reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

I jak po weekendzie? Moj zdecydowanie za krotki.... pogoda jest dobijajaca, na koniec tygodnia zapowiadaja opady sniegu na dodatek:confused2:

Dziewczyny, czy ktoras z Was rodzila w Franz Josef Spital w Wiedniu?

jesli tak, to b. poprosze napiszcie, jakie sa Wasze wrazenia....
 
reklama
hej
melduje sie po weekendzie,jeszcze mam oczy czerwone od lez,tak mi bylo zal jak rodzinka odjezdzala do kraju.Wszystko sie udalo,procz pogody:crazy:Corcie nosili wszyscy,byla gwiazdeczka przez te dni,ale potrzebowala dnia zeby oswoic sie z tyloma obcymi twarzami.
Ja akurat rodzilam w Hitzinger krankenhaus,a wiec nie pomoge Ci inessita:no:Drugiego dzidziusia tez tam bym chciala rodzic bo bylam zadowolona i juz znam teren:happy:
Klade sie zaraz spac bo jestem totalnie zmeczona tym weekendem ale kuchcenie mimo ze pomagala mi i mama i siostra dalo sie we znaki.Pozdrawiam
 
Witam
tak kukam tu sobie codziennie a tu cisza:szok:
Moze na wiosne jak pogoda sie poprawi cos sie ruszy.Dziewczyny co u was slychac?.Nie chce krakac ale ten nasz watek jest chyba najmniej aktywny:confused: niz mam z innych krajow.U mnie znow spokojnie,malutkiej wyszedl jeden zabek ,drugi sie przebija ,troche przez to goraczkuje i ma problemy z zasypianiem.Ale jakos dajemy rade.Pozdrawiam
 
Dokladnie to samo sobie pomyslalam - ze najmniej aktywny watek i ze chyba umrze smiercia naturalna.... :baffled: szkoda by bylo, moze jeszcze jakies mamy albo przyszle mamy do nas dolacza?

u mnie, mimo pogody, nastroj rewelacyjny. Moze dlatego, ze w koncu przyszly zamowione w la redoute ciuchy i wygladam jak czlowiek - a nie w kolko jedne spodnie i jedna spodnica;-) Poza tym juz bardziej wygladam jak w ciazy, a nie jakbym przytyla;-)
Beabea - czy masz laktator? jesli tak to jaki, reczny czy elektryczny? ja chyba kupie reczny, na ebayu sa fajne zestawy aventu, w korzystnej cenie...
ale na razie zbieram informacje:-)
 
Witam wiosennie.ja ostatnio ogolnie wpadam tylko poczytac i uciekam bo przeziebiona jestem i roboty duzo w domu a tylko w lozku chce mi sie lezec :-(
Beabea gratki pierwszego zebulka :-)
Pozdrawiam goraco :-)
 
Witam wszystkie dziewczyny,
ja rowniez mieszkam w wiedniu od jakiegos czasu i od 6m-cy jestem w ciazy. mam nadzieje, ze moge sie dolaczyc:)
 
Witaj -paula:)

No no dziewczyny nie dramatyzujcie, dopoki wy jestescie watek nie umrze!!!:)))
Musze się przyznac do winy...czytam was, ale jakos czasami nie mam sily pisac:( moze sie poprawie:)
Beabea gratuluje zabala:) moja mala jest o miesiac starsza ale zabkow jeszcze nie widac...

My z amelka szykujemy sie na wyjazd do polski :) postanowilismy ze chrzest bedzie w polsce:)
bede pierwszy raz leciec z mala samolotem, sama bo moj mezczyzna nie moze zostawic firmy na 2 tygodnie i do mnie dojezdza. Jestem juz ciekawa jak wytrzyma w samolocie ten moj maly niecierpliwiec:) albo jak ja z nia wytrzymam...ehh, nie moge sie juz doczekac...rodzina, zanjomi i ja sama z corcia, w koncu bede miala czas zeby poodwiedzac wszystkie miejsca i ludzi:)
No i zobacze pierwszy raz coreczke mojej siostry:)))

A propos wyjazdow, niedlugo sezon, wakacje, wybieracie sie gdzies? Macie jakies fajne plany?
 
kurde, cos sie porobilo z tym forum, bo ja sprawdzam nasz watek prawie codziennie i nic nie widzialam, tzn. wygladalo tak, jakby nikt nic nie pisal - nie wchodzilam tez dlatego na watek. Przepuscilam chyba tydzien rozmow! ajajaj!

no ale powracam! witam nowe dziewczyny! to chyba ja tu tylko jeszcze nie ciezarna! musze sie do roboty zabrac :-) ale juz niedlugo
Gratuluje zabkow!!!!

o wakacjach to ja jeszcze nie mysle... zobaczymy czy i w ktorym miesiacu bede, czy bede mogla leciec samolotem i na ile godzin samolotu bede miala ochote... a potem na podstawie tych czynnikow sie zobaczy :-)

dzis siedze w domu, bo strasznie chora jestem, przeziebiona znaczy!
Ale oczywiscie, znamy to chyba wszystkie, maz wychodzac do pracy nie omieszkal mnie obudzic swoim lazeniem w te i z powrotem, zapinaniem sprzaczki od spodni (bardzo dzwoniacej) itd. faceci nie potrafia byc cicho!

no to teraz troche popracuje a potem pojde znowu spac.
pozdrawiam goraco
i dziewczyny - nie pozwolmy umrzec naszemu watkowi!!!! ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Paula! Im wiecej nas tym razniej:)
Beabea, oby drugi zabek pokazal sie jak najszybciej!

Tez jade do Polski, ostatni raz bylismy w listopadzie i juz sie za wszystkimi stesknilam....

co do urlopu jeszcze nic konkretnego, pod koniec kwietnia moze pare dni z D. i jakis babski wypad z kolezankami gdzies nad morze, w maju nie moge wziac wolnego, wiec zostaje czerwiec. Wtedy juz nie moge latac i chyba pojedziemy poprostu samochodem do Wloch... To oczywiscie pod warunkiem, ze wszystko bedzie w porzadku:happy2:

16 lipca zaczyna mi sie mutterschutz..., juz odliczam...

poziomeczka i vici - wracajcie szybko do zdrowia!!!!
 
reklama
tak, Wlochy to dobry pomysl. Albo Chorwacja.
My mamy zamiar wybrac sie do Chorwacji na 1-go maja. Ale jaka tam bedzie pogoda, jak u nas jeszcze zima.... ?? Wiec nie wiemy..

a co robicie na Swieta? zostajecie w Wiedniu/Austrii? Ja mam tu tesciow, wiec zostajemy z nimi.

Umieram, nie moge oddychac przez zatkany nos!!!!
 
Do góry