reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

hej dziewczyny, jak w niedziele, to moze i ja sie wybiore. W tygodniu niestety w pracy jestem ale w niedziele?
zobacze jak z czasem i planami na weekend. Dam znac.
:-)
 
reklama
Pochwaliłam się, że w miarę bezboleśnie przeżyliśmy pierwsze ząbki, a tu chyba się zaczęło :( Mały dostał znowu troszkę pietruszki na spróbowanie, najpierw ładnie jadł, aż nagle tak przeraźliwie zaczął płakać. Pomyślałam, że może uraziłam go niechcąco łyżeczką, zaglądam do buzi, a tam spuchnięte dziąsła w miejscu wszystkich czterech... trójek! Na górne jedynki na razie się nie zanosi, dziwnie tak, że najpierw trójki... Wczoraj wieczorem nie umiał zasnąć, płakał, musiałam go lulać na rękach, co nam się nie zdarza, pewnie przez te ząbki. Smaruję tym żelem co polecałyście i daję mu gryzaczek, chociaż ostatnio zamiast gryźć to cmokał go jak smoczka :p ech, chyba trzeba przetrwać, prawda?
 
Vixen, niestety na to nie ma lekarstwa, Zuza tez caly czas marudzi. Dzisiaj bylysmy na wizycie i pani dr powiedziala zeby smarowac zelem a jak bardzo marudzi to dac czopek viburcol. Zuza ma spuchniete gorne dziásla, sama dr jak to zobaczyla to mowila ze musi ja bardzo bolec:( Zuza juz tak od 3 miesiáca sié meczy:( szkoda mi jej, ale co zrobic, tego sié nie przeskoczy...
 
vixen no wlasnie u nas te dziaselka sa spuchniete na trojki i caly czas sie ich dotyka, a po jedynkach ani sladu :zawstydzona/y: zal mi go strasznie. dzisiaj jak go piersia karmilam to gdy Bidoczek sobie pochlipal to plakal z bolu i sie tak karmilismy :blink: oj, zeby juz wyszly predko...
 
Ostatnia edycja:
Ola jej, strasznie długo bidulka się męczy :( jak pierwsze wrażenia po wizycie? My idziemy za 8 dni, to też poproszę o coś przeciwbólowego w razie czego, bo czopki to mam jedynie na kupki i na gorączkę

Maryńka oj biedne te nasze Maluchy :( ciekawe ile teraz u Filipa będą szły... Z jedynkami szybko poszło, ale nie sądzę, żeby teraz tak szybko wyszły. Życzę Wam i sobie, żeby jednak szybko poszło!
 
Maryńka tak! Jak powiedziałam to mężowi, to powiedział, że na głowę upadłam, a ja aż się wystraszyłam... On był w tym czasie pod prysznicem a my z Filipem w dużym pokoju
 
reklama
Do góry