, przy przytulaniu nawet, czy od leżenia w łóżeczku na tych podkładach co się daje pod prześcieradło, a na materac. Ja to wyrzuciłam w cholere...
 
Noo wlasnie a moja mala to nie spi w lozEczku. Nawet lezec tam nie chce. Mam nadzieje ze jej przejdzie. Bo az szkoda mi jej
 
Karolask malutka slodka a jaka juz duza :)
Moja spi z nami a w dzien to albo u siebie albo w salonie roznie to bywa my ogolnie lubimy sobie spac razem jakos w nocy bym chyba nie zasnela jak bym ja wsadzila do lozeczka. Troche sie boje ze bedzie troche problem z odzwyczajaniem no ale jestem dobrej mysli :p
 
No wlasnie u nas to samo
Spi z.nami. cwaniara mala jak ja do lozeczka.dam po karmieniu wieczorem jak juz spi to od razu sie budzi a jak na lozko dam to od razu spi. A.w dzien spi albo w.wozku bo mam ja na oku jak cos robie albo spi w.salonie tez. Na szczescie nie musze jej kolysac bo sama zasypia ;)
 
Ola spokojnie, takiego malucha się nie da rozpieścić czy coś. Potem się ją przyzwyczai :)
No a mała to od początku przez te włosy wygląda, jak kilku miesięczne niemowlę :p
 
reklama
Karolask ale wloskow tylko pozazdroscic u nas to cos tam niby jest ale malutko.
Tez czytalam ze takiego malucha sie nie da rozpiescic ale ja to ja nosze gadam do niej caly czas jak tylko nie spi caluje a jak jej znikne z oczu to bys widziala jak sie denerwuje wiec powoli zaczyna mnie terroryzowac i jest straszna przylepa :p
 
Do góry